reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Anoula chyba jakieś jaja z tym zusem... żeby tak przed porodem takie jazdy wymyślać. Może jeszcze da się wszystko im udowodnić.


Gusiak fajnie, że będziesz miała laptopa – będziemy z Tobą.


Marys dużą masz już dzidzię – super :)
 
Anoula no co za mendy :/ strasznie mi przykro, nie umiem niestety pomóc :/

Gusiak grunt to kontakt z ciotkami z forum :) szpital wtedy jest dużo przyjemniejszy ;)

No ja jutro o 16 mam wizytę, gin coś mówił że USG zrobimy dopiero w okolicach 33 tygodnia więc jutro chyba sama konsultacja będzie. Przed chwilą musiałam się przeprosić z maszynką i się jakoś ogarnąć przed tą wizytą. Laski, jaka masakra :/ nie dość że się zacięłam to jak już jakąś poze z tym lusterkiem wymyśliłam to aż się przeraziłam jak ja tam wyglądam! No spuchnięta, taka feee i te cholerne hemoroidy. Wyszłam z łazienki i powiedziałam M, że nie zajrzy tam aż wszystko nie wróci do normy bo samej mi się patrzeć tam nie chce. Chyba pierwszy raz pomyślałam że wyglądam paskudnie, ale podobno kobiety krytycznie do siebie podchodzą i mężczyźni nie są aż tak wyczuleni na wygląd...ale ehh... no nie będę Wam smęcić bzdurami :)
Lecę spać!
 
hehhe ursula ja ostatnio tez jak wrocilam do zdrowia to się "zajęłam" sobą i tez bylam w szoku...i uwaga na zaciecia !! po sobiie weim ze moze wdac sie jakas bakteria z odbytu !! ursula polecam przemyć czymś , ja odkad po kazdym sikaniu podcieram się gazikiem z rivanolem czuje się bezpiecznie mimoze Coli mnie dopadla.

ja jutro mam wizytę na 9.30 zobaczymy co o bakterii powie lekarz czy cos mi rpzepiszę..dobranoc jutro wszytko napisze :)
 
jej wy dalyscie rade sama a ja to juz swojego poprosilam i moze jutro sie mna "zajmie" kompleksowo :-p

Anoula strasznie ten nasz ZUS poj&^%Q. Zeby kobiete w ciazy tak traktowac to trzeba miec nastukane pod sufitem!

marys cudne kilogramki :-D
 
Gusiak to zabrzmi conajmniej dziwnie, ale zamieniłabym się z Tobą :), to tak na wsparcie, bo ja z kolei jak wiecie męczę się w tej ciąży,a medycyna wcześniaczkom wszystko zapewnia i jestem przekonana że będzie dobrze!
Pisałam rano,że muuuszę do dentysty,byłam,uff,dwa zęby zaleczone,ale to nie koniec.Dobrze,że kanałowe mamy gratis ;)
Ta moja biedna Polenka (bo tak sobie na nią mówię od skrótu imion Pola,Elenka) się umęczy w tych moich nerwach,konkretnie,dzwoniłam a właściwie próbowałam się do "tatusia" dodzwonić i bez efektu...i znów płacz i awantura,współczuję mojej starszej,bo się wyżywam na niej.
Co do postów,oki juz załapałam,żeby nie pisać jeden pod drugim, ale suwaczka z Polenką dalej nie mogę wstawić,jakiś regres przeżywam czy co?
 
Dziewczynki ładuję powoli torbę do szpitala :) Cudne uczucie!
Ciekawa jestem, czy to wszystko pomieszczę. Na razie miejsca jeszcze sporo, ale jak już skończę, to coś czuję, że ledwo ją zasunę ;)



Poza tym muszę się Wam poskarżyć! Podchodziłam dziś do prasowania na kilka razy, bo albo mnie łupało w krzyżu albo mi się brzuch spinał. I jak tu teraz gniazdo wić jak się człowiek coraz bardziej niedołężny robi? Wszystkie już pewnie smacznie śpicie, ale i tak Wam życzę dobrej nocy!
 
reklama
Ciężarówki tak mają,ich domeną jest często bezsenność.Też zerkam na sklepy internetowe i allegro za rzeczami dla małej:tak:
 
Do góry