reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

aga to dzidzia spora, dobrze że wszystko dobrze z wami a gbs sie nie martw bo nie jest duży problem;-) Doskonale rozumiem co czujesz tez bym chciała być po może boleć byle bym tylko mogłą przytulić ją zdrową
 
reklama
Co do łożeczka, to mam już wszystko ubrane, zascielone i przykryte folią. Folia to mus, bo moje dwa kociaki już się szykują do wypróbowania nowej pościeli :) Jeszcze tylko musze powiesić moskitierę, która bedzie robiła za zabezpieczenie przed kotami. I wszystko jest gotowe.

Evelina, Aga - ja tez mam takie mysli, by tylko moc ją utulić całą i zdrową. Ostatnio nawet nie moge oglądać Porodówki na TLC, bo za bardzo się denerwuję, ze coś się tam złego wydarzy.

Maagisiaa - fajnie, że już masz całe to zamieszanie i poród za sobą :-)
 
agaa to tez nieźle waży malutki tak jak mój w 36 tyg 3655 gr to zastanawiam się ile jeszcze przybierze ile teraz waży. Tobie dobrze bo wiesz już że z powodu wagi dziecka będziesz miała cięcie a u mnie nic nadal niewiadomo, ostatnio powiedziałą lekarka, że biorąc pod uwagę to że sama urodziłam pierwsze dziecko 4330 sn to mogę i tu próbować więc głupia już jestem, czuję że tym razem mały wcale nie będzie mały:)
 
Czesc dziewczyny ;) my lezymy w szpitalu, polozyli nas na patologie. dzis nie beda nic wywolywac bo chca poczekac czy sie nie rozwinie akcja samoczynnie, a jutro sprobuja podlaczyc mi oksytocyne. maly wazy 3200 :-)
 
Trzymam kciuki:) my ciężarówki teraz tak narzekamy na te nie przespane noce na te bóle a kiedy my sobie tak leżymy w naszych łożach:) inne kobiety na porodówkach maja po stokroć bardziej nieprzyjemnie, mam na myśli bolący poród hihihihihi więc głowy do góry nie narzekajmy:-)
 
a my do szpitala jutro. dzisiaj po ktg lekarz kazał mi na jutro wziąć torbę... byle wrócić jak najszybciej z maluszkiem do domu.
 
Ale mi się przysnęło wieczorem. I znowu będzie noc z głowy.
Rojku też miałam upatrzone konkretne daty ale teraz to po prostu chcę urodzić bo jakoś boję się tego wywoływania. Dlatego zaraz zabieram się za ten masaż brodawek:-)(zawsze myślałam, że to taka plotka)
edda zleci zanim się obejrzysz. dla mnie najgorsze te ostatnie dni są bo tak się wloką że nie mogę
aga i kika spore te wasze maleństwa. Ja nie mam pojęcia ile moja dzidzia waży:-( i chyba dowiem się dopiero jak urodzę
Iwona trzymam kciuki i dawaj znać jak tam u was
 
reklama
ale tak po prostu wypić? na wywołanie rozwolnienia to słyszałam;-) ale może i zadziała:-). jak dzisiaj masaż brodawek nie da efektu to jutro zakupie olej i będę próbować dalej.
 
Do góry