reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
No mój brzuszek urósł i to bardzo. Ciągle spotykam się z opinią, że będą bliźniaki, jak w tak wczesnej ciąży mam taki brzuch :-) nik_i , jak o jest w ciąży z bliźniakami? Rzeczywiście brzuszek jest duży od początku?No i ciągle słyszę od mamy i siostry: " ja taki brzuch to miałam jak byłam w 5 miesiącu, a nie w 3." W żadne jeansy się nie dopinam, kupiłam sobie akie rozciągliwe spodnie i w nich i w legginsach śmigam :))
 
Mi tam chyba jeszcze nic nie urosło według usg mam 8 tydz a według mnie już jest 9 bo ja licze od ostatniej miesiaczki, nie wiem czemu na usg mam 8.Chociaż jak rano wstaje mój brzuch już nie jest płaski tylko lekko zaokrąglony więc może bo ja nigdy brzucha nie miałam.
 
Dziewczyny głowa do góry musi być dobrze. Nie dopuszczajcie złych myśli, to najważniejsze !!! :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, zdajcie później relacje ;-)
kamilka 87 co czytam to Ty pierzesz, albo prasujesz :-) szalona !!!
gdynianka1 ja również wysłałam pismo, dzwonią do mnie, ale ja nie odbieram, bo niby co mam im powiedzieć, wysłałam im maila, że po 18.04 się z nimi skontaktuje, a wtedy mam wizytę i wyślę zwolnienie, ale też mam stresa, żeby wszystko się udało

Wiosna nareszcie do nas zawitała, więc myślcie pozytywnie, tak wiosennie :-)
 
Hej dziewczyny, wiosna chyba w końcu zawita do nas :) Tak cudnie świeci słoneczko. Ja narazie też siedzę w domu, ale od poniedziałku wracam do pracy i trochę się boję, że będą ciągle zmęczona.
Ja mam gina dopiero w środe i to dopiero pierwsza wizyta z USG. Bardzo się boję. Trzymajcie kciuki by wszystko było ok.
Miłego dnia :)
 
Dzień doberek :tak: my właśnie popołudniową kawusię popijamy :-D junior odebrany z przedszkola a ja muszę się zabrać za sprzątanie :szok: na obiad gołąbki...

Gosiak88 mój brzucho trochę zaokrąglony ale jeszcze się mieszczę we wszystkie rzeczy choć te które były "dobrze leżące" są upięte;-) no ale czuję się taka duża jakby "obrzęknięta" a co do odczuć to nie wiem chyba tak samo jak z młodym ;-)

Ja mam wizytę dopiero 26 bo lekarz ma l4 i nie chcę chodzić do kogoś innego... póki co to pracujemy- z synkiem pracowałam do ostatniego dnia natomiast teraz lekarz już mi zapowiedział że w ciąży bliźniaczej max 20 tydzień i na l4...

w poprzednich ciążach też się zamartwiałam strasznie (synek jest z trzeciej ciąży) natomiast teraz potrafię się delektować tym stanem- na ile mi żołądek pozwala- jestem spokojna zadowolona chyba poznałam swój organizm i wiem na co zwracać uwagę...
wygońcie mnie do tego sprzątania!!!!!!
 
Witam w pierwszy wiosenny dzień , ja w aucie odgniatam kosci :-)MAM PYTANIE czy któraś z was była na wizycie ze swoim męzem , partnerem ? moje kochanie widze nie odpusci i trochę sie dziwnie z tym czuje , z jednej strony chce żeby ze mna był a z drugiej jakoś mi dziwnie???
 
witam was poniedziałkowo-)
Ja raz byłam z mężem na wizycie u lekarza ale dziwnie było wole sama O porodzie też myślałam,że sama chce rodzić 2 razy sama rodziłam i myśle,że tym razem też tak będzie z jednej strony fajnie jak ma sie bliską osobę a z drugiej wole,żeby nie widział mnie w tym stanie.
 
reklama
Mój był za mną na drugiej wizycie, na pierwszej byłam sama. W pierwszej ciąży zawsze chodziliśmy razem i teraz pewnie też tak będzie. Był też przy porodzie i nie wyobrażam sobie, żeby teraz mogło być inaczej.
 
Do góry