reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
rojku dzieki oblewamy hehe ale z checia wypiłabym whisky z colą , ciekawe co z gdynianką oby niedlugo się pokazała
akaiah trzymam kciuki za twoje egzaminy daj znac jakie wyniki


wanna wanna ... ja tez chce ale u mnie w łazience co ledwo z mezem razem sie miescimy. Jak brak nam bliskosci to nic innego tylko do lazienki hehe wtedy dotykamy sie "wszystkim" hehehe

a tak w ogóle to witam was z rana , znowu nie moge spac krece sie jak smród w gaciach i sie mecze a spac nie moge :-( musiałabym sie zabrac za sprzatanie ale mi sie tak nie chce no i bym musiala leciec na badanie krwi i moczu bo diabetolog mnie skierowal ale tez mi sie nie chce hehe chyba jutro skocze
 
hej dziewczyny

ale musialam nadrobic wczoraj juz nie moglam nic napisac bo adas mial kolege wiec sie musialam nimi zajac:-( ale niezle gagadki:sorry2:

Wczoraj przyszedl nam zwrot podatku i ruszylismy na zakupy wkoncu kupilismy nasz prezent urodzinowy Wii i moj adasiek od 6 sie juz krecił zeby mu wlaczyc ale przetrzymalam go do 8 zeby sniadanie zjadl i sie ubral i pokoj posprzatal po spaniu:sorry2: ale czad taka gra mamy 4 gry w zestawie Adas ma mario mamy Wii sport i do tego grace i party :tak: ale ja chyba zagram dopiero jak sie chlopakom znudzi:eek:
i wczoraj kupilam lozeczko turystyczne :-):-) z przewijakiem za 50 euro szok ale poki promocja to chcialam kupic teraz zeby potem nie placic 100 euro:tak: do tego kupilam 2 butelki 2 smoczki :tak: ale fajnie juz kupowac takie *******ki:-D
 
Witam dziewczyny !!! podczytuje was troszkę o tak jak w też mam termin na listopad. Na szczeście już czuje sie wmiare dobrze o pierwsze 3 miesiące to była masakra w piatek mam wizyte u gina i moze sie dowiem jaka płeć wy już znacie płeć swoich dzieci?
 
Dzień dobry!

Ursula
ja też uważam podobnie, że jedni mogą być bardzo blisko i mnie to nie drażni, a od innych podświadomie trzymam się jak najdalej. Na szczęście nikt nie próbował dotykać mojego brzucha, oprócz męża i innego bliskiego mi mężczyzny;-) i na pewno nie dam się dotknąć przez nikogo innego. A ta koszulka świetna, może kupię sobie coś podobnego na wszelki wypadek:biggrin2:
Akaiah zazdroszczę męża, mojemu do głowy by nie przyszło coś takiego, niestety taki typ. Zupełnie nie czuje takich klimatów, pisałam Wam już zresztą... Ale nadrabia innymi zaletami:biggrin2:

Pisałyście o pomocy mam, rozumiem że jeśli macie małe dzieci, to pomoc pewnie się przyda, ale mój synek jest już w miarę duży i ogarnięty i ja absolutnie nie wpuszczę nikogo do domu, żeby mi coś w domu robił, a już na pewno nie przy dziecku. Mam w końcu męża do pomocy, dam radę sama. Nie zniosłabym teściowej grzebiącej np. w mojej garderobie albo robiącej pranie, koszmar.

I tu właśnie mam pytanie czy 3 szklanki herbaty czarnej nic nie zaszkodzi maleństwu czy poprostu ograniczyć się do jednej ?? Bo co prawda w herbacie też jest kofeina.
Nie wiem:-p ale ja skoro piję kawę rozpuszczalną, to już nie piję wcale czarnej herbaty, myślę że tak jest ok. I szczerze mówiąc, nie sądzę, że te 3 szklanki słabej herbaty mogłyby zaszkodzić.

My z mężem czasami bierzemy razem prysznic, wiadomo jak to się kończy:biggrin2: dużą wannę też mamy. Trzeba korzystać, póki małe siedzi w brzuchu, bo jak się urodzi to już się tak nie da, ciągle będzie mi się wydawało, że słyszę jak płacze.

KingaoO cieszę się, że się uspokoiło, teraz najważniejszy jest Twój spokój. Na ewentualne konkretne kroki przyjdzie czas po porodzie, a teraz staraj się nie denerwować. Ja też nie czuję jeszcze ruchów, czasem mi się wydaje, że coś mnie łaskocze, ale to się zdarza rzadko i już sama nie wiem, czy to TO.

Szkoła rodzenia... W pierwszej ciąży nie chodziłąm i jakoś nie odczułam tego braku i teraz nie wiem, czy się zapisywać. A najwyższa pora na decyzję. Może pójdę w celu głównie towarzyskim:biggrin2:

Melonowa89
gratuluję zdanych egzaminów i trzymam kciuki za obronę!

Cześć gosia_1983!

Teraz się wybieram z synkiem do pediatry na kontrolę, wpadnę do Was później.
 
reklama
Do góry