reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Betiks dobrze, że ogólnie w porządku. Nie ma co ukrywać, nasze wyniki nie będą ciągle idealne, ale jesteśmy pod opieką i najważniejsze, żeby dzieci się dobrze rozwijały
Lil, Aniu i inne - powodzenia na połówkowych
Vivienne, a po jakim czasie było to 160? Jeden lekarz mi kiedyś powiedział, że jak po godzinie to nie tak źle, gorzej jak jeszcze po 2 godzinach się utrzymuje. Oby Ci tylko dietka wystarczyła
 
reklama
ankka, niestety to było po dwóch godzinach :(

4madlen dzięki za pocieszkę :) to że się będę musiała kuć to pikuś, ale o Dzidziulkę się martwię, tyle piszą o negatywnym wpływie cukrzycy na Maleństwo, że się boję jak diabli. Ale zobaczymy co gin powie. Staram się nie nakręcać póki co, ale już mnie ta laborantka nakręciła :/
 
Vivienne jeśli to ten typ co styka dieta, to wystarczy że się będziesz pilnować żeby cukier nie skakał za bardzo i dziecku nie zaszkodzisz. Ja miałam po godzinie 196, a po dwóch jakoś 164, wzięli mnie do szpitala na profil glikemiczny i okazało się, że dieta wystarczy. Zuzia miała wszystko dobrze rozwinięte, nie urodziła się przedwcześnie i nie była ogromna.
Uszy do góry. O wszystkim co piszą to są możliwe skutki uboczne, ale niekoniecznie muszą wystąpić.
 
Vivienne jeśli to ten typ co styka dieta, to wystarczy że się będziesz pilnować żeby cukier nie skakał za bardzo i dziecku nie zaszkodzisz. Ja miałam po godzinie 196, a po dwóch jakoś 164, wzięli mnie do szpitala na profil glikemiczny i okazało się, że dieta wystarczy. Zuzia miała wszystko dobrze rozwinięte, nie urodziła się przedwcześnie i nie była ogromna.
Uszy do góry. O wszystkim co piszą to są możliwe skutki uboczne, ale niekoniecznie muszą wystąpić.

Leżałaś w szpitalu z cukrzycą ???
 
Dzięki Ankka, mam nadzieję, że dieta wystarczy, teraz to się dopiero stresuję piątkową wizytą. Może faktycznie nie będzie tak źle, tylko ja jestem taka panikara że hej i zamiast na trzeźwo myśleć to sobie już wmawiam nie wiadomo co :angry:
 
Lil wzięli mnie na profil glikemiczny, żeby sprawdzić czy potrzebuję insuliny czy dieta wystarczy. Miał być jeden dzień, ale oczywiście były 3 dni, bo podobno szpitale mają płacone za pacjenta jeżeli jest u nich 3 doby. I tylko tego pierwszego dnia mi to mierzyli, a dwa pozostałe nie robili kompletnie nic...
 
vivienne nie dopuszczaj do siebie złych myśli bo je jeszcze przyciągniesz i będzie! -no nakrzyczałam na Ciebie :rofl2: ale tak jak ankka pisze, wiele jest skutków ubocznych ale wcale nie muszą one wystąpić... Dla przykładu: koleżanka w ciąży złapała toxo w II trym. robiła amniopunkcje -okazało sie ze przeszlo do małej, baliśmy sie wszyscy bo wiadomo czym sie mogło to skończyć a w kwietniu urodziła zdrową córeczkę i w dodatku taką silną, że już sama siedzi z podparciem oczywiście, ale dla mnie to i tak zdumiewające... Także nie martw się kochana na zapas bo i Ty urodzisz zdrowiutką Marysieńkę :tak:
 
Hej dziewczyny, Pozdrawiam wszystkie ciezarowki :)
dawno mnie nie bylo ale podczytywalam Was troszke. Duzo sie dzialo ...ale juz wszytsko ok. Mialam juz USG polowkowe i dzidzia zdrowa tylko lozysko jest nisko ulozone i bede musiala isc na scan w 32 tygodniu i wtedy zdecyduja czy bede miala cesarke.

Czy wy juz zaczelyscie kupowac jakies drobiazki dla dzieciatka czy jeszce czekacie?

Ostatnio koleznaka opieprzyla mnie ze maluje paznokcie w ciazy (nie codziennie ale od czasu do czasu) myslicie ze to niebezpieczne dla dzidzi?
 
reklama
ankka dziwne ze cie wzieli do szpitala na takie badania. mnie tylko wyslala do diabetologa. Ale tedaz mnie nastraszyla ze jezeli bede miala wysoki cukier to skieruje mnie do szpitala na obsedwacje. Cholera mam nadzieje ze cukier bedzie w normie. Trzymajci &&& &&&&za jutro. wisienka ja caly czas maluje paznokcie. do porodu nie mozna mie pomalowanych tylko
 
Ostatnia edycja:
Do góry