reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

bulkaasia wygląda fajnie, muszę poczytać opinie. Tylko ten Maxi Cosi Mura 4 jakoś tak najbardziej mi do gustu przypadł i teraz nie chce wyjść z głowy. Do męża auta to się bez problemu wszystko zmieści, ale do mojego to już ciężko, a ten się tak fajnie składa... Jedyny taki chyba z pompowanymi kołami. A autami się nie zamienimy, ja uwielbiam mojego maleńkiego i ciężko mi się przesiada do jego auta :-p
 
reklama
Nathani to mnie pocieszyłaś ;) Oby nam przeszo kiedyś
mnie okropnie bolało na początku

Ja też nie miałam jeszcze okazji aby ktoś mnie przepuścił ale u mnie mało widać

Neska bez paniki ;) Jeszcze Cię skopie nie raz :-D

Anka ja nie myślałam bo nie znam się na tym i nie mam zielonego pojęcia :sorry2:
choć gadałam z Moim i on jest zdania aby kupić wózek może używany z samą gondolą (choć nie wiem czy takie są)
bo będzie na pare miesięcy a potem nie będę miała co z nim zrobić a spacerówkę już fajną wypasioną :-p
fotelik chce osobno choć kuzyn coś mówił że mogą nam dać głupio nie przyjąć
ale nie wiem co to za firma :sorry2:

poszłam na spacer udało mi się koleżankę wyciągnąć i musiała być ulewa :wściekła/y:
i siedzę w domu :/
 
dzieki dziewczyny, tez tak mysle ze ulozyl sie jakos tak dziwnie ze mu sie kopac nie chce, naszturchalam sie brzucha i nic. Dopiero niedawno kopnal kilka razy i mi ulzylo ;)
 
ankka ten Twój też ciekawy, tylko że ja nie chcę przednich kół obrotowych bo często sie zacinają i ciężko jest prowadzić wózek.
nathani mnie w krzyżu boli codziennie bo ja mam krzywy kręgosłup:-(
A czy jak długo siedzicie to nie macie potem zdretwiałych nóg i tzw. ''mrówek''? Ja po kilkunastu minutach od razu .
 
Witajcie :) Wszystkiego najlepszego wszystkim Aneczkom życze :) mój Maluch w przeciwieństwie do waszych dzisiaj baaardzo żywy, tak mi się gdzieś pod żebra gramolił że mnie pół dnia bolało ;/ ale najważniejsze że się rusza :)
A co do wózka to ja tak sobie myslałam że chciałabym wydac na niego max 1200 zł i kupic nowy :) ważne żeby składał się z gondoli (ale takiej oddzielnej, nie miękkiej wkładanej do spacerówki) spacerówki i fotelika i żeby miał duże pompowane koła i nie był za ciężki :) a co do maxi cosi mura 4 to wydaje mi się że ma kubełkową spacerówkę czego ja bym nie chciała
 
Hejka...no i weekend:tak:

Duzo zdrowka i spelnienia marzen dla Wszystkich naszych Anulek:-):-)

Jej u nas juz wali ta muzyka oszalec idzie:no: a doczytalam w gazecie ze ma byc 180 tys ludzi, a nie 90:no: a my w centrum tego dziadostwa wrrrrrrrr
 
Ja na szczęscie wózka po Alanie nie sprzedawałam i kupowałąm specjalnie taki zeby byl uniwersalny i dla chlopczyka i dla dziewczynki ...mam osobno gondolke i osobno spacerówke a wozek to coneco v3 mustang. Wygląda jak nowy wiec jedna rzecz z głowy jezeli chodzi o maluszkowe szaleństwo :)

Ale za to mam w planie kupno huśtawki elektrycznej .... to jest rzez która na pewno zda egzamin :)

bulkasia mam to samo...po paru minutach siedzenia dretwieją mi nogi i mrówki tez sie pojawiają ...czasami to nie moge tego rozchodzic i boli
 
Fiolka130 mi się wydaje, że gondola jednak powinna być dosyć duża. Niby masz ją na parę miesięcy, ale np. mój szwagier zrobił totalną wtopę, bo kupił taką małą, że córka mu się w 3 miesiącu ledwo w niej mieściła. I musieli kupić drugi wózek. Poza tym rodzimy w grudniu, więc nie obejdzie się bez śpiworków, kołderek, kocyków czy czego tam jeszcze. Nie wiem, nie znam się, to tak na mój chłopski rozum.
 
reklama
Do góry