reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

I dziewczynki ja tam założę wątek pogaduszek ogólnych, gdzie możemy rozmawiać o ty, o czym nie chcemu mówić na publicznym i proponuję, żeby każda założyła sobie folder, w którym będzie umieszczać swoje zdjęcia. Sprawdziło się to na grupie, w której już jestem.
 
reklama
Rojku super!!!! Tylko przenies watek zamkniety tu na listopad:)

U mnie chlopaki graja w mario padlybyscie jak wygladaja we 2 przed tv:D
 
Oj ale tak się przenosić chyba nie da, bo to jest chyba co innego - to jest grupa a nie wątki prywatne czy coś takiego. Jak macie trudności ze znalezieniem, to jak wejdziecie sobie na swój profil, to tam macie grupy, do których należycie i jak klikniecie, to wyskoczy spis tematów.
 
Jeśli chodzi o wakacje też kocham Chorwację! :-) w tym roku też tam jedziemy na przełomie lipca i sierpnia. Oczywiście jeśli wszystko będzie ok :-)
 
Chorwacja jest piękna. Byliśmy we wrześniu w Bułgarii, a mieliśmy jechac na Chorwacje. W tym roku odpuszczamy wakację, za dużo mam wesel, i ciezko by było wybrac odpowiedni termin.
 
Witam dziewczyny,

Wrócę na moment do tematów sprzed kilku stron, tych które pamiętam - mieszkanie z rodzicami - niestety moim zdaniem często potrafi zniszczyć naprawdę udany związek. Mówię to z perspektywy znajomych, a nie swojej, ale niestety mamusie często mają skłonność do zbytniego wtrącania się do życia ich dzieci. Ja mieszkałam w jednym domu (na osobnym piętrze) z teściową przez ok. rok i miałam już tego serdecznie dosyć. Ona niby starała się nie wtrącać, ale jest na tyle specyficzną osobą, że doprowadzała mnie do szału. Teraz na szczęście mieszkamy już sami więc pod tym względem jest o niebo lepiej. Rodziców mamy niestety od siebie 500 km, więc o zbyt dużej pomocy przy dziecku nie ma mowy. Ale damy radę! :-D

Co do szkoły rodzenia - też w sumie muszę o tym pomyśleć. To moja pierwsza ciąża więc może warto by było się czegoś dowiedzieć:)
Akaiah - a skąd jesteś? Bo nie chce mi się szukać na setkach stron postów:) Nie ma jakiś dziewczyn z forum z Twoich okolic, z którymi mogłabyś się spotkać na pogaduszki? Wiem, co czujesz z tą "samotnością" bo sama mam wszystkich znajomych bardzo daleko;)

Witam wszystkie nowe dziewczyny.
Rojku - proszę o zaproszenie do grupy:) A zdjęcia ze ślubu niestety nie wrzucę, bo jesteśmy przed.

No i jeszcze krótko co u mnie - wczoraj miałam wizytę. Lekarz uznał, że to męskie USG, więc prawie nic nie widziałam, wszystko pokazywał mojemu T ;). Ale ważne że wszystko w porządku z dzieckiem - zjadłam batonika więc ładnie się wiercił:) Ja niestety mam kiepskie wyniki moczu i dostałam jakiś bardzo delikatny antybiotyk na pęcherz. Po dwóch tygodniach mam się zgłosić na kontrolę i jak nic się nie poprawi to do szpitala!:no: Więc trzymajcie kciuki, a ja objadam się żurawiną jak mogę:)

Pozdrawiam!
 
BabyPoznan- wcinaj, wcinaj:) trzymam kciuki, aby przeszło.
Nonek- a co studiujesz jeśli można wiedzieć?

Dziewczyny oświećcie mnie, bo chyba sama do tego nie dojdę. Jak w tej grupie dodać zdjęcie w poście? Bo mi non stop wyskakuje jakiś adres url, a nawet jak go chcę wkleić, to nic cię nie wyświetla:sorry2:
 
Jolka właśnie minus jest taki, że tam tylko przez URL się zdjęcia wstawia. Ja to robię tak, że na Picassie sobie robie album, potem wchodzę na konkretne zdjęcie, klikam na nim prawym, wybieram pokaż obrazek i wtedy kopiuję URL, czyli ten adres http://...
 
reklama
Do góry