reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

nathani , sarka - trzymam mocno kciuki ale musicie wierzyć że będzie ok. ja ostatnie om miałam 11.04 byłam u Gina 5t5d i był tylko pęcherzyk 4,5 mm ( jeszcze bez zarodka i ciałka) ale tego się spodziewałam po poprzedniej ciąży mam zawsze – 3 dni bo cykle mam 31 dniowe. A wy jakie macie cykle i czy wiecie kiedy miałyście owu???

Kolejna rzecz to testy ja mam 7 ;p pierwszy 27 dc – oprawie nic nie widać mój powiedział że tam nic nie ma, 31 dc praktycznie ledwo widoczna kreska na 2 testach – a powinno być OM, 32 trochę mocniejsza, no i w miarę wyraźna 33 dniu cyklu ale tak po 2-3 min ( test na 5 min) wiec spokojnie jasna kreska to też ciąża ale bardzo wczesna i faktycznie może nic nie być na usg mogłyście mieć przesunięte OWU!!!!! Z perspektywy siebie i szwagierki gdzie widoczne kreski tylko dla nas to dzidzie to gratuluje!!! I poczekajcie 2 tygodnie przed kolejnym usg to będziecie spokojne :cool: choć wiem że łatwo mówić :zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny - nathani i sarka, KittyXXX dobrze Wam mówi:happy: Nie ma co się stresować tylko spokojnie poczekać ... Wstrzymajcie się z USG 2-3 tygodnie a za taki czas już wszystko ładnie zobaczycie łącznie z biciem serduszka...

Ja tymczasem pokazuje fajną stronę z suwaczkiem i wyliczeniem termin porodu , wiek ciąży z podziałem na trymestry itd. http://dziecko.haczewski.pl
 
dzień dobry. w nocy nie umiałam spać. okresu nadal brak, podbrzusze boli:crazy: piersi bolą i jakoś muli. ale obawy już mam czy sobie nie w mawiam już tego wszystkiego.
 
Dziewczyny będzie dobrze :-) Trzymam kciuki. Pamiętajcie, że Wasze maleństwa są przecierz dwa tygodnie młodsze, niż stwierdzają to suwaczki i panowie/panie doktorzy:-)


kittyXXX kiedyś gdzieś na necie przeczytałam wypowiedzi paru lekarzy, że owulka nie ma prawa być kiedy indziej jak na 14 dni przed kolejną miesiączką:-)

Kiedyś znalazłam takie coś Kalendarz dni płodnych

Ja po ciąży z Laurą miałam przez pare miesięcy po 34 dni. Teraz mam po 28.
 
Dzień dobry :-) Ale tu ruch ;-) Nadrobiłam was wczoraj ale nie miałam siły pisać, nawet must be the music nie obejrzałam bo padłam przed 21 :-D Spędziliśmy popołudnie na grillu u teściów i kiełbaska była wyborna nawet do domku parę sztuk dostaliśmy :-D
Misia cieszę się, że urodzinki udane i prezent trafiony. Rowerek i dresik napewno się przydadzą :tak:
Nestka ja śluz mam cały czas. Bardzo mało ale jednak jest. Nie pamiętam jak to było w poprzednej ciąży ale jak tu któraś dziewczyna stwierdziła niepokojem może być krew a resztą nie ma się co martwić :tak:
Nathani i sarka ja trzymam za was kochane mocno kciuki. Musi być dobrze :tak: Wiem że łatwo się mówi "trzeba poczekać" ale czasu niestety nikt nie jest w stanie przyśpieszyć a wasze nerwy wcale wam nie pomagają. Proszę ładnie się uśmiechnąć do swojego odbicia w lustrze i powiedzieć że wszystko będzie dobrze :tak:
liwus na tej stronce obliczałam sobie przewidywany termin porodu :-D
Fiolka też wcinam to dziadostwo i już myślałam, że będzie lepiej a tu wczoraj powtórka z rozrywki :confused2: Pewnie taki nasz urok i do 13 tyg musimy się pomęczyć...
Przepraszam jeżeli o kimś zapomniałam ale od wczoraj mogło mi coś umknąć :-p Idę pobuszować po necie :tak:
 
Dziendobry:-)

No ja to juz do pracy lece, jej jak mi sie nie chce:-:)-:)-(

Milego dnia dziewczyny:-) Wpadne wieczorkiem.

Ps Nathani trzymam kciuki, daj znac co z ta beta;-)
 
kittyXXX kiedyś gdzieś na necie przeczytałam wypowiedzi paru lekarzy, że owulka nie ma prawa być kiedy indziej jak na 14 dni przed kolejną miesiączką:-)

Oj niekoniecznie
Od owulacji do menstruacji mija przeciętnie 14 dni (za normalny jest uważany czas od 10 do 16 dni). Czas trwania fazy lutealnej (w przeciwieństwie do fazy folikularnej) jest na ogół stały w różnych cyklach tej samej kobiety, nawet jeśli cykle te mają różną długość.
- informacja z Wikipedii

Nathani i sarka
Gonadotropina kosmówkowa jest wydzielana tylko przez zarodek, w związku z tym jej obecność w organizmie kobiety jest dowodem na zajście w ciążę. Większość testów ciążowych wykrywa obecność właśnie tego hormonu
. Także jeśli Wam wyszły II kreski to trochę cierpliwości żeby wyszło na USG. A teraz poproszę o ładny uśmiech. Trzymam kciuki za dobre wyniki..
 
Witam
dziś jest dobry dzień obudziłam się bez mdlosci jupi jupi moze w koncu sie to skonczy tylko dalej chce mi sie spac.
Mam pytanie do was czy mozna w ciazy pic kawe??
 
reklama
Mam pytanie do was czy mozna w ciazy pic kawe??

Podobno można ale lekką, czyli najlepiej latte i nie więcej jak jedną dziennie. Trzeba po prostu dostarczac ograniczoną ilość kofeiny do organizmu, która jest w wielu produktach nie tylko w kawie niestety... gdzieś widziałam normy w necie ostatnio ale teraz nie moge ich znaleźć więc nie wkleję ;/

i w ogóle to dzień dobry, a własciwie dla mnie nie najlepszy :( nie mam dziś nastroju, pokłóciliśmy się z M i jestem jakaś rozbita... najchętniej bym sobie popłakała ale mam dużo do zrobienia dziś i na żale nie ma czasu :(:(:( mam nadzieję, że u Was lepiej z nastrojem.

Miłego dnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry