reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
z maryjnych to lubie jest na świecie miłość (tylko wydaje mi się że nie jest tak uroczysta zeby na slubie byla), ale to też zależy od młodych, czy chcą mieć uroczystość taką bardzo podniosłą itd, bo faktycznie ave maria to baaaardzo czesto jest
 
uwielbiam takie pieśni odrazu sie wzruszam w kościele, ja miałam ave maria i coś takiego:

zanuce jakoś leciało : Miłość twa, piekniejsza niż ocean bez dna (..) coś takiego super ..nie znam tytułu.

mam dwa śluby w tym roku w lipcu i na końcu wrzesnia, wtedy to już bede mamutem ;-)
dziewczyny byłam na badaniach krwi wczoraj, dostała wynik, ze za mało mam Leukocytow, podobno to anemia...czy ktos sie zna na tym? dodatkowo mam neutrofile podwyższone i dużo czerwonych krwinek ale to chyba normalne w ciazy.
glukoza w dolnej granicy, badałam też mocz, ale dostałam kartke: Mocz wylano podczas badania, proszę donieść nowy!
ale sie usmiałam, już widze laboratorium oblane moim moczem heheh

co do kupki ;-) ja jadłam jakis czas temu śliwki suszone, bomba jak zadziałały. teraz nie mam żadnych problemów, wrecz o równych godzinach wizyta w wc ;-)

melonowa zrób mi tez tort z truskawkami, zjadłabym taki, gratuluje zdolności

segregatora tez gratuluje super.

mojej kolezanki w pracy bratowa, którą znam miała termin na 25 listopad, nie byla u nas na forum, wczoraj była w przychodni na genetycznych i okazało sie ze serduszko już nie bije jakis czas... jak mi sie smutno zrobiło, a miałysmy sie w niedziele spotkac na ploty ciazowe... człowiek mysli że czwarty mies. już jest bezpieczny a tu masz...stres przed poniedziałkiem narasta,
 
z maryjnych to lubie jest na świecie miłość (tylko wydaje mi się że nie jest tak uroczysta zeby na slubie byla), ale to też zależy od młodych, czy chcą mieć uroczystość taką bardzo podniosłą itd, bo faktycznie ave maria to baaaardzo czesto jest


ja na swoim ślubie miałam AVE MARIA () uwielbiam ją i moja siostra zaśpiewała specjalnie dla mnie ... to tej pory jak pomysle to rycze. Na ślubie pękłam w tym momęcie ryczałam jak głupia, mąż mi załatwiał chusteczki a brat trzymał za reke hehe do dzis sie ze mnie smieja. Niestety nie mam tego nagranego :( nie mielismy kamerzysty nagrywał Rafała wujek i niestety nie ma tego na płycie :( a siostra powiedziała ze zaspiewała to jeden jedyny raz dla mnie i juz wiecej tego nie zrobi

to była ta wersja : Schubert - Ave Maria (Opera) - YouTube
 
Hej, hej:-)

Witam nowe dziewczyny!

dziewczyny a jak sadzicie, w którym tygodniu warto dopatrywać się płci?? ja ze swoim synkiem wiedziałąm dopiero w 26 tyg natomiast moja przyjaciółka już w 16 wiedziała, ze córa będzie ciekawe czy to od sprzętu zależy czy od tego jak się maleństwo ułoży:)

Z pierwszym dzieckiem dowiedziałam się dopiero w 30tc, bo wcześniej mały nie chciał się ujawnić. Teraz mam nadzieję, że będzie szybciej. Sprzęt też na pewno ma znaczenie, no i doświadczenie lekarza.

Mamo Kangura współczuję rwy kulszowej, musi bardzo boleć.

Co do zaparć, to przed ciążą miałam ten problem, dłuższe posiedzenia były średnio raz na tydzień, a teraz codziennie, nie wiem, co się stało;-) nie zmieniałam nic w diecie, ani w trybie życia, może tylko nieco częściej jem płatki pełnoziarniste.

Melonowa koniecznie wstaw zdjęcie tego tortu, będziemy czekać z niecierpliwością:-D

Jeśli chodzi o przeczucia co do płci, to raz wydaje mi się, że będzie chłopczyk, a innym razem, że dziewczynka. Zanim zaszłam w ciążę i przez kilka pierwszych tygodni chciałam zdecydowanie drugiego chłopca, a teraz im większy brzuszek, tym częściej myślę, że wszystko mi jedno. Chociaż nadal gdybym mogła wybierać, to byłby chłopak. No i też mówię o dziecku ON;-)

jeszcze tylko jeden egzamin i obrona haha i zastanawiam się czy dam rade z magisterką czy złożyć papiery czy roku nie odczekac
Dasz radę, niczego nie odkładaj, bo potem będzie trudniej. Ja urodziłam synka 2 miesiące przed obroną pracy licencjackiej i wszystko się udało, obrona na 5:-) a też miałam takie myśli, czy nie przełożyć obrony. a potem od razu zaczęłam magisterkę.

Magda86Poznań ja cały czas myślę, czy z dzieckiem na pewno wszystko w porządku i zdarzają mi się takie myśli, że może coś nie tak, że serduszko nie bije... Jak widać to się zdarza nawet na tym etapie ciąży:-( a moja wizyta dopiero za 2 tygodnie.

Piękna pogoda u nas, a ja muszę siedzieć w domu z chorym dzieckiem. Mam nadzieję, że to już ostatnia choroba w tym sezonie, bo chyba zwariuję:wściekła/y:
 
reklama
Dziewczynki szalejecie z tymi wpisami, przeleciałam tylko szybko, bo nie mam czasu dziś czytać :-)

Witam nowe koleżanki :-D
mi na zaparcia tak jak pisałam pomagały śliwki suszone a ginka poleciła mi jeszcze kupić czopki glicerynowe ;-)
Mój mąż dzisiaj wyjechał na dwa dni w delegacje, nie wiem jak to zniosę.. jutro jadę na badania krwi i moczu a popołudniu mam wizytę u okulisty i się dowiem, czy będę mogła rodzić naturalnie czy przez cc.
A wczoraj zauważyłam że pojawia mi się mleko! wyciekło mi może kilka kropelek, ale normalnie w szoku byłam, że tak szybko.. to moja pierwsza ciąża więc się nie spodziewałam.. :-D
 
Do góry