reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witajcie, dawno tu nie zaglądałam. Też mam termin na grudzień. Po 3 miesiącu senność mi odeszła i czuję się super. Ominęły mnie nudności jakieś większe itp. (odpukać jak na razie :)) brzuszek powoli rośnie. Czujecie już ruchy dzidziusia? Ja jeszcze pracuje ale pewnie niedługo też pójdę na zwolnienie. Najbardziej męczą mnie te upały teraz... ciężko się oddycha. Miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam.
 
reklama
Misia dziekuje

Ruda Iza a to numer, sie chlopu nieswiademu dostalo:)

Fiolka do lekarza inaczej moga byc komplikacje jesli to opryszczka a tego nie chcesz

Betiks wspolczuje kota, ja nie naleze do fanow tych zwierzat, a czytajac cos takiego tym bardziej. Do tego kot sasiadow zawsze zalatwia sie u nas na trawniku pomimo ze ladnie skoszony a mnie szlag trafia

Emka Witaj
 
Witajcie mamusie,

Dzisiaj 17 tydzien na suwaczku mi sie zaczyna. Jeszcze troche i bedzie juz blizej niz dalej :-)

Misia wspolczuje babci, tak to niestety ze starszymi ludzmi jest, ze tylko o chorobach, smierci… cierpilowsci kochana

Lilith
sto lat dla mezusia


Moi goscie jutro z rana wyjezdzaja ale nie nacieszymy sie za dlugo samotnoscia bo w czwartek przyjezdzaja na kilka dni rodzice mojego N. Ostatnio widzieli mnie w maju wiec teraz napewno powiedza, ze juz brzuszek troche widac
:-) no i pewnie moja tesciowa nie bedzie mogla sie opanowac i bedzie chciala cos kupic dla mojej kruszynki.
ale co tam niech kupuje skoro jej to ma przyjmnosc sprawic.
 
Witam dziewczyny

Dzisiaj o wiele lepszy dzień. Wczoraj z tego przemęczenia cały wieczór ryczałam jak bóbr, bo codziennie jak kłade rękę na brzuchu to czuje bicie serca a wczoraj nic przez cały dzień, wieczorkiem dopiero się uspokoiłam i mąż powiedział że on czuje i słyszy jak stuka serduszko i jak mi to powiedział to sama wyczułam, no i ulga.

A dzisiaj chyba jedna nasza brzuchatka broni magistra z tego co pamiętam,
 
Witam :-).
Asiu ciesze sie ze sie odezwalas :-).
Iza ale sie smialam z tego ze okazalo sie to snem :-).
Fiolka do ginki juz juz :-):-). Bedziesz wtedy spkkojniejsza.
Wiolka mi kiedys kot wypadl z 7 pietra:-p. Zlamal kla i przez pare dni bolal go kregoslup ...
A ja mialam nadzoeje ze mnie dzis wypuszcza ale cos nie chca. Antybiotyk to ja w domu moge brac... Ehhh...
 
Witam sie po południowo:-) Cos ostatnio rano nie daję rady nic napisać bo jestem strasznie senna, szykuje sie do pracy i tak jakoś te minuty uciekają.
Dzisiaj mój Maluszek bardzo mi dokazuje i aż sie poryczałam bo te ruchy jego to takie cudowne uczucie,ehh...
Joanna fajnie, że znowu jesteś:tak:
emka, cinamona widzę, że nasze suwaczki są identyczne:-)
betiks ja nienawidzę kotów, dla mnie mogłyby nie istnieć na świecie i dlatego takiego juz bym sie dawno pozbyła, wiem - to tylko zwierzę:sorry:
Ania a nie mówili jak długo będą Cię trzymali?
clodi też mi sę wydaje, że ktoś miał dzisiaj się bronić:tak:
 
bulkaasia ja go wcześniej lubiłam, bo jest strasznym pieszczochem i generalnie nie robi szkód w domu. Teraz w ciąży jakoś mi działa na nerwy, z resztą co mi nie działa :baffled:
Ania pewnie jak poprawią się wyniki i skończysz antybiotyk puszczą cię do domu. Ile już dni go bierzesz? Pozdrawiam i szybkiego powrotu do domku życzę :tak:
 
Antybiotyk daja od niedzieli, wzieli tylko raz mocz i na posiew i dwa razy krew... A nic gadac nie chca... Dzis na wieczornym obchodzie bede pytac moze cos powiedza kiedy ide do domu:-).
Laski na wyjazdach to i malo skrobiecie:-) fajnie pakiety tak nie uciekaja :-D:-D
 
reklama
Betiks - rozumiem zdenerwowanie ale pomysl ze ten biedny kotek nie zrobil Ci tego specjalnie ani na zlosc :) to nie jego wina ze zwymiotowal..wiem ze zwierzaki potrafia zdenerwowac ale przeciez sa takie pocieszne :) ja ma psa ktory budzi mnie co noc itp ale tak to juz jest ze zwierzakami..zreszta tak jak mowisz w ciazy wszystko nam dziala na nerwy :)

Fiolka - bylas u gina? pamietaj ze na necie wszystko jest wyolbrzymione i przez to wiecej sie stresujesz niz trzeba..

Clodi- to Ty czujesz bicie serduszka jak kladziesz reke na brzuchu? ja nie.. ja NIC nie czuje. od paru dni czuje na szczescie ruchy ale serduszka nie. a Ty czujesz juz ruchy? ja odkad czuje ruchy jestem spokojniejsza bo wczesniej tez robilam takie akcje jak ty - placz itp Za to ostatnio mam depresje a niby wszystko przeciez jest ok..

Cinamona- fajnie masz z tesciowa- ja moich tez nie bede powstrzymywac przed zakupami ale na razie zapowiedzialam ze nie chce jeszcze niczego do konca sierpnia ( w sumie to sama nie wiem o co mi chodzi - zeby nie zapeszac chyba ale to przeciez bez sensu..)

Pozdrawiam wszystkich z rekordowo zimnej i deszczowej Anglii - podobno tak zle z pogoda to tu nie bylo od przynajmniej 100 lat - az normalnie wyjatkowa sie czuje ze mam takie szczescie tu byc :)
 
Do góry