reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Rojku- z Mszany Dolnej, okolice Rabki :) podziękuję jak już zdam.

miałam fazę na sen, po pół godz. dziwnie przeszło i naszło mnie na mięso. za wszelką cenę musiałam zjeść kotleta. rodzice dziwnie na mnie patrzyli jak o 22 jadłam takie rzeczy:rofl2: a teraz spać nie mogę! jak ja jutro na badania wstanę...:no: miłej nocki dziewuszki;-)
 
reklama
Amethys dziekuje za przepis.
Dziewczyny szalejecie tak z wpisami, ze ja nie jestem w stanie ogarnac:tak:
Zauwazylam, ze piszecie o problemach z wyproznianiem- trzeba jak najwiecej pic, jak juz napisala akaiah. Znam takich na ktorych rewelacyjnie dziala zielona herbata.
Co do przeczuc do plci dziecka- wydaje mi sie, ze bedzie chlopiec. Niby objawow typowo "na chlopaka" nie mam- pryszczole jak sie patrzy, mdlosci znow wrocily:-(, ale tak jakos mi sie w glowie ulozylo. No, ale zobaczymy. Jak wyskoczy druga dziewczynka, to tez bedzie fajnie.
BannyCukino kurcze ja tez mam takie ciagniecia albo swedzenia w tej bliznie i sie zastanawiam. Niby podczas ostatniej wizyty lekarka powiedziala, ze wszystko gra, ale nie wiem, czy tak powinno byc. Nastepna wizyta dopiero na poczatku czerwca (czyli 2,5 tygodnia).
melonowa no no zdolniacha z ciebie musi byc, skoro takie torty pieczesz:-D
Uciekam do pracy. Milego dnia
 
Hej dziewczynki

Kolejna noc przespałam, odrazu lepiej się wstaje.Ja nie mam problemów z wypróżnianiem, ale jem bardzo dużo jogurtów i może dlatego. U mnie dzisiaj słoneczo świeci, mam nadzieje że pogoda się utrzyma. Za chwile jadę na uczelnie na całe 1,5 godziny, ale mus to mus;) Chociaż kompletnie mi sie nie chce.
 
Nonek- na 1,5 h to ja bym chętnie chodziła, ale z racji studiów zaocznych moje zajęcia odbywają się sobota-niedziela (czasem piątek) od 8 do 20. a przerwy mamy 10min między zajęciami, tak więc na dłuższą metę jest to okropnie męczące.

U nas też pogoda ładna, rześko :-) byłam na badaniach i zapłaciłam 132 zł. to i tak mniej niż się spodziewałam. jutro wyniki, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok. najbardziej się boje tej toxo, do tej pory myślałam, że mam tylko psa, a tu się okazuje, że od mniej więcej pół roku mieszka u nas "na dziko" obcy kocur. mamy duży dom, a on sobie po strychu grasuje. no nic, miłego dnia wszystkim;-)
 
Przedtem miałam przez cały tydzień od rana do wieczora, ostatni semestr tak mam, że chodzę bardzo mało i na krótko,bardzo sie ciesze z tego powodu :)
 
witam :-)

ja właśnie przeszukuje internet, potrzebuje pieśni do śpiewania na ślubie ... kilka fajnych znalazła :-) ja dzisiaj też na uczelnie ale tylko po wpis :-) zajęcia mam już za sobą jeszcze tylko jeden egzamin i obrona haha i zastanawiam się czy dam rade z magisterką czy złożyć papiery czy roku nie odczekac Jolka6621miałam to samo na I i II roku piątek sobota i niedziela i od 8 do 20 a w piątki zależy jak zawiało od 12 albo od 14 a na III roku już sobota i niedziela. Dla mnie to głupota z tymi piątkami, człowiek pracuje nie może się wyrwać a tu ćwiczenia ....
:wściekła/y:


dzisiaj piękny dzionek a ja znowu sama do 17 ...
 
Hej odmeldowuje sie ...

Wrocilam dzisiaj taka glodna jak zaprowadzilam Moska i jak dopadlam jedzenie to dopiero czuje jak ladnie mi sie uklada..
no i od rana jakies rozwolnienie mam:eek: ale to moze po wczorajszej kolacji bo namieszalam troche:-D

Zaczyna sie tez robic niezle cieplo a wrecz goraco:sorry:

melanowa a jakich piesni szukasz? bo ja spiewalam dluuugo w chorze zanim zaczelam sama i troche ich znam..
 
Hej odmeldowuje sie ...

Wrocilam dzisiaj taka glodna jak zaprowadzilam Moska i jak dopadlam jedzenie to dopiero czuje jak ladnie mi sie uklada..
no i od rana jakies rozwolnienie mam:eek: ale to moze po wczorajszej kolacji bo namieszalam troche:-D

Zaczyna sie tez robic niezle cieplo a wrecz goraco:sorry:

melanowa a jakich piesni szukasz? bo ja spiewalam dluuugo w chorze zanim zaczelam sama i troche ich znam..



czegos co mozna zaspiewac podczas mszy w kosciele na slubie znalazlam kilka i kilka przespiewalam najlepiej mi pasuja :

Zespół Incanto - Oblubieniec czeka już - YouTube

Dawid & Judyta - Hallelujah (po polsku) HD - YouTube tylko to bym musiała mieć w wyższej tonacji - nie śpiewałam już kilka lat i juz nie mam takiej rozleglej skali jak kiedyś ;p

nie wiem czy te pasuja: Ty tylko mnie poprowadź, Ofiaruję Tobie, Panie mój
 
Cześć dziewczyny...u nas tak strasznie wieje ze nie mogłam spac w nocy.... Obiecałam znajomym dziś ze upiekę im chleb a m zamówił drożdżówkę z kruszonką.... no to będę miała robotę ... na obiad na szczęście wczorajsza zupa i upiekę żeberka dla chłopaków ...bo ja nie lubie . Dzwoniła do mnie przyjaciółka z samego rana z info abym siedziała w domu bo przesyłkę dla mnie wysłała.... dostanę monitor do słuchania tętna maluszka ...ale sie ucieszyłam ... miła niespodzianka... nigdy nie używałam czegoś takiego wiec ciekawa jestem bardzo :)
A co do wypróżnień nigdy nie miałam z tym kłopotów a teraz jestem tak regularna jak zegarek . Może dla tego ze wieczorem zjadam prawie kilko mandarynek ... bo bez mandarynek nie usnę;)
Miłego dnie ciężaróweczki
 
reklama
Do góry