reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Na badania krzywej ide jutro ... chyba wezme męża żeby mi się nie nudziło bo specjalnie na połówkowe wziął wolne.
Czyli jutro krzywa i usg ... tego drugiego nie moge sie juz doczekać.
 
reklama
Vivienne tulę mocno...:) skoro Ciebie strach opętał to ja będę pozytywnie myśleć o Twojej sytuacji i na pewno będzie dobrze :-)
betiks ale zuch dziewczyny jesteście... :tak:
wiolka upominajcie się do nich bo oni maja 30 dni na wypłatę od złozenia wniosku... a jak zalegaja tyle to musza odsetki zaplcić... ja niestety musze czekac do wrzesnia na wypłatę...:wściekła/y:

jestem dziś nie do życia... nie śpię od 4 a wcześniej wstawałam na siku co godzine... dobrze że Antoś fikał w nocy to mi się tak nie nudziło od tej 4 ;p
 
Cześć Dziewczyny!!!
Viv w poprzedniej ciąży też dostałam cukrzycy, ale dieta działała cuda... gorzej jest się przyzwyczaić do nowego sposobu żywienia....

odliczam godziny do jutrzejszego usg ii wizyty
 
4Madlen-my tam dzwoniliśmy do zusu ale te ciule mówią żeby m jechal osobiście bo oni przez telefon nie udzielą informacjii a szkoda mu brać wolnej dniówki w pracy żeby tam specjalnie jeschac i tak w próżni wszystko wisi współczuje ci te skur....le jagbyśmy my im byli dłużni to by nas skończyli ale oni mogą sie spóźniać:angry: to jutro dziewczyny &&&&&&&&&&& za wasze wizyty i usg :-)
 
Hej, witam się i ja:happy: Dopiero teraz,bo rano wpadła koleżanka z niespodz. wizytą. A mnie znowu się chce spać:confused2:
Viv dzięki za porady chustowe :tak: I powodzonka jutro na wizycie :happy:
Lil zabawna historia, choć rozumiem, że załapałaś piany, bo jak człowiek głodny, to zły,hihi :laugh2: No, ale przynajmniej jutro będziesz miała 2 w 1 ;-) I zobaczenia buziuni życzę :happy:
nathani już niedługo będziesz miała radochę z dzidzi, więc uszy do góry ;-)A może zaproponuj stałą opiekę w razie ich wyjazdów czy cuś, to będziesz go częściej widziała?
 
Już nie mogę sie doczekać jutra :) Zobacze moją kruszynke w 4d jupiiiiii za całe 70zł :-D

Wcześniej jeszcze zajeżdżamy do mojej mamy ...bo dzwonila ze ma ciuchy dla Alanka ... nie wiem czy już kiedyś pisałam ale mam duzo młodszego brata i wiekszość ciuszków Alan ma po swoim wujku hehehe.

Kurcze niech ten dzień szybko minie.
betiks ja jednak bym wolała zeby jednak dzisiaj była ta glukoza bo pewnie była bym dawno juz po niej :) A tak to musze jutro znowu wczesniej wstac :angry::crazy:
 
reklama
Witajcie :-) mi też dzisiaj jakoś strasznie ciężko dzien się zaczął, przede wszystkim dlatego że obudzilam się z ogromnym bólem kręgosłupa :-( poza tym bolal mnie brzuch i musiałam poratować się nospą :-( no i moja dzidziulka jakoś slabo kopie dzisiaj :-( Na osłodę zrobiłam babke cytrynową i będziemy wcinać z mężem na kolację :-)
 
Do góry