reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Justyna_b gratuluje dziewczynki:-Di witaj wsrod nas, twoja niunia nie jest rodzynkiem dziewczynki powoli doganiaja chlopcow...Sama bede mama Ksiezniczki wiec witaj tez w gronie mam dziewczynek:-D

Iwona100_na gratuluje chlopczyka:-Dpewnie wszyscy zadowoleni ze bedzie parka w domu!!!brawo:-D

Patusia kochana czekamy na wiesci od Ciebie dzisiaj mam nadzieje ze pod serduszkiem nosisz upragniona coreczke!!!:cool2:
 
No faktycznie, moja Niunia nie bedzie sama :-)
a więc gratulacje dla wszystkich mam chłopców jak i dziewczynek :happy2:
słuchajcie mam pewien dylemat, mam nadzieje ze mi podpowiecie co z tym zrobić, w week dostałam kataru później okazało się że to katar zatokowy wczoraj rzuciło mi się na oczy mam obolałe zaczerwienione opuchnięte i mi ropieją, wogóle cała głowa mi pulsuje
Pomocy
 
a właśnie to jak z tą listą? same się mamy wpisywać, czy Kasica212 uzupełnia?


Rosea no właśnie ja tak zrozumiałam z wcześniejszych postów, że Kasia to uzupełnia, by nie robić bałaganu, bo jednak sporo nas jest i tak jak ona to wpisuje jest czysto i klarownie. Ja do niej na PW pisałam z prośbą o wpisane mnie do tej listy i już jestem :-)
 
oj, kasica to ja przepraszam, że sie sama wpisałam na listę, chyba przeoczyłam posta z prośbą o PW, mam nadzieję że dużo pracy Ci tym nie przysporzyłam

i witam wszystkie mamusie :-)
 
Witajcie Dziewczyny!
Trzymam kciuki za mamusie które dziś idą na badania! Na pewno wszytkie pomiary będą dobre i Wasze Maleństwa pokażą się jako okazy zdrowia! :tak::tak:

Justa_b, Witaj na forum! Gartuluję córeczki! Wiesz już jak będzie miała na imię? Co do bólu zatok radzę Ci iść jak najszybciej do lekarza jeśli jeszcze nie byłaś. Lepiej sprawdzić czy nie potrzeba jakiegoś silniejszego leku żeby choroba się nie rozwinęła! Zdrowia życzę!:tak:

Własnie wracam z badania USG - będę miała chłopca :-D
Tak sie ciesze :)
GRATULACJE!!!!:tak::tak::tak:

Ja ide na badanie usg w poniedziałek... trochę się denerwuję ale ogólnie jestem dobrej myśli!:tak: Boję się tylko że na badanie nie zostanie wpuszczony mój mąż... pierwszy raz bede robic usg w przychodni przyszpitalnej a nie wiem jakie tam panuja zasady ale obawiam się że mężowie nie są mile widziani... Mój mąż strasznie się napalił że zobaczy Maleństwo (na poprzednich usg był razem ze mną i bardzo to przeżywał). Myśle że bedzie mu bardzo przykro gdy nie pozwolą mu wejśćze mna:zawstydzona/y: A jak to jest u Was? Gdy robicie usg wpaństwowej przychodni możecie iść z mężem??:sorry:
 
reklama
katarzynak, nie powinni z tego powodu robić problemów...no bo w czym ma im przeszkadzać obecność chłopa?? mnie gin (ale prywatnie) badał na fotelu, a M siedział w gabinecie i wszystko widział...
 
Do góry