reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

Dzień dobry Kochane:-) Spałam jak niemowlę, bez wstawania na siku,bez bóli aż szok:szok: Już teraz nie czekam aż tak na ten dzień porodu bo tyle sie już nastawiałam a tu ciagle coś. Co ma być to bedzie i z takim podejściem teraz będę sobie czekała.
Lilith zdrówka życzę dla Ciebie i Alanka. CC zrobią Ci na pewno:tak:
nathani sen uspakajający i wróżący dobrze. Zdróweczka dla Sarki:-)
Idęjakieś śniadanko zjeść:-)
 
reklama
A ja za tydzień o tej porze najprawdopodobniej będę z Maluszkiem wychodzić do domu ze szpitala jupi...ale się cieszę że to już koniec ciąży. Coraz bardziej się cieszę i coraz bardziej się boje i jestem przerażona tej cc. Ale jak już jedną cc przeżyłam i to 24 h i oddawania szpiku pod narkozą to tą cc też przeżyje.

Idę spakować rzeczy Adaśka bo od wtorku będzie pod opieką Babci :happy: Dziecko się cieszy jak nie wiem co :happy:

Potem idziemy na drobne zakupy oraz kupić choineczkę a na końcu na obiad do Mamy mej.


P.S. I jak wiecie dziewczyny jak z tym urlopem ojcowskim? Ankka dowiedziałaś się coś? A ta opieka co mąż może dostać na mnie zaświadczenie w szpitalu to płatna 100% czy jak?
 
Hej dziewczyny!

Bulkaasia oj bidulko to się naczekałaś i nadenerwowałaś ale 3 dni zlecą szybciutko, ściskam

Adgama mam nadzieję że przyjmą Cię bez problemów, będzie dobrze ;-)

Lil zdrówka dla Ciebie i Alanka

Viv super że warsztaty udane, ja też mam chęć na chustowanie

Ale się wczoraj urobiłam z tymi pierogami ale dałam radę a jakie smaczne są :-) ale już nic nie robię bo nie mam już gdzie tego mrozić, a dodam że mam dużą zamrażarkę taką oddzielną + 3 szuflady pod lodówką :-D teraz tylko odmrażać i jeść :laugh2: Wyspałam się, zjadłam śniadanko, lecę pod prysznic i będę sprzątać. Moje dzieciątko spokojne, z brzuchem nic się nie dzieje, żadnego spinania, żadnych skurczy, a na jutro termin.

Miłego kochane
 
U mnie też cisza nic się nie dzieje oprócz wieczornego bezbolesnego takiego dziwnego "spinania" brzucha od kilku ładnych dni. Aż mi się wtedy ciężko oddycha :szok:
Życzę wszystkim mamuśką zdrówka :) ja przeszłam lekkie przeziębienie pod koniec listopada, także już z głowy mam nadzieje :) zawsze tak jest że jestem w tym okresie raz chora i później dopiero na wiosne :no:
Mój maluszek jakoś od wczoraj mniej aktywny, a wcześniej szalał aż bolało :)
 
Witajcie z rana, ja bylam wczoraj w kinie, ale bylo fajnie, wytrzymalam 3h bez sikania :-D
Dzis tez ladnie pospalam, bo do 10 :tak:
Wstaje i musze zrobic liste zakupow, bo pozniej w polskich sklepach bedzie pusto.
U mnie tez sie nic nie dzieje, kurde bole jakos poprzechodzily. Ja nie wiem co to skorcze,czy spinanie sie brzucha, bo mi sie to nigdy nie robilo, ani w pierwszej ciazy ani teraz, wiec mam przeczucie, ze 28.12 dostane termin wywolania na styczen.

Zycze wam wszystkim zdroweczka i waszym pociechom rowniez.
 
Liwus nie szukałam specjalnie dużo, tyle co wyczytałam, to niby to do końca nie przeszło z tym ojcowskim, więc dalej mają tylko dwa tygodnie. A opieka chyba jest 80% płatna, tak jak normalne chorobowe i przysługuje max 14 dni w roku kalendarzowym. Nie zastanawiałam się nad tym, mój M. ma zawsze problemy z urlopem, który mu wiecznie wycofują, więc bierze opiekę jak wyjdziemy ze szpitala
Bulkaasia dobre podejście. Do wtorku już tylko parę dni, dasz radę :tak:
Bakusiowa mniam mniam, palce lizać takie pierożki :-D
Aisha89 mam to samo z tym spinaniem brzucha i oddechem. W nocy mierzyłam odstępy między tym, ale były baardzo nieregularne: 8, 6, 12, 22 minuty i w końcu zasnęłam. Zresztą ja jestem totalnie głupia z tego, czy to napięcie czy skurcz :eek: Niby już rodziłam, a jestem jak pierworódka :eek: Wydaje mi się takie mocne coś, że to skurcz, mimo że niebolesny, a na ktg tego nie wykazuje. A nie umiem tego rozróżnić, bo mnie skurcze porodowe kompletnie nie bolały przy pierwszym porodzie, więc teraz przede wszystkim zwracam uwagę na regularność odstępów między nimi

Zdrówka dla wszystkich mamuś i waszych pociech, trzymajcie się cieplutko.
Dzisiaj mam dzień totalnego lenistwa, zupa od wczoraj, na drugie mam ochotę na ryż z jabłkami, mój M. tak samo. On tylko podłogi przemyje, a ja się będę byczyć :-p Dzisiaj mnie nic nie boli po tych całotygodniowych porządkach i właśnie dlatego dam sobie ze wszystkim spokój, a nie żeby wieczorem znowu mi nogi i kręgosłup właziły w d... :-p
 
ankka02- to może i mnie też nie będą bolały skurcze porodowe :tak: ale tak na poważnie to skąd wiedziałaś przy poprzednim porodzie ze się zaczęło ?
 
Liwuś to podobnie jak my, ja wodnik styczniowy, mężu wodnik lutowy, no i skorpion nam się trafił, listopadowy. Wodniki też uparciuchy, to może i lepiej że trzeciego wodnika do kompletu nie mamy :-D

Ja byłam na zakupach, wysprzątałam chałupę z nastawieniem na kuchnię, kurze wszędzie i przede wszystkim odkurzanie, bo wnosi się piachu że ho ho, a wózkiem to już w ogóle, żeby czystszy był to piaskownicę szłoby otwierać :confused2:

Fiolka ja też się bardzo cieszę że zaliczyliśmy chustowarsztaty, niby z mężem próbowaliśmy sami wiązać kieszonkę, na potrzeby domowego siedzenia była znośna ale nie wyszłabym tak z Małą. Teraz wiem więcej, i w końcu ogarniam to dociąganie o którym wszędzie piszą, ale domyśl się sam :sorry: U nas w mieście jest sporo takich zajęć, ale np. w mojej szkole rodzenia warsztat płatny 60 zł. Niby nie majątek, i zainwestowałabym, ale wczorajsze kosztowały mnie 2 zł, więc różnica jest duża ;-) Nawet doliczając herbatę w kawiarni, gdzie były zajęcia.

Misia a ja mam do Ciebie pytanie, może zajrzysz, a jak nie to pościgam Cię na PW: Ty kupowałaś taką śliczną kokardę na opasce, czy ona jest duża rozmiarowo? Nie spada Oliwce? I taka ładna jak na zdjęciu?Chciałam zamówić Marysi, mężu natchnął i się zastanawiam właśnie:sorry:
 
reklama
Dzień dobry zagladam na chwilke wpadłam wir sprzatania przedswiatecznego i brak mi rak i czasu:eek: jeszcze dziewczynki mam przeziebione Nastke paskudnie kaszle i ma okropny katar a Julita ma katar i niespokojna najlepiej jej na raczkach:confused2: jeszcze popoludniu mamy gosci uciekam cos robić buziaki dla was i zajrze jak czas pozwoli:sorry:
 
Do góry