reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Jeny jak mnie mdli:(

Jolka tylko my sie przeprowadzalismy zeby byc razem a teraz znow taka praca ze od pon do wt siedze sama:(
Co do dnia ja tez dzis zrobilam wszystko:) maz tylko podlogi umyje i weekend jest nasz:)

Ja juz wszystko mam jeszcze dokupie wkladki pizame i podklady i dla maluszka wode morska i git:)
 
reklama
Mój m właśnie kosi trawę wygnałam go a wcześniej mi wysprzątał pokój.Ja teraz jakoś przez ten weekend będę mniej dostępna bo będziemy szykować nasz pokój bo u nas Nadzia będzie sobie spać a jeszcze jest to święto a że mieszkam blisko kalwarii Zebrzydowskiej i trwaja tam uroczystości już od poniedziałku to napewno na coś się wybiorę.
W pokoju wymieniamy meble, wprawiamy kaloryfer i będziemy malować myśle że w 2 tyg. się wyrobimy.Koszt około 3-3,5tys. :szok:
 
Gusiak trzymam kciuki oby wszystko było ok.
czekoladka my będziemy robić remont pokoju w pazdzierniku i jestem przerażona tym jakie są ceny wszystkiego:szok::confused:
ale na pocieszenie i poprawę nastroju wybrałam dziś panele do pokoju i się zakochałam w 2 wzorach i teraz mam dylemat które
2big.jpg

3big.jpg

Kinia a gdzie te maty????
pewnie na wątku zakupowym
 
Gusiak- współczuję :/, ale staraj się jak najmniej denerwować, bo nerwy wpływają na dzidziusia, mam nadzieję, że mała zostanie w brzuszku jak najdłużej. Jesteśmy z Tobą, trzymamy kciuki!
 
gusiak trzymaj się! jak założą pessar będzie lepiej, no i płucka szybciej się rozwiną, trzymam kciuki żeby było dobrze i jak najdłużej w dwupaku !
 
reklama
Do góry