reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

My przed synkiem zwykle do lazienki zwiewamy tzn czyms go zajme i myk myk... ale teraz jak juz sam na fdwor wychodzi tu do dzieci przed nasz bloczek to wkoncu jest to czego od dawna chcialam:-D mozna w spokoju bez stresu i tak jak sie chce:-D a ostatnio mialam kryzys i wracam do łask jesli o sex chodzi:-D


Co do golenia to jak sie u mnei akcja porodowa zaczela to moj maz mnie golil:tak: i nie mial problemu... bo i tak my mnie ogolili w szpitalu wiec wolalam w domu bez stresu:-)
 
reklama
melonowa gratuluję egzaminu!
Akaiah trzymam kciuki :)
gosia Witam :)

Wczoraj koleżanka ufarbowała mi włosy i wreszcie wyglądam jak człowiek :) Od razu lepiej się czuję :-) Moje mdłości się zmniejszyły, ale poranne trwają uparcie. Po przebudzeniu paw musi być:-D
Z kalkulatora wychodzi mi chłopiec, ja też mam takie przeczucia. No zobaczymy. W sumie dla chłopca imię mamy wybrane, a przy dziewczynce to się chyba pobijemy, bo zupełnie inne imiona nam się podobają:-)
Wczoraj mój M zrobił mi niespodziankę - kupił ogórki małosolne, może nie były to romantyczne kwiaty, ale ucieszył się jakby mi 50 róż dał;-)

Ja lecę parę spraw załatwić i Wam życzę miłego dnia!
 
A my mamy wanne i prysznic. W koncu czuje sie jak normany człowiek z normanym kolorem na głowie.


gosia witamy serdecznie.


Co do tych spraw, jak narazie nie mam z tym żadnych problemów, wiadomo na poczatku miałam pewne obawy bo to pierwsze dziecko, ale jest naprawdę ok;)


Gusiak ja jak narazie nie biorę żelaza.


Dzisiaj jestem w domu, wielkie pranie sprzatanie, prasowanie. Musze dokończyć pisanie pracy licencjackiej, naszczęcie zostało mi kilka kartek i koniec. Najgorsze przedemną w czerwcu 3 egzaminy a jeden masakryczny i jak ta baba zobaczy mnie z brzuszkiem to nie wiem czy wogole będzie chciala ze mną rozmawiać. Mam nadzieje, że jakos pójdzie, Jak narazie się nie martwie;) będzie co będzie:)
 
Witam :-)
zaraz na uczelnię jadę, dzisiaj prezentację mam, a jakoś wogóle nie mogłam się ogarnąć i jakieś bzdury z internetu skopiowałam i tyle...
nonek90 współczuje Ci takiej baby na egzaminie :/ u mnie jeden profesor dręczy mnie na każdych zajęciach tylko za to, że jestem mężatką i mam z nim egz ustny na koniec czerwca jak zobaczy brzuch (a wtedy pewnie już się go nie będzie dało ukryć) to będzie masakra :(
Ze zbliżeniami też średnio ochoty za bardzo nie mam, a mąż jakoś przestał się kleić do mnie :( nie wiem czy już mu się nie podobam? :(
 
Dziewczyny kamień z serca mi spadł powiedziałam szefowi zobaczcie jak zareagował:Hura, to są dobre wiadomości, nie strasz mnie!!.... kurdę dobry nie z niego człowiek...uffff mogę swietować co by tu wypić sok czy może karmi:-):-):-)
 
reklama
A to u mnie przytulanka jakoś raz na tydzień albo rzadziej.Mój A przychodzi do domu kolo 21 i już poprostu ja nie mam siły i on też nie.Pracuje do 17 i dorwał jeszcze jakąś fuchę wiec przez miesiąc jeszcze bedzie tak późno do domu przyjeźdzał.
Mamy zamiar wybrać sie po weselu do Zakopanego wy gdzies jedziecie na wczasy ??? za granice ???

A i wczoraj wieczorem poczułam jakieś ruchy w dole brzucha i nie wiem czy to to i łudze sie bo chyba za wczesnie a jestem pierworódka.W każdym coś poczułam choć sobie nie wmawiam że to jest to.:-)
 
Do góry