reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

reklama
Hej, u nas przez całą ciążę mała miała być Natalką, a po porodzie zmieniło się na Laura Natalia. :-)
Tuśka a z jakiego rejonu Bydgoszczy pochodzisz?

Moja córeczka

IMG_0736.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0736.jpg
    IMG_0736.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Ewelina245 Osowa Góra a Ty?

Dziewczyny czy wy też tak macie że czujecie się coraz mniej potrzebne swoim maluchom? W sumie nie wiem dlaczego, cały czas jesteśmy razem , bawimy się nie karmię piersią bo mały odrzucił ale ściągam mleko i dostaje moje a tak jakoś jak patrzę jaki on się samodzielny robi to mi przykro:-( a przecież to normalne że dzieci rosną
 
Ewelina245 Śliczna Kruszynka:-)

kasia2508 Pewnie masz rację a ja to chyba taka matka kwoka

Nie wiem jak wygląda wasza sytuacja jeśli chodzi o ilość dzieci ale chciałam zapytać czy planujecie jeszcze powiększenie rodziny?
My jesteśmy praktycznie zdecydowani że chcemy zacząć starać się o rodzeństwo dla naszego synka. Fakt jestem przerażona jak sobie poradzę z dwójką maluszków tym bardziej że muszę liczyć sama na siebie bo mąż dość długo pracuje, rodzice w Bydgoszczy też pracują a teściowie mają nas gdzieś.
 
Tuśka88 ja druga strona Bydgoszczy - Fordon.
Też planujemy z mężem drugie dziecko, ale musimy jeszcze poczekać bo po cesarce jestem. No i wagowo porażka, najpierw muszę schudnąć bo kręgosłup daje mi się we znaki.:baffled:
Podjęłam już próby walki z nadwagą, ale cały czas karmię piersią i jestem trochę ograniczona możliwościami kulinarnymi.
No i udało mi się raz ćwiczyć z Mel B:szok:
 
reklama
Mój gin powiedział mi , że przynajmniej te 12 miesięcy powinnam poczekać, żeby się wszystko ładnie naprawiło :-D
Dopiero wczoraj dostałam pierwszy okres, a tak fajnie było bez niego. Także zanim to wszystko się ureguluje to pewnie trochę potrwa.
 
Do góry