reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

A kuku :-)
MamoPatryka witaj :-) Ciesze się, że się odezwałaś :-) Trzymam kciuki za kolejny raz :-)
Ide się szykować, Małą trzeba budzić, jechać sprawy pozałatwiać i i do dziadków :-D
 
reklama
Witam się z rana, no i po pogodzie - znowu leje:-(
Kilka godzin w pracy i weekend, który szybko zleci i wyczekiwany poniedziałek - usg:-)
Miłego dnia wszystkim!!!
 
witam z rana :-)
MamoPatryka witaj..zycze duzo sily..;-)
Lenka a my to sie widzimy na innym watku :tak: :*
Bulkasia z ta pogoda tutaj to nigdy nic nie wiadomo..
u nas kolejny ladny dzien,ciesze sie bo bynajmniej pranie ladnie schnie :-D
wysylam do ciebie troche sloneczka ;-)
budze sie przy kawce,a potem czeka mnie prasowanie i ubrania moga ladowac do walizek :-D wieczorkiem musze jeszcze obciac moich chlopakow,corce wyprostowac wlosy,bo ostatnio jej pani fryzjerka wyprostowala i teraz jej sie takie podobaja ;-)
jutro juz ostatnie dopakowanie i ..wakacje witajcie ..:-)
sciskam mocno :-)
 
Dziendobry...

A ja mam dzis wolne, ale oczywiscie tyle spraw do zalatwienia:sorry2::sorry2::sorry2:

Madlen a gdzie ruszacie na wakacje??????
 
Dzień dobry :)
MamaPatryka chyba sciągnęłyśmy Was myślami, ja też od kilku dni się zastanawiam co u Ciebie i u Lenki :) siły, wiary przytulanek i dwóch kreseczek Wam życzę:) ściskam Was mocno :*
a ja dzis wizyta o 11, nie moge sie doczekac :-D
 
Noukie lecimy do Holandii,bo tam byly tanie bilety :-D,potem jedziemy do De..a pozniej nie wiem..ale cos wczoraj maz ze znajomym rozmawial i chyba w pon.w nocy ruszymy do Chorwacji,no chyba ze cos sie zmieni..poki co,domku zadnego nigdzie wynajetego nie mamy :-D
ja wiem,ze chce troche slonca..bo u nas go tak malo..a za chwile jesien/zima..
 
Noukie lecimy do Holandii,bo tam byly tanie bilety :-D,potem jedziemy do De..a pozniej nie wiem..ale cos wczoraj maz ze znajomym rozmawial i chyba w pon.w nocy ruszymy do Chorwacji,no chyba ze cos sie zmieni..poki co,domku zadnego nigdzie wynajetego nie mamy :-D
ja wiem,ze chce troche slonca..bo u nas go tak malo..a za chwile jesien/zima..

Fajnie na taki zywiol:tak::tak::tak:udanych wakacji, wiec zycze:-)


My wyjezdzamy 5 sierpnia do Pl, jedziemy samochodem i straszne mialam obawy bo to tyle km, ale wszyscy jakos mnie przekonuja lacznie z ginem zeby jechac tylko sie co dwie godziny zatrzymywac na krotki spacerek;-) no i jedziemy:-)
 
Ja dzisiaj sprzątanie i czekam na zakupy, które mają mi dowieźć...

Skończony 19 tydzień... jeszcze 18 tygodni... mąż właśnie po pracy robi gładzie w naszej przejściowej sypialni (na czas ukończenia przez malucha 3 lat), zostanie mu jeszcze pokój przyszły maluch i dotarcie, ale to już z moim tatą mają razem zrobić, Później malowanie podłogi, schody, meble dla Wiktora i przeniesienia naszej sypialni i gotowe...

Czyli spokojnie jeszcze ze 2 miesiące....


Dobra, biorę się bo mam troszkę roboty... zacznę od nakrzyczenia na zmywarkę... znowu nie chce się sama opróżnić i załadować:baffled:
 
reklama
Witam na wczorajszym połówkowym dowiedziałam się że pod serduchem nosze małą zdrowiutką kobietkę - kamień z serca :D

MamaPatryka czytałam twoja historię, masakra przez co przeszłaś, doskonale cię rozumiem ... tez jestem mamą aniołków i wiem ile bólu i odwagi kosztowało cię zajrzenie tutaj, bo rok temu miałam podobną sytuację ... zaglądałam i wyłączałam kompa ... bo przez łzy i tak nie byłam w stanie czytać.
Dopiero na bb znalazłam forum w dziale "poronienia" temat "ciąża po poronieniu" - nieraz dziewczyny wyciągały mnie z doła, a ciągle pojawiajace się suwaczki i obserwowanie ich jak mkną do przodu daje na prawdę wielka siłę i nadzieje na to "u mnie też bedzie ok". To jest temat gdzie siedza kobitki nie tylko zafasolkowane - bo ta nazwa tematu może mylić, ale wszystkie po stracie które nie chcą sie poddać. Zapraszam i mam nadzieje że sie tam spotkamy.

4madlen && za wizytkę
 
Do góry