reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Ja kawy nie pije czasem capuccino sobie zrobie ale tak od święta kiedyś pijałam kawe ale jak mam wybierać kawa czy herbata czarna bardziej mi smakuje właśnie herbata czarna i wypijam dziennie 3 szklanki herbaty lipton tyle że nie taką mocną jak kiedyś pijałam.I tu właśnie mam pytanie czy 3 szklanki herbaty czarnej nic nie zaszkodzi maleństwu czy poprostu ograniczyć się do jednej ?? Bo co prawda w herbacie też jest kofeina.
 
Madzinka witamy serdecznie. Mi wychodzi z miesiączki dzień przed:) 27:)


Kupiłam sobie dzisiaj farbę do włosów, oczywiście bez amoniaku, bo już nie mogę wytrzymac z odrostem, wróci mąż i mi połozy:)


Ja na ślubie byłam tyka, aż za bardzo, teraz wyglądam ok :)
Ja na swoją rodzine nie moge narzekać, naprawdę są ok. Wiadomo zawsze są zgrzyty, ale ja jestem specyficzną osobą jak to mówią mnie nie da się nie lubiec:)teściową mam rewelacyjna, dałaby mi wszystko co by miała, też to nie jest dobre ale ma dobre serce. Tak samo moi rodzice:)
 
nonek80 czy to ty na tej małej ikonce z boku przy wpisach?
Rojku ale sie uśmiałam, z tym goleniem...

moj P oststnio mi mówi, ide z tobą pod prysznic musze sie przyzwyczajac do namydlania ciebie, bo niedługo sama sie dobrze nie umyjesz z brzuszkiem....patrze na niego i nie wierze..jaki opiekuńczy....
a wiecie o co chodziło?

o bzyku bzyk pod prysznicem hehehe
 
heheh, my w tym miesiacu wymieniamy prysznic postaram się chyba o większy brodzik :> mniejsze zużycie wody i tyylee przyjemnosći magdapoznań ;)

a co do golenia rojku to się usmiałam ;) a jeśłi chodiz o mnie to nie wiem czy dała bym miejsca intymne ogolić facetowi :p
 
akaiah może się okazać, że te miejsca intymne E. zna lepiej niż ja - przynajmniej z widzenia :p A z brzuchem już takich gimnastyk nie chciałam wykonywać
 
reklama
Ja Dziewczyny jestem na końcu 3 trymestru i na razie jeszcze nie przytyłam ani kilograma:) waga sie trzyma ale to moja pierwsza ciąża i też jestem ciekawa ile przytyje:) choć narazie to juz sie nie moge doczekać tego ciążowego brzuszka:) i wyczuwalnych ruchów mojego maleństwa:) a Macie już przeczucia albo wiecie czy chłopiec czy dziewczynka? Ja mam cały czas przeczucie że bede miała synka:):-):-)
 
Do góry