reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny, nawet sobie nie wyobrażacie, jak mi się nic nie chce. Pogoda u nas beznadziejna, pochmurno i pada. A mi już tak bardzo brakuje słońca! Najchętniej bym spała cały dzień, niestety synek mi nie pozwala. Zupełnie nie mam energii.

U mnie w 6tc wg usg ciąża była o tydzień młodsza, a w 9tc już o 2 dni starsza niż wg OM, więc nie można się za bardzo tym przejmować, skoro dziecko rośnie:tak:

Któraś z Was pisała, że nie może patrzeć na smażone mięso - mam to samo. Nie mogę znieść nawet zapachu mięsa wieprzowego, a dzisiaj mąż zażyczył sobie mielone na obiad i nie wiem, czy dam radę to znieść. Ja na pewno nie będę tego jadła, zrobię sobie coś bezmięsnego. Ale boję się, że mogę mieć przez brak mięsa niedobory żelaza i planuję kupić sobie jakiś preparat z żelazem, bo biorę Femibion, a on o dziwo nie ma żelaza w składzie. Bierze któraś z Was Chela Ferr?
 
reklama
U nas też już pada, ale zdążyłam jeszcze przed tym deszczem zaliczyć spacer z Basią.
U mnie też w pierwszej ciąży raz ciąża była starsza, raz młodsza, mi się wydaje że wynika to z dokładności pomiaru CRL przez gina, ale może się mylę. W każdym bądź razie nie ma co się przejmować. Wszystko rozwija się swoim tempem.

U mnie jak zwykle apetyt średni, najlepiej to bym jadła świeży chleb z masłem, dziś skusiłam się na słodką bułkę. Po raz pierwszy od miesiąca coś słodkiego :-), ale przejadłam się i chyba mi wystarczy na długo.
 
U mnie jak na razie słoneczno i cieplutko, więc aż się nie chce w biurze siedzieć, człowiek by pospacerował, złapał kilka promyczków :-D Ja wczoraj w sklepie zobaczyłam młode ziemniaczki i mi się zamarzyły takie młode kartofelki z koperkiem i zsiadłym mlekiem, ugotowałam, objadłam się a później godzinę leżałam z brzuchem do góry.
 
i_carrie dużo żelaza mają pestki z dyni, ja się nimi zajadam od początku ciąży, osobiście wydaje mi się że w I trym nie powinno sie przesadzać z preparatami witaminowymi, lepiej chyba urozmaicić diete naturalnie ;-)
 
Rany dziewczyny rece mi sie trzesa jak oszalale:-( zjadlam wlasnie bulke z pomidorem i potem pomidora i wypilam slodka herbate i cisnienie zmierzylam i jest ok... kurde co sie dzieje:confused2:
 
Witajcie dziewczynki

Ja od rana na uczelni byłam. Wróciłam przed chwilą i nie mam na nic siły. Ale przynajmniej piękna pogoda u nas świeci słoneczko. A teraz biore się z aobiadek mam ochote na rosołek, i mizeria mniam:)
 
mój syn ostatnio oszalał.... ma ataki płaczu sam nie wie co chce, po godzinie histerycznego płaczu zasnoł.... ostatnio chce ciągle na ręcę.... może dlatego że widzi jak moja bratowa nosi na rękach swoją roczną córkę... :)
 
Tak teraz czytałam, że po 13 tygodniu już na dobrym sprzęcie i przez doświadczonego lekarza można poznać płeć. Powiem Wam, że już nie mogę sie doczekać, taka zagadka :-) Czuję, że będzie chłopak, ciekawe czy zgadnę. A kiedy Wy dowiedziałyście w poprzednich ciążach czy chłopak czy dziewczynka? Ja na USG połówkowym.

U mnie dopiero ok 18 tyg. lekarz określił płeć na 95%. Niestety, ale podejrzewam, że ten dobry sprzęt rzadko się zdarza.

Magda86Poznań mam identycznie! 31dniowe cykle i owulacja w 20/21 dniu :) Dlatego tp liczyłam sobie nie kalkulatorem, tylko wg reguły
Termin poczęcia – 7 dni – 3 miesiące + 1 rok.

Ja wczoraj w sklepie zobaczyłam młode ziemniaczki i mi się zamarzyły takie młode kartofelki z koperkiem i zsiadłym mlekiem

Za mną też to chodzi :)

Dziewczyny brzuch mam jak w 5 miesiącu! Masakra!
 
reklama
Cześć dziewczyny ja wstałam dziś o 5 bo rano na pobieranie krwi jechałam na wyniki 10 dni musze czekać i potem do lekarza synek mi jakieś przeziębienie złapał kiedy ta senność minie normalnie bym sie położyła i spała
 
Do góry