reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Gusiak trzymaj się. Bądź spokojna, wszystko dobrze się skończy. Jesteś pod dobrą opieką. Trzymam kciuki, aby dzidziuś poczekał na swoją kolej i zrobił Ci niespodziankę w listopadzie.
 
Gusiak tak mi przykro kochana...trzymajcie sie w dwupaku, i niech mała jeszcze nie szaleje i siedzi tam chociaz do 37 tygodnia.Ja nie wiem czemu, teraz tego najbardziej sie boje, ze małej zachce sie wczesniej wyjsc, od początku ciazy co jakis czas mam dziwne skurcze, i tak sobie mysle, ze orgaznim juz wykonczony po 2 poprfzednich ciazach, bedzie chciał sie wczesniej pozbyc "problemu".Modle sie o kazdy dzien..
Ale nie o mnie miało tu byc.
Jeszcze raz sciskam mocno, bądzcie dzielne!!!!Jestesmy tu z Tobą!

A ja gapa, nie dodałam tego linku, teraz dopiero patrze, i sama sie smieje do siebie"co te dziewczynki mają mi doradzac jak nic nie widzą":confused::-p
 
Gusiak najważniejsze, że w porę z ta szyjką było wykryte i jest czas żeby zadziałać. Bądź dobrej myśli. Cukry szaleją po sterydach, ale tym się nie przejmuj. Najważniejsze że dzieciatko bardziej zabezpieczone. Trzymam kciuki aby na strachu się skończyło i abyś wróciła do domku jeszcze nierozpakowana.
 
meago M mi kupił lakcid ale następne to już te lacibios femina poproszę bo lakcid trzeba brać 3-4 razy dziennie a tamto chyba raz. A ja już mam po dziurki w nosie łykania leków, jeszcze ten antybiotyk taki duży że staje mi w gardle :(
 
maagsiaa faceci na punkcie finansów są bardzo wyczuleni, więc na pewno go to gryzie. A takie czasy, że rzadko kto nie ma problemu. Nad nami wisi wyrównanie za prąd, moj samochód w rozsypce. Dobrze, że jeszcze jeździ. Szafa by nam się przydała dla małej, ale na razie, to nawet nie wiem skąd na nią wziąć.

Agatka2 też się zapisałam na te warsztaty :)

andzia86 sypialnia fajna kolorystycznie. Ostatnio na plus zaskoczyło mnie wzornictwo mebli Vox, a konkretnie kolekcji Hifi i Inbox. Widziałaś?

A dla Hani planuję kupić szafę z Ikei bo w miarę jest cenowo jak na szafy z drzwiami przesuwnymi, a tak na inną za bardzo nie mam miejsca. O taką wypatrzyłam:
TRYSIL Szafa, przesuwane drzwi/4 szuflady - ciemnobrązowy/czarny - IKEA
Szafy Oax też mi się podobają, ale już trzeba minimum 1000 dać :/ Generalnie ja troche zboczona jestem bo sporo rzeczy z Ikei mi się podoba..

Gusiak88 3mam kciuki, żebyś dotrwała w dwupaku conjamniej do 37 tygodnia. Jesteś dzielna, dasz radę!

brackiee te drugie panele mi się bardziej podobają :) chyba się nimi kiedyś na żywo zachwycałam, że teraz te panele takie nie wieśniackie robią :)

Ja dziś z dwiema koleżankami na spacerku byłam. Każda z wózkiem i generalnie chyba parę km zrobiłyśmy, a teraz zdycham, bo mnie w tyłku boli w zawiasach.
Acha i zniosłam pościel do łóżeczka ze strychu i założyłam, jak będzie bliżej to wypiorę, a teraz, żeby łóżeczko nie straszylo golizną i materac się nie kurzył będzie ubrane w takie niewyprane :) Jutro się pochwalę fotką :)
 
reklama
Gusiak - teraz już będzie wszystko dobrze!

KInga- ładne te przewijaczki , mnie się podoba najbardziej ten na zdjęciu głownym

brackie - mój typ to drugie panele...

Ja dziś byłam na izbie przyjęć... badanie, usg, i ktg... opiszę jutro

Dobrej nocy Mamusie :)
 
Do góry