reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

liwus glod co 2- 3 godziny to u mnie tez standard
Plamienia nie mam za to duzo śluzu. Dzis jest wlasnie dzien spodziwanej miesiaczki i jedyne co to bardzo mnie kul prawy jajnik tak ze nie moglam usiasc normalnie. Trawalo to z 15 minut i przeszlo. Ale stracha mialam
 
reklama
Nie bojcie sie lotow ja w ciazy czesto latalam I wszystko bylo ok:)
U mnie sluzu jakby mniej no ale to juz pora by sie tam zakorkowalo;)

Co do jedzenia to co 2h inaczej mdli jak choroba
 
U mnie bialego sluzu tez duzo i wlasciwie coraz wiecej;-)

Glod narazie tez nie dokucza;-)

Chyba dzis sie wczesniej poloze;-) do jutra dobrej nocki:tak:
 
u mnie tez sluzu mniej,ale jeszcze jest..w poprzednich ciazach tez mialam,takze tym sie nie martwie,wazne zeby nie bylo krwi ;-)
joanna ja nie boje sie latac,tylko nie wiem jaki slon bede..i jak z mdlosciami,ale mysle ze jakos dam rade ;-)

grilowana rybka fasolce nie samkowala :no:,teraz wcinam jablka,zeby chociaz cos miec w tym zoladku ;-)
 
Ja to budzę się strasznie głodna. W dzień nie jest tak tragicznie, po śniadaniu się szybko robie głodna, ale wieczorami nie za bardzo
:-)
Teraz to nawet nie wiem, co to zaparcia :-D Z Luśką mialam straszne. Wczoraj się śmiałam, bo z Luśką praktycznie nie miałam żadnych zachcianek, za to A. wiecznie miał. Teraz mam na słodkie (ale nie za słodkie) z przewagą na kwaśne. I Luśka chciała wczoraj, żeby jej kechupem polać ciastko :-p
Się śmialiśmy, że teraz cała trójka będzie mieć zachcianki :-D
 
reklama
liwus w dniu miesiączki miałam śluz podbarwiony krwią.
Dziś na 9.30 lekarz trzymajcie dziewczyny! proszę.To moja 6 ciąża a utrzymane były 2. Pragnęłam 3 dzidziusia i wierzę że się uda:-)
 
Do góry