reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

BunnyCukino ja na moje poparzenie stosowałam żel Thermi, właściwie nadal stosuję. Strasznie długo się goi, już prawie 2 tygodnie, właśnie schodzi mi skóra:/ u lekarza nie byłam, ale myślę, że nie powinno być jakiejś dużej blizny, może delikatne przebarwienie, ale to się dopiero okaże.
Teściowa tak się przejęła, że poparzyłam się u niej, że teraz już nie każe mi robić nic gorącego u siebie, jakbym niepełnosprawna była:-p A do tej pory to zawsze ja musiałam robić wszystkim kawę i herbatę, jak do nich przyjeżdżaliśmy, już mnie to wkurzało, bo jak tylko weszliśmy, to teściowa mówiła: No to Kasia zrobi kawę:wściekła/y: Jak zawsze w trzeciej osobie, tak przeważnie się do mnie zwraca:-D myślałam, że ją uduszę, wkurzało mnie to strasznie.
 
reklama
Witam sie i ja z poranną kawusia.Wieczorem mała tak szalala, myslałam, ze zaraz mi wyskoczy z tego brzucha.Co do czkawki..mieli ją moji synowie ma i córcia..hehe :) Wstawic czy nie wstawic prania o to jest pytanie, jak zaraz znów ma padac...;/
 
Gusiak trzymam kcuki za wizyte.
Ja od wczoraj nie mam humoru, moja wizyta u teściowej doprowadziła mnie do płaczu i jakos przez to nic mi się nie chce;/ Leże jeszcze w łóżku i pewnie długo tak jeszcze będzie.
 
Ja się zmobilizowałam i zebrałam się z łóżka. Oj ciężko było :-D

nonek cyc do przodu i się nie daj :tak:

Gusiak kciuki za wizytę ;-)

moje dziecko tak mnie wczoraj skopało, że wogóle nie mogłam się ułożyć do spania. Korzysta któraś z tego rogalika dla brzuchatek do snu??
 
Gusiak trzymam kcuki za wizyte.
Ja od wczoraj nie mam humoru, moja wizyta u teściowej doprowadziła mnie do płaczu i jakos przez to nic mi się nie chce;/ Leże jeszcze w łóżku i pewnie długo tak jeszcze będzie.

Moja nawet wkurzyc mnie nie chce, bo ani razu od kiedy w ciazy jestem nie zadzwoniła, nie zapytała czy cos potrzeba...ale co sie dziwic.Maz jak jej powiedział, ze w ciazy jestem to ona na to"Po....bało Was"...:( Przykre to jest tym bardziej, ze widze, jak M jest przykro i nawt o niej gadac nie chce...

A Ty olej tesciową naszczescie z nią nie mieszkasz...
 
U nas jest taka sytuacja, że jej trójka dzieci będzie miała dzieci w sumie w jednym okresie listopad/grudzien. U nas jest chlopczyk. I ciągle słysze oni mają to tamto, to jest nie do zniesienia. Poczułam się jakby moje dziecko było jakim odlutkiem i nic nie miało, a przeciez wszystko mu kupimy.
 
nonek nie przejmuj się... ja wiem że hormony dają popalić w ciąży bo nie raz ryczałam przez takie głupie docinki teściówy ale głowa do góry... dacie dziecku miłość w czystej postaci a nie przez to czy ma bujaczek, leżaczek czy wanienkę. A skoro ona tak do tego podchodzi to puść koło uszu i tyle ;-)
 
U nas jest taka sytuacja, że jej trójka dzieci będzie miała dzieci w sumie w jednym okresie listopad/grudzien. U nas jest chlopczyk. I ciągle słysze oni mają to tamto, to jest nie do zniesienia. Poczułam się jakby moje dziecko było jakim odlutkiem i nic nie miało, a przeciez wszystko mu kupimy.

Jest dokładnie tak jak pisze annie-nie słuchaj, udawaj, olewaj, rób swoje...a jak na prawde Cie to irytuje, powiedz jej co o tym myslisz.Ja tak robie i zazwyczaj moja tesciowa sie"zamyka" jestem bezposrednia.Bo skoro ona moze mi robic przykros ja mam prawo sie bronic...Jednak w Twoim stanie proponuje w ogole ją omijac...a potem sobie odbic jak juz urodzic, o ile jeszcze bedzie chciała sobie nią głowe zawracac.
 
annie. - ja mam ten rogal - mi się przydaje... nie mogłam się w nocy ułożyć i teraz jest znacznie lepiej... We wcześniejszych nie miałam ale teraz stwierdziłam że sobie dogodzę :-) A poza tym później można go wykorzystać dla maleństwa jako ochraniacz, do karmienia itp...

nonek - nie stresuj się ... Teściowymi nie ma się co przejmować... Życie jest za krótkie... Uwierz mi są poważniejsze problemy jak ich zachowania... chociaż wiem że nie raz mogą dać po palić... ale olać je...:happy:
 
reklama
Dlatego nic nie odp. Mój M. strasznie się zdenewował, bo nie słyszał tego dopiero mu w samochodzie powiedziałam. Wiem jedno szybko tam się nie pojawię. Właśnie wrzuciłam do prania ubranka ile radośći hihi:)
 
Do góry