reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Dziś miałam sen że wody mi w domu odeszły i urodziłam w domu
To dzieciątko było takie słodkie. Jak do wtorku nie urodze to będzie wywoływanie. Chcialabym urodzić sama wcześniej.
 
Hej, hej, hej Kochane! Postanowiłam napisać do Was, bo tęsknię za Wami strasznie :p Milenka niedawno zasnęła, jest taka kochana! :)
Daje Nam tyle szczęścia! Tatuś dumnie mi przy Małej pomaga, kąpie ją, przebiera, uspokaja, karmi :) A no właśnie karmi... mam za mało pokarmu, muszę dokarmiać córcię Nan1 :( W sumie czuję, że już mi zanika pokarm, trudno... starałam się :( Najważniejsze, że Milenka jest zdrowa :)

Ojj, ale mnie tu nie było, chyba nie zdołam Was nadrobić :p Mam nadzieję, że u wszystkich mamusiek wszystko w jak najlepszym porządku, a przyszłe mamusie z niecierpliwością wyczekują Maleństw :)

Nie mam już tyle czasu, co przed porodem, dlatego nie mogę być z Wami jak wcześniej, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie :*

Buziaczki dla Was wszystkich!!! :*
 
Maagasiaa nawet nie wiesz jak bardzo mnie uspokajają takie wieści, że z tobą i maleńką w porządku bo u mnie coraz czarniejsze myśli i to mi przypomina że może być ok. Cieszę się niesamowicie z waszego szczęścia.
 
reklama
no chyba ściągnęłam nowo upieczoną mamusie myślami. Też mam coraz to gorsze obawy wkurzają mnie ludzie opowiadający mi że dziecko przy porodzie umarło lub coś takiego zamiast mnie uspokajać wiedząc jaki to sters to jeszcze dolewają oliwy do ognia
 
Do góry