reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Mój młody niby we wrześniu urodzony ale zimą do gondolki spokojnie sie miescil z tymi wszystkim szmatkami do ogrzewania maluszka heheh. W sumie w gondoli jezdził do 6 albo 7 miesiąca.
 
reklama
Jestem wieczornie na chwile jutro mam rano kurs z moczem do przychodni później sprzatanie i obiad w domu a wieczorem wypad do kosmetyczki na próbny makijaż a w sobote rano do sącza na weekend:-) Jeśli o wózki chodzi to ja chce głęboki bez fotelika fotelik dokupie osobno który sie później przerabia na spacerówke żeby kola byly duże i obowiązkowo kosz na zakupy:-)a bujać sie nie musi bo ja dzieci nie huśtam w wózku tylko żeby amortyzatory miał dobre bo u nas droga pod dom wyboista:-D
 
Cześć mamuśki;-)

Dziś dopiero nadszedł dzień kiedy odważyłam się wejść na forum mamusiek z grudnia:zawstydzona/y:.

Jest lepiej tylko chwilami czuję tą pustkę , pewnie najgorzej będzie 1.12 ale dam radę.


A U was jak? Czujecie już pewnie ruchy maluszków... :happy:

Zdrówka kochane Wam życzę dla Was i dzieciaczków.:tak:
 
MamaPatryka a ja się właśnie dziś zastanawiałam, co u Ciebie... Jakoś niedawno dopiero zobaczyłam informację o Twoim Aniołku... Mocno współczuję, tym bardziej, że sama mam wpisany w karcie termin 1.12.
I każdego dnia modlę się o to, żeby do niego wytrwać razem z Małą. Albo prawie do grudnia, no.

Dużo zdrowia i sił dla Ciebie :tak:
 
Witaj MamoPatryka-współczuje ale widać że jesteś silną kobietą życze tej sily jeszcze więcej :happy: a twój aniolek napewno czuwa nad tobą:tak: Pisalam ostatnio z Lenką mówi że podczytuje co u nas ale sie nie udziela odnalazła sie na innym watku i starają sie pisala że trzyma kciuki za wszystkie grudniówki,dla ciebie Lenko też kochana dużo sil i powodzenia:-)
 
MamaPatryka witaj kochana, pamiętam o Tobie i wierzę, że następnym razem wytrwacie do końca...:tak:
Lenka pozdrawiam cieplutko i trzymaj się...

Uciekam lulu bo zasnęłam przy filmie a teraz tylko zajrzałam do was aby powiedziec dobranoc.
 
MamoPatryka fajnie, ze do nas zajrzalas:-):-):-) czesto mysle o Tobie i Lence co tam u Was;-) trzymajcie sie cieplutko i zagladajcie do nas czasami czekam tez na wiesci, ze sie znowu udalo:tak::tak:


Dziewczyny co do wozka to ja sie zastanawiam czy wogole kupic gondole:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witaj MamoPatryka, przytulam wirtualnie. Mam nadzieję, że już zobaczyłaś, albo niedługo zobaczysz znowu dwie kreski i takie inne szczęście znowu zawita do Twojego serca. Powodzenia
 
reklama
MamoPatryka fajnie że zajrzałaś do nas :)

Ja własnie oglądałam film przystanek miłośc ...popłakałam sie na końcu :) chociaż nigdy na nim nie płakałam.

No i malutka w końcu dała znać o sobie.Tak nią wyczochrałam że po 30 miutach pokopała troszkę.
 
Do góry