reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Gdynianka, trzymaj się! Oby wszystko wróciło jak najszybciej do normy :) Może uda Ci się czasem skorzystać ze szpitalnego internetu dla pacjentów?
Mama Kangura, ostatnio naczytałam się w "bardzo mądrych książkach" ;) że bezpośrednio po urodzeniu ważne jest aby chociaż trochę nakarmić dziecko. Nie wiem jak to wygląda w kwestii praktycznej (pewnie zależy od tego czy pojawiło się już mleko i jak przebiegał sam poród), ani jak do tematu podchodzą polskie szpitale... Może warto mieć do porodu koszulę przeznaczoną do karmienia? Proszę bardziej doświadczone w tym temacie dziewczyny o wypowiedź :)

A ja od kilku dni mam lenia... Maluch się przekręcił i kopie mnie po pęcherzu i po szyjce - nieprzyjemne uczucie, ciekawe co będzie jak nabierze siły.
Wczoraj oglądaliśmy z N mieszkanie na sprzedaż i niby wszystko pięknie tylko czwarte piętro bez windy. W dodatku potrzebna jest szybka decyzja odnośnie umowy przedwstępnej. Mam mieszane uczucia, przyzwyczaiłam się już do naszego mieszkanka.
 
Gdynianko wracaj do nas szybko.. Dobrze ze sie skonsultowalas z lekarzem:)

Mszanka- mieszkanie na 4 p jest meczace bardzo.. W dodatku jakbyscie chcieli sprzedac to bedzie baardzo ciezko. Meza chrzestna juz 3 lata sprzedac nie moze:/
Co do karmienia to zawsze trzeba probowac karmic:) ja sobie nie wyobrazam zeby sie poddac po jednym dniu:(
Do mnie nikt nie przyszedl mi pomoc przystawic .. Ale poprosilam jedna mame o podanie mi dziecka i sama proboealam odrazu.. Adasiek zaskoczyl odrazu:) pieknie ssal a ja jak dostalam nawalu to przeklelam ten dzien .. Nie bylo laktatora przez noc chcialam umrzec ale juz o 7 maz dowiozl laktator i juz bylo super:) pizama lepsza rozpinana bo te zakladane czy z kieszonkami takie sobie bywalo ze duzo mam mialo wpadki chocby jak przysnely;)
No i odrazu dobry stanik:) !!
 
Gdynianka powodzenia trzymam kciuki! Ja tez mam słabe ciśnienie, ale chyba nie najsłabsze 100 na 69, a jak pogoda jest byle jaka to ja tez jestem byle jaka dziś mam cały dzień uszy zatkane tak, ze nie mogę z nikim rozmawiać. Nic nie słyszę.
 
Ja mam na razie koszulę nocną z kieszonkami, ale pewnie kupię sobie jeszcze taką rozpinaną. A ze stanikiem poczekam na końcówkę ciąży, nie wiedziałabym jaki rozmiar sobie dobrać.
Karmienia chyba boję się bardziej niż porodu... Zawsze miałam bardzo wrażliwe i bolesne brodawki - mój partner często na tym cierpiał ;) Teraz to nawet sama dotknąć się nie mogę :/
 
gdynianka trzymam kciuki za Twoje zdrowie, dobrze, że będziesz pod dobrą opieką , to najważniejsze
rojku powiem Ci szczerze, że byłam trochę zawiedziona jak się dowiedziałam, że Chłopiec, niby się cieszyłam, ale ogarnęło mnie przerażenie, dziwne uczucie, ale jak popatrzę na mojego męża to czegoś takiego nigdy nie widziałam, zwariował ze szczęścia, ciekawe czy by się tak cieszył jak okazałaby się dziewczynka. Zawsze macie szanse na kolejne dziecko i wtedy może się uda.
Powiem, Wam szczerze, że zarówno teraz jak i w przypadku Basi planowaliśmy płeć na podstawie owulacji i udało się. Jednak ta metoda w naszym przypadku się sprawdziła.
 
Hej!

Martula dobrze, że masz oparcie w mężu, nie wszyscy faceci potrafiliby stanąć na wysokości zadania.
Gdynianka wracaj szybko!
DoMisia my też celowaliśmy w chłopca metodą owulacyjną i się udało:-) Kika tak, na dziewczynkę trzeba kilka dni przed owulacją

Mały w przedszkolu, a ja znowu pewnie będę siedzieć przed kompem i leniuchować. Jutro jedziemy na roczek mojej chrześniaczki:-)
 
reklama
Do góry