reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

dzien dobry :-)
u nas kolejny dzien pada..juz mam dosyc tego deszczu..jakies doly lapie,czekam na wiosne i slonce,ale cos nie moge sie doczekac:wściekła/y:,corci urodzinki minely..szkoda ze pogoda nie dopisala,ale odbijemy sobie to ;-)
nathani wczoraj mi umknal twoj post:sorry::zawstydzona/y:...tak wczesnej ciazy,zaden lekarz ci nie wykryje,wiec spokjnie ..jak test wyszedl pozytywny,to na pewno jest ciaza :tak:,no i trzymam &&&&& za bete ;-)
kiss ja jesli mialam ochote to pilam kawe,coprawda rzadko,bo mnie od niej cofalo,ale czasami samakowala ;-)teraz pije bezkofeinowa,ze wzgledu na wysokie cisnienie,ale tez jakos rzadko,bo nie mam ochoty :no:
neska myslisz ,ze te mdlosci moga byc od witamin ?? ...hmmm,wczoraj nie bralam a tez wymiotowalam..wiec juz sama nie wiem,czy je brac czy nie
noukie milego dnia wpracy ;-)
 
reklama
Witam i ja.
Humor dobry bo słońce pięknie świeci :)
Ale i z mdłościami witam.
Wczoraj po objedzie (dokładniej buraczkach) zaliczyłam spotkanie z wc:zawstydzona/y:
Z tego co czytałam kawy nie powinno się pić, no chyba że ktoś jest uzależniony
bo to przecież używka.
 
fiollka jak sobie poczytasz w necie to wiele rzeczy kobieta w ciazy nie moze jesc i pic :-D,ja urodzilam dwojke dzieci bez internetu i jak widac sa zdrowe ;-),nie ma co wariowac..organizm ciezarnej sam wie,co jest dla niego dobre a co nie ;-),jesli ty cos zjesz lub wypijesz i fasolce nie podejdzie,to bedziesz wc przytulala:tak:
ja wczeniej zaczynalam dzien od kawy,a teraz..jakos automatycznie zamiast po kawe siegam po herbate :tak:,ale czasami wypije kawke :tak:
 
Oczywiście też masz rację jednak wolę dmuchać na zimne
i jak coś może zaszkodzić to tego nie jem/nie pije.
Może też po części tak podchodzę do tego że to moja pierwsza i bardzo długo
wyczekiwana ciąża ;)
 
Witam was wszystkie bardzo ciepło.

Od rana nastrój mam kiepski, ciężki wieczór miałam wczoraj, aż do dziś mnie trzyma. Ale to nic. Dziś od rana kręci mnie zimne mleko;);) mniam do tego francuski rogalik i jest ok;)
 
Do mam które bedą rodziły kolejna dzidzie czy myslalyscie o porodzie? Bo ja tak sobie wczoraj wieczorem lezalam i jak grom z jasnego nieba ta myśl na mnie spadła i sie zaczęłam zastanawiać jak ja to zrobię, bo pierwszybyl ciężki
 
joanna ja jeszcze o porodzie nie myslalam..,ale co boisz sie rodzic,czy o co chodzi ?/ 1sze dziecko rodzilas naturalnie czy mialam cc?
 
reklama
Witam, my po 2 stratach znowu za namową lekarza dość szybko znowu wyczekujemy dzidzi :) termin z kalkulatora okazuje 29.12.2012 :) mam mdłości, napęczniały brzuch, węch , spanie tylko czekam na dzień okresu żeby zrobić test :) a powinien być 26-27.04 trzymajcie kciuki :-)
 
Do góry