reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Wiola bo grzybkow nie mam:sorry2: ja w Pl jezdze z malym do ortopedy do Poznania do prof Napiontka wizyta u niego to 250 albo i 300 pln:no::no::no::no:
 
reklama
Witam jeszcze czwartkowo :)

Dzisiaj cały dzień miałam gości od 12 koleżanki, od 15 grill a o 19 przyjechała jeszcze kuzynka z Poznania :) strasznie sie ucieszyłam zrobiła mi niezłą niespodziankę.

Nie nadrabiam dzisiaj bo jestem baaaaaaaaaaaardzo zmęczona i ledwo co na oczy patrzę :sorry2:

Więc do jutra dziewczynki ...buziaczki w brzuszki :)
 
dzien dobry:happy2:
4madlen mam nadzieję że nastroj dziś mniej bojowy ;-)
lil mam nadzieję, że wyśpisz dziś :tak:
ja do lekarza prywatnie za cała kompleksówkę płacę 100 zł.
Młoda moja rozkręca się coraz bardziej;-)
 
Witam się i ja :-)
4madlen jak tam ?
Noukie spakowani?
Któś dziś wizytuje? Jeśli tak trzymam kciuki :-)
I nie pamiętam co komu jeszcze :-p, Jeszcze śpiocham :-)
 
Dzień dobry noukie-matko ty dopiero bulisz:szok: my znaleźliśmy w krakowie podobno świetnego ortopede który w stanach dlugo pracowal a od kilku lat w polsce dr Sułko bardzo konkretny mily super lekarz jesteśmy z niego zadowololeni a ogólnie małą operujemy na kręgoslup w zakopanem tam jest klinika ortopedi i rehabilitacjii ale po tylu latach od kiedy tam jesteśmy to już nie mam o nich tak dobrego zdania jak kiedyś robią straszną masówke i siedzisz w tym szpitalu wpizdu zanim dziecko zopewrują a po operacjii dwa dni i do domu cie wysyłają:wściekła/y: Lili-to nie mialaś czasu na nude pięknie ci goście dopisasli:-) Milego dnia wszystkim:happy2:
 
Hej :happy2: Ależ gorąc od rana,termometr pokazuje 31 za oknem (w cieniu) a w domu 27 :dry:Wiatrak już śmiga, ale dopóki słońce będzie w chałupie to nie wiele da, a będzie do południa. Zasłon nie ma, bo tu nie było, a kupować za bardzo nam się nie opłaca. Jak się znów kiedyś wyprowadzimy (wynajmujemy), to nie będą do niczego pasować. A mamy jakiś domek obejrzeć na dniach, bo naprawdę mamy dość tego pijoka z góry :no: Ja dziś się byczę :-D
 
Hej Brzuchatki!!!

Właśnie się obudziłam... ale mnie dziś kręgosłup boli:-(



Skończyłam 20 tydzień!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Ja już od rana pracuje, ale na szczęście dziś piątek :-) więc dwa dni odpoczynku. Ale wczoraj miałam smaki, sama nie wiem na co, o czym bym nie pomyślała od razu się głodna robiłam. Najgorsze jest jak wchodzę do sklepu to nie wiem co wybrać najchętniej to wzięła bym wszystko. To jest straszne :no:
 
reklama
nathani, ania dzięki... nastrój dzis mniej bojowy ale za to czuję się jak jakas sierota... płakac mi sie chce a tak na prawde dopiero wstałam i nie ma żadnego powodu do płaczu...
upał jak cholera nawet na spacer nie ma jak isc zeby ochłonąć ;p

Koleżanka bardzo mnie prosiła zeby jej pomóc w zbieraniu respondentów do ankiety magisterskiej bo ma mało bardzo, więc jak znajdziecie 4 minuty to wypełnijcie proszę :)
[h=6]eBadania.pl - Badania ankietowe online[/h]
 
Do góry