reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było, chyba spędzę całe wieki żeby Was nadrobić. Mam nadzieję że u Was same dobre wieści. Ja ostatnio zlatana jestem, praktycznie cały czas na walizkach, ale teraz już spokój. Trochę teraz poczytałam podforum o wizytach, gratuluje każdej dziewczynie które już wiedza kto mieszka w brzuszku. Ja może dowiem się 10 czerwca, już się ie mogę doczekać.
Generalnie u mnie nic ciekawego oprócz tego że rosnę w szerz w zastraszającym tępie:-(, obym po ciązy wszystko ładnie zrzuciła.

Mama Kangura ja mam po moim pierworodnym Xlander run i jestem bardzo zadowolona, niestety o Xlander XA nic nie wiem więc nie pomogę. Ja jak wybieraliśmy wózek to pojechałam do sklepu i się przymierzyłam do wybranego a później zamówiłam przez internet.

Oki kochane spadam kończyc obiadek dla męża.Miłego dnia.
 
reklama
Hej Ciężaróweczki kochane:)
Gusiak dolegliwości jako takich nie miałam , jedyne co to zaparcia jak to po żelazie. A ja piłam jeszcze sok z natki pietruszki i jest pyszny i skuteczny zarówno na mocz jak i na hemoglobinę. Jest pyszny :) 1 pęczek natki pietruszki, 1 cytryna, 3 łyżki cukru i ok 2 szkl wody.:) zblendować wszystko razem a później sok przelać przez sitko i pić chociaż raz dziennie:) baaadzo orzeźwiający napój:)
 
Madzinka2811 z tego co czytałam to kobiety w ciąży nie powinny przyjmować w większych ilościach pietruszki, szczególnie te które mają, lub kiedyś miały problemy z ciążą. Czytałam kiedyś wypowiedź dietetyka na ten temat, no i w necie dużo można znaleźć.
 
Kurcze w Krakowie nie ma warsztatów, a chętnie bym się wybrała :)

Zrobiłam pierogi leniwi mniam :) Nie czekałam na męża musiałam zjeść :)

No i co z nowosci zostałam poproszona o zaspiewanie na weslu pierwszego tanca: Beyonce-Halo.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny.Tyle dziennie piszecie, ze jak wracam z pracy nie zdołam przeczytac wszystkiego a juz nie pisze tu o odp kazdej z Was oddzielnie.Widze, ze ogólnie jest dobrze, z małymi wyjątkami gorszych winików, ale jak Was czytam piszecie, ze nie jest źle, takze i ja sie wtedy mniej o Was niepokoje.Ja rowniez czekam na te ruchy(myslałam, ze w 3 ciązy szybciej je poczuje), z dnia na dzien szaleje,bo juz bym chciała je poczuc, tyle stresu mam ostatnio, i chce sie upewniec, ze jest ok.I poznac juz płec zeby mogła kompletowac odpowiedni rodzaj ubranek itp.
 
Jejku, coraz trudniej jest nadrobić zaległości tutaj- tyle wpisów:-D

Już zdążyłam zapomnieć, która się tu rano denerwowała przez swoją grupę- kochana miałam wczoraj podobną sytuację. W niedzielę mamy zaliczenie z oceną i musimy napisać pracę na kilka stron. Facet jest generalnie lajtowy i całą grupą mamy korzystać z jednych materiałów. Dzwonię wczoraj do jednej koleżanki i pytam jak jej idzie praca, itp. A ta mi mówi, że rozmawiała z 2 naszymi koleżankami i one nie mają zamiaru pisać tej pracy, bo mają zamiar wziąć moją i sobie skserować, bo one się wysilać nie będą, skoro on tego nie będzie czytał:wściekła/y: ależ się wpieniłam! Stwierdziłam, że na każdej stronię tej pracy się osobiście podpiszę, bo ja 4 rok za kogoś roboty nie będę odwalać.

U mnie dziś nudy, byłam w pracy, pogoda paskudna...ech.. idę zrobić se herbatkę:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jestem w szpitalu. W poludnie poszlam siusiu, A tam w kibelku pelno krwi. Zadzwonilam do gina i kazal jechac do szpitala. Przyjeli mnie na oddzial, zrobili usg, z dzidzia wsztstko ok, serduszko bije, rusza sie, wiec ok. Ale lekaz stwierdzil ze lozysko przylega do ujscia jajnika i moze z tad to krwawienie. Ale teraz juz nie krwawie, mam lezec i wstawac tylko do toalety. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze nie beda mnie tu dlugo trzymac...
 
Do góry