reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Betiks-jak ja ci współczuje odkąd jestem w ciazy to też sie zrobilam mniej tolerancyjna na imprezy zakrapiane alkoholem jeszcze jak mają sie odbywać u mnie w domu do męża kiesyś kolega przyjechal napić sie flaszke wiecie ze skurkobaniec do 4 rano siedział:wściekła/y:w końcu wparowalam do kuchni i po prostu na nim mniej grzecznie wyjechalam bo mąż mial juz dosć a ten no jak to przecież jeszcze mamy flaszke jak mozesz nie pić i od tej pory szybko go do domu nie wpuszcze jeszcze musze zdzierżyć jego obecność na weselu już mi zapowiedzial ze conajmniej 4 kawałki mam z nim tańczyć a ja go tak nie cierpie:dry: a z tymi jabłkami poradzilaś sobie nieźle gartuluje 100 pewnosci i super że wszystko wporządku:tak: Noukie-ja też sie chwilke zdrzemnełam ale Nastka oczywiwście co chwile coś więc tak pół spaląm pół rozmawialam z nią miłego plotkowania u siostry
 
reklama
Czesc dziewczyny,
sorrki, ze tylko o sobie, ale nie mam sily. Od 2 dni boli mnie brzuch, biore no-spa forte 3x1 i dalej mnie boli. Macica mi sie stawia :-:)no: i najgorsze, ze boli. Nie wiem co mam o tym myslec. Tydzien temu bylam u gina polskiego i mowil mi, ze moze mnie bolec i szyjka jest zamknieta, i dluga. Ma ktoras z Was tez takie spinanie sie macicy??? help
 
Kajcia ja chodzę prywatnie... na NFZ nie mam cierpliwości, w szczególności na kolejki pod gabinetem... a tak, umawiam się na godzinę, lekarz jest wspaniały, cały czas się dokształca, pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić, a poza tym... uratował życie moje i mojego syna prawie 4 lata temu... żadnemu innemu ginekologowi-położnikowi nie jestem w stanie zaufać w zakresie prowadzenia ciąży...
Poza ciążą mam innego lekarza na NFZ, gdzie nie boli mnie, że na wizytę muszę czekać 3 miesiące...

muffy zacznij brać magnez z witaminą B6 3x1 dziennie, a do tego no spę... działa przeciwskurczowo...
 
Dzień dobry,
jestem dopiero teraz, bo od 8 miałam dziecinę koleżanki. Moja mała roczniaczka :) Mój mąż miał pierwszy raz z nią taki kilkugodzinny kontakt, bał się, że mała się go wystraszy, ale chyba przypadł jej do gustu ;) Teraz cały rozanielony, bo usnęła mu na kolanach :D

Jak na takie pogody okna od wschodu są błogosławieństwem - nie ma słońca, ponadto trochę tu wieje u góry i mam taki całkiem przyjemny chłodek, że nie czuję tych 30 st. z dworku. Póki nie muszę to nie wyłażę, ale chyba czeka mnie dziś wizyta na starym mieszkaniu. Próbuję się pozbyć biurka, nawet za darmo i jak się okazuje nawet to nie jest takie łatwe ;)

Narobiłyście mi chętki placuszkami z jabłkami, chyba znowu muszę posmażyć. Zwłaszcza że jak ostatnio bywa, znowu nie mam pomysłu na obiad ;)

Miłego dnia Wam
 
Czemu Panie tyle piszą :-p

Sylwkowa to super :-)

Sowinka to gratuluje remontu, nas czeka chyba jeszcze łazienka.
też mam połówkowe 20 ;)

Noukie to udanej podróży :D

Wiolka no masz co za dziadostwo się Wam przyplątało :/
super że wyniki masz ok

Ja też nie patrzę na termin bo mam jeden a i tak planuje wcześniej urodzić :-D

Już n ie mam siły więc resztę pozdrawiam,
muszę się położyć bo mnie brzuch boli od tego upału chyba.
Musze jutro zadzwonić do mojej endo.
Ona kazała mi brać luteinę do 20 tyg. ale o szczegóły nie pytałam bo mi się to wydało
odległym terminem a to już jutro :sorry2: i nie wiem czy tak po prostu odstawić czy jak
a wizyta za tydzień.
 
muffy oj stawia stawia i podbrzusze boli. Biore nospe i magnez z b6, spróbuj:tak:
betiks no współczuje chyba mnie by trafiło.
co do daty porodu ja się nie nastawiam bo obie córki przeterminowane :-p
 
Kajcia rozumiem o co chodzi, bo sama przeżyłam dwie ciąże obumarłe... Z Laurą termin z OM miałam na 26.03. z USG miałam na 4.04. a wyszło na to, że wyskoczyła 21.03 :-) Więc zobacz jak rozbieżnośc jest od 21.03 do 04.04. Dziecie wyjdzie kiedy będzie chciało :-D i kiedy będzie całkowicie gotowe :-) A te 9 dni to jak Ciril pisze :-) w obie strony są 2 tygodnie poślizgu :-)

Chodze do lekarza na NFZ. Zadowolnona jestem bardzo :-p Nawet jak mówi, że ma limity wyczerpane to i tak USG zrobi, żeby "chodź, sprawdzimy tylko serduszko" :-D A w rezultacie USG conajmniej 5 minut :-D Coby oko nacieszyć :-p

Ja połówkowego nie mam:baffled:... Ale mam badania prenatalne :-) 9.08. Więc mi gin już zapowiedział, że połówkowe nijak się będzie odnosić, znaczy, że nie ma potrzeby robić, skoro prenatalne będzie dokładniejsze :-)

A. pojechał do brata, Luśka śpi :-D A ja ide myć podłoge w kuchni :-D Trzeba wszystko spomiędzy kafelków powymiatać, a A. jak przyjedzie to wieczorem fugować będzie :-D A jutro mebelki do kuchni i łazienki :-D A we wtorek do pokoju :-D
 
Hejka, dotarłam do domu przed godziną, w pracy w miarę szybko mi poszło i wybrałam się na zakupy bo mój mąż stwierdził, że nie ma ręcznika na plażę. Kupiłam mu ze Zwierzakiem z Muppetów. Dokupiłam pare kosmetyków na podróż i odliczam dni do wtorku, kiedy się połóże na plaży...
Noukie nie bój się, bo nie ma czego ja do pl jadę 33tc i będzie dobrze. Kilka przystanków więcej i sie dojedzie:-)
betiks współczuję, mnie by chyba roznosło.
Czytając zajadałam sie plackami ziemniaczanymi (zostały mi z wczoraj) i sie zatkałlam ale przeszło. Idę się troszkę położyc bo po całym dniu nogi mi w dupcię wchodzą:tak:
 
reklama
hej :) przepraszam, że nie odniosę się do tego co pisałyście, ale dziś mam ochotę wszystko i wszystkich porozwalać a na czole mam napisane "podchodzisz na własną odpowiedzialność" ;p sama siebie nie poznaję.. czepiam sie o wszystko i wszystkich napotkanych, wiec wole sie nie odzywać co by z tego awantury nie było...

a placki z jabłkami tez musiałam sobie zrobic (tzn. wprosiłam sie do mamy bo mi takie dobre nie wychodza) takiego smaka narobiłyście;p
 
Do góry