reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy lipiec 2013

Alanak jeździ rowerem od dwóch miesięcy ;-)
Jak dla mnie super sprawa, bo w wózku marudzi :confused:
 
reklama
Dziewczyny śliczne te dzieciaczki takie duże.

Gabryś wchodzi po schodach już od około miesiąca oczywiście wejdzie 2-3 schody i go wnoszę na ręcach. Pamiętam jak moja starsza córka miała 9 miesięcy i mąż pozwolił jej wejść na 3 piętro :wściekła/y: i mała miała zakwasy przez 3 dni płakała całe dnie.

Lena super ten twój mały jeździ na tym rowerku. My też mamy rowerek po dziewczynkach ale Gabryś nie siedzi w nim tylko cały spacer przejeździ na stojąco.
 
Hej:-)
Super pomysł z tą galerią. Mój mały dziś obudził się głodny w nocy- podejrzewam że idą zęby:no: Szkoda że nie może to odbywać się łagodniej. Ogólnie dziś mam mega lenia i nic mi się nie chce :tak:
 
Hej, mi też się nic nie chce, a miałam iść farbować włosy bo Laura właśnie zasnęła. Chyba też się położę:tak:

A teraz zauważyłam, najlepszego dla Gabrysia z okazji 10 miesięcy:-)
 
Hej hej!

Lena - rower dla mnie to super sprawa, muszę się za takim rozglądnąć. Jak widzę macie jakieś zabezpieczenia, żeby nie wypadł prawda?

Viv - na początek 100lat dla Ciebie i Gabrysia!! bardzo się cieszę, że Gabrysiowi przeszło to dziadostwo. Co do schodów to mnie zaskoczyłaś. Poważnie dzieci mogą już mieć zakwasy?! w sumie to mali ludzie, ale jakoś nie dociera do mnie, że narażone są na takie "dorosłe" problemy:)

Tuśka - daj znać jak u Was w żłobku. Ja wczoraj wizytowałam państwowy żłobek, bo dostaliśmy miejsce po 9 miesiącach oczekiwania. Jednak nie jestem przeszczęśliwa. Wchodząc pierwszy komunikat rzucający się w oczy: UWAGA OWSIKI. Takie newsy to chyba nie na moją głowę... a dla spokoju wrzucę Wam zdjęcie Małej Zu ze żłobka do którego teraz uczęszcza:)

Ewelina - Laura piekniusia! basen ekstra! pochwal się gdzie się kupuje takie piłeczki? może i Mała Zu się przekona?

Miłego dnia Mamunie!
 
Piłeczki kupiłam w tesco były w promocji 100 szt. za 24,99. Ale dużo jest też na allegro.
W tym basenie jest ich aż 200 szt, czego raczej nie widać.

Miłego dnia.
 
Ewelina dziękuję za pomysł i podpowiedź. Dzisiaj pobuszuję po sklepach. Ze mną i allegro jest tak, że nie mam konta i nie potrafię tego obsługiwać:zawstydzona/y: więc zostanę przy stacjonarnych metodach zakupów:D
 
Hej Kobitki:)

Śliczne bobaski,do schrupania,ale ten czas szybko leci:(

U nas znowu pobudki w nocy co godzinę,a ząbka nadal brak,Bulinka szaleje ze wstawaniem byle gdzie,ubaw co niemiara:)
Dziewczynki puszczacie jakieś bajki swoim pociechą,oglądają z zainteresowaniem???A mam jeszcze jedno pytanko co przed snem jedzą Wasze maluszki??

Ale dzisiaj u nas zimko było,masakra,ale jutro już ma nie padać:)

Pozdrawiam Miłego wieczorku
 
Wisnia współczuję nocek! Może Zuzi idzie kilka na raz? Ja daję mleczko 125ml na dobranoc.
Wisnia dawaj fotkę Zuzanki!!
 
reklama
Wiśnia współczuje ciężkich nocek, wiem co czujesz. Na szczeście Gabi się nie budzi w nocy od jakiś 2 tyg jedynie jak smoczek mu ucieknie to woła zeby mu podać.
Co do jedzenia przed snem do mały wypija 180 ml mleka i w ncy nie dostaje już nic aż rano około 8.
 
Do góry