reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
dzień dobry

dołączyłam do zasmarkanych:-:)no::angry:, do tego nie mogłam spac w nocy:no:, nie wstawałam z łózka, tylko cały czas starałam się zasnać, no i tak tłukłam się:angry:, a teraz nieprzytomna jestem:-(
 
Witam
nocna zmiana jest ciężka:-D nie mogłam wstac rano:-D
Natala już lepiej dzisiaj ale jeszcze słaba może jak jutro już nie będę dawała jej tego leku to będzie bardziej aktywna:tak:

życzę zdrówka dla wszystkich chorowitków:tak:
 
dzień dobry

dołączyłam do zasmarkanych:-:)no::angry:, do tego nie mogłam spac w nocy:no:, nie wstawałam z łózka, tylko cały czas starałam się zasnać, no i tak tłukłam się:angry:, a teraz nieprzytomna jestem:-(
u mnie to samo :angry: wykapalam sie i polozylam - z mysla ,ze ladnie sobie usne, a tluklam sie do 3 w nocy :angry::szok::angry: a Niunia dzisiaj wyjatkowo wczesniej wstala o 8ej :sorry2:

a wogole to witam marcoweczki :-)
 
Agutek, bedzie cc bo, tak jak z Hania, male-a jest juz wielkie(podobno)nie zmiesci sie w kanal rodny, pomimo rozwarcia jakie bylo z Hanula, bardzo szybko to i tak sie nie urodzi normalnie!chyba ze chce zeby macica pekla to tak, moge rodzic normalnie-tak powiedzial moj gin wiec ja sie nie prosze o naturalny porod!
wlasnie dzwonilam do gin i umowilam sie na poniedzialek na 7.30 najpozniej na cesarke!zanim mnie przygotuja, napoja i ktg to moze sie wyrobimy do poludnia:-D
 
hop hop

Ugotowałam zupę a Zosia wsypała pół soliniczki soli:eek:aż się boję próbować:eek:
obiad będzie gadany:confused2:

fredzikpóki co nie będę Cię zamęczać bo nie wiem nic konkretnego:no:dermokosmetyki odstawiłam bo mam wrażenie że jeszcze gorzej, może dziś lub we wtorek znów pójdziemy do dermatologa - oczywiście prywatnie:baffled:
klub mam dodany do zakładek - dziękuję:tak:

wiecie co...w niedzielę mamy zabawę choinkową 0 10 rano:confused2:ale se ktoś porę wymyślił....
oczywiście prezent musieliśmy kupić sami bo miesiąc do 2 lat brakuje. Dostanie takie puzzle co kiedyś blue pokazywała z Trefla, wiersze i bajkę z magnesami.
 
reklama
Do góry