reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witajcie
nie nadrobię tyle napisałyście :-( poczytałam trochę ale jakoś wogóle nie mam weny nawet do czytania :-( ostatnio tak się nasprzątałam że do 2 dni lezałam z nogami do góry, całe krocze mnie boli jak się ruszam jakkolwiek - przegiełam:zawstydzona/y: co prawda z każdym dniem jest coraz lepiej - nie wiele ale lepiej więc mam nadzieję że chętniej posiedzę tez przy kompie :tak:
 
reklama
hejka dziewczyny muszę ponadrabiać. Ciekawe ile mi to zajmie ;-)
Co do golenia ja na bieżąco staram się podgalać więc dużo roboty w tym temacie ze mną w szpitalu nie będą miały
lil fajowe fotki
vieviene ja tez mam takie uderzenia gorąca
clodi buziaki
adgama tak przygotowujemy, tak jak poprzedniego. pieluszka ze szpitala do wąchania (zanim wrócimy z dzidzią) i ważna zasada wracając do domu z dzidzią najpierw wchodzicie Wy później wprowadzacie psa . Wchodzi jako drugi kiedy dzidzia już jest w domu.
neska ja tez mam przyspieszone tetno często
betiks obserwuj się
4madlen jak dzisiaj się czujesz?
 
Witajcie brzuszki :-)

Nie ma to jak pobudka o 06:40 słowami, " mama nie krzycz na tate, tata zostaje dzis w domu", a drugie to" grać chcę ... proszę. A powiedział to bo R wyłączył budzik i nie włączył drzemki i tylko powiedziałam misiu bo zaśpisz do pracy heheh.
Trochę się nie wyspałam bo po 24 poszłam spać ale to szczegół...Alan teraz na tel gra a ja na lapku w łóżku leżę hehhe, chyba sobie zaraz kawusie strzelę.

Kasia oszczędzajsię w miarę możliwości, bo nie ma sensu jeszcze rodzić :-p
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry witam sie u mnie pogoda okropna leje jak z cebra wieje ja oblecialam szybko do sklpeu i zdążylam za chwile zmoknąć jem śniadanko mala do przedszkola pojechala więc cisza w domku do 16:-) Milego dnia;-)
 
Kurde dzwonili mi od ginka, jutro nie ma dr i wizyta w pierwszej wersji miała być sobota o 9 ale powiedziałam że mam l4 i że musi być kontynuacja. Po 5 minutach zadzwoniła do mnie Pani, że jednak w piątek na godz. 21.30. eh już tak się cieszyłam na jutro!
 
Hej,
wpadam tylko na chwilę żeby się przywitać.
Clodi bardzo się cieszę, że już wróciłaś i teraz musi być już wszystko dobrze:-)
My wczoraj wybraliśmy się do galerii na małe zakupy, nic sobie nie kupiłam oprócz kubka bo mój ulubiony się stłukł i szalika, mąż mój za to ostro zaszalał z zakupami dla siebie, ale w sumie kupił wszystko to co niezbędne.
Zmęczyłam się niesamowicie i postanowiłam, że do końca ciąży już sobie daruję takie wypady.
Mimo tak paskudnej pogody miłego dnia życzę.
 
Witajcie,
Cos was czytalam w weekend ale weny na pisanie brak.
Moje dziecie w weekend bardziej aktywne niz w ciagu tygodnia, ciekawe dlaczego
Betiks no to faktycznie stresa mialas, najwazniejsze ze skurcze ustaly, oby jak najdluzej w dwupaku
Lilith fajne fotki, bedziesz miala ladna pamiatke
Clodi super ze juz w domu
 
Dziewczyny jak ja mam już dosyć ..ehh..aż szkoda słów. Czuję się już zmęczona tą ciążą, ociężała , boli kręgosłup , nie widzę nic radosnego w tej ciąży i jeszcze ta pogoda dobijająca :-(
Dzisiaj będę prać fotelik samochodowy i gondolę i koniec jeśli chodzi o przygotowania.
Idę robić obiadek chyba jakiś bigosik skołuję ... przynajmniej część zamrożę dla M.jak ja będę w szpitalu to nie umrze z głodu :-D


Co do psa to nasz pies będzie na wygnaniu :cool2: jak ja będę z Małą wracać ze szpitala a raczej będzie u siostry przez jakiś czas zanim ja się nie ogarnę. Także zobaczymy jak zareaguje ale wydaje mi się że jakiejś afery nie będzie:happy:
 
Witam,
ankka dzięki za przypomnienie o odrobaczeniu ;-)
nosotros moja już dawno ułożona główką w dół
betiks współczuję nocnych przeżyć, ja pewnie tak jak aurelka nie wiedząc co to, pojechałabym na IP

wracając do psa to mój psiak też jest łagodny i lubi dzieci, ale chodzi mi bardziej o to by nie był zazdrosny (bo póki co to taki nasz pupilek :-D)

no nic trzeba się wziąć za to prasowanie, a chce mi się jak diabli :rofl2:

miłego dnia
 
reklama
No nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem sciekła:no::wściekła/y::crazy: dzwoniłam do tego sklepu ale oczywiście nikt nie raczy odebrać telefonu chyba juz ze 20razy dzwoniłam. 18 dni tyle czkam na pościel no masakra jakaś. Wysłałam im też wiadomość ze rezygnuję z przesyłki i ze jestem mega niezadowolona z obsługi i traktowania klienta, bo na żadną wiadomośc którą do tej pory im wysłałam nie odpowiedzieli, tak że dziewczyny nie polecam w ogóle tego sklepu. MamoTato.pl : Wszystko dla dziecka : Sklep internetowy
 
Do góry