reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

nathani mam nadzieje ze wszystko u Ciebie w pozadku, ja tez wczoraj pohasalam w lozku i dzis mnie troche podbrzusze bolalo, ale nie mam zadnych plamien no i jeszcze moja Majcia troche sie raczek domagala, takze tez z wysilku.
Dzien mija mi za szybko...rano bylo tak fajnie mielismy isc na spacer, ale niestety sie rozpadalo. W przerwach miedzy opadami bujalismy mala na hustawce w ogrodzie, zeby chociaz troche na dworzu pobyla.
Wszystkim mamusiom zycze zdrowka i milego wieczoru.
 
reklama
Hej.
Ja normalnie padam. O 9 zawieźliśmy psinę do weta no i potem musielismy zostać w tym mieście bo do domu się nie opłacało.
To pojeździliśmy po sklepach, kupiłam sukienkę i bluzeczkę:-)
Około 11-12 zadzwoniła pani wet że jest po zabiegu i możemy ją odebrać o 15 więc byliśmy nad jeziorem,
Ciepło tak okropnie że mało nie padłam. Już w domu całe szczęście.

4Madlen to super u mnie pewnie tak nie ma :baffled:

Nathani o kurcze, trzyjam się :*

Cinamona ja też myślałam że sie nie doczekam a mi małe w 20 tygodniu niespodziankę zrobiło:-)

Lilith ja się sama pilnuję bo chcę pokazać gin że jej waga ostatnio była niesprawna :-p

a i dalej nie mam siły czytać.
Tak dzis wszystko super było ale tak mnie koleżanka zdenerwowała że mało się nie popłakałam :(
A naprawdę staram się opanowywać emocje od jakiegoś czasu .
Muszę odpocząć :(
 
Bulkasia- dzieki :-) Moj maly OK, zdrowiutki! Na poczatku spal glowka w dol a pozniej wiercil sie okropnie hehe. Wspanialego wypoczynku Wam zycze :-):tak: Relaksuj sie w sloneczku.

Nathani- mam nadzieje, ze wszystko OK. Mnie tez brzuch boli kazdego dnia, czasem mam takie skurcze, ze nie moge oddychac z bolu. Brzuch twardy nawet jak leze! Dzis polozna powiedziala mi, ze to macica cwiczy skurcze B-H, moze tak byc od 16 tyg. ciazy.

Fiolka-mnie moj m tak podkurzyl dzis, ze sie w szpitalu poplakalam hehe ;-)
 
fiolka a czym cie koleżanka tak zdenerwowała ???

Dzisiaj tak sie nudze ze chyba zwariuje siedze ciągle na internecie a tu nic ciekawego sie nie dzieje ...alan pomaga tacie cos tam budować ... Laura ciągle mnie kopie ...z czego bardzo sie ciesze ... dzisiaj jet po prawej stronie czuje jak sie wypina..ciekawe czym sie tak rozpycha:-p

własnie popijam cherry coke miałam na nią taka ochote ze zabiłabym za nią heheh
 
Witam się dzisiaj, jestem totalnie padnięta.
Nathani mam nadzieję, że wszystko ok i to tylko po przytulankach. Ja też tak miałam w pierwszej ciąży.
Miałam dzisiaj prenatalne i wygląda, że wszystko ok. I wygląda na to, że będzie dziewczynka. I oczywiście wierzę, że jest ok, ale więcej do tego lekarza nie pójdę. Miałam usg ze skierowaniem, 160 zł dopłacałam za 4d, które nie trwało nawet minuty! Całe badanie to takie tempo, że szok. Normalnie taśmowo traktuje pacjentki. O parę rzeczy sama się prosiłam żeby zmierzył, np. żeby zobaczył gdzie jest łożysko i czy są prawidłowe przepływy przez pępowinę. Nerek też nie pomierzył, tylko stwierdził, że są dwie we właściwym miejscu. Ja rozumiem, że oni coś tam widzą od razu, ale poprzedni lekarz to wszystko mierzył po kilka razy, w końcu oni tam są dla nas, a nie my dla nich. Raczej wybierzemy się na trzecie prenatalne, ale już wiem, że do innego lekarza.
 
vivienne ja to robię u swojej ginki bo ona ma wiec mam w cenie wizyty ale bez filmu, ale robi też tak nie swoim pacjentom. Ona przyjmuje na sedlaka, przychodnia Bat-med się nazywa z tym, że nie wiem jak ona podchodzi do tego jak małe się nie pokaże. Zapytam koleżanki gdzie ona robiła dokładnie, ale gdzieś na sienkiewicza i ona miala tak, że szła dwa razy bo za pierwszym niewiele widzieli...
 
Wróciłam. Dziękuje Wam z całego serduszka za wsparcie.
lil jakbym została w szpitalu to myslałam o Tobie że ci napiszę:tak:
Więc tak ginekolog zbadał ginekologicznie i zmierzył usg szyjkę. Szyjka dzięki Bogu bez zmian dalej 3 cm. Ale mam nakaz leżenia:no: ale wolę leżeć w domu niż w szpitalu. Leki dalej brać i do wizyty 14 sierpnia czekamy. Powiedział że jak sie pogorszy mam dzwonić.
Dziękuje Wam jeszcze raz jesteśce nieocenione:-)
 
nathani to dobre wiesci :) a leżenie ma swoje uroki -odpoczniesz sobie za wszystkie czasy ;-) Teraz tylko bądźostrożna i czekamy do wizyty:)
 
Fajnie że juz wróciłaś ... juz miałam ci pisać sms-ka...zaczynałam sie martwić ... ale super ze nie zatrzymali w szpitalu ...leż kobietko i nie przemęczaj sie ... no na razie chyba nici z przytulania z meżulkiem cio ???
 
reklama
Muffy no widzisz to mamy dziś nerwa :p

Lilith szkoda pisać, naprawdę. Po prostu ze wszystkiego robi problem
i ewidentnie ma coś do mnie (ale co...) bo jej komentarze są nie na miejscu :/
na naecie często nic nie słychać :p

Anka kurcze nie dobijaj. jak ja się boje tego badania :(
Idę do takiego faceta i jest specyficzny a nie chce wydać grubej kasy na marne :(

Nathani uff :*
 
Do góry