reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Sorki nie zauważyłam że piszecie tu:zawstydzona/y:

Margot o kurcze, nie dołuj się i nie płacz tyle
Mnie boli czasami jak na @
Masz racje niepotrzebnie naczytałam się i ryczałam wieczorem wczoraj

Joanna u mnie tez skleroza się powiększyła ;)

Iza o matko umieram ze śmiechu, ale numer:-D

Betiks, po prostu padłam:-D:laugh2: no nie mogę, sorki ale tak mnie to rozśmieszyło :sorry:
a koty specyficzne stworzenia

Emka ja jeszcze nic nie czuję
Cinamona o ile gości ;-)

Clodi bez zamartwiania się ;)

Ania pewnie dla pewności Cie trzymają jeszcze :)

Asia ale Ci zazdroszczę tego uczucia :D

Misia oj ludzie starsi ;) ja od teściowej usłyszałam że na 100% będzie chłopak bo wypiękniałam
(widziała mnie w pełnej "tapecie" :-p) i wypytywała na co mam zachcianki to jej mówię że na nic ;)
Mogłam na złość jej powiedzieć że na słodkie heh

Dowiedziałam się że koleżanka z pracy tez nie ma wypłaty.
Dzwoniła do zusu i okazało się że dokumentacje dostali 5 lipca a my l4 dałyśmy 13 czerwca
i jak tu się nie wk....:wściekła/y: niby do końca miesiąca ma być
 
A w sumie nie mialam okazji napisac wam co mi
Sie przytrafilo.
Kupilam spodnie ciazowe w mothercare I
Chcialam zaprezentowac sie mojemu slubnemu ubralam I przejechalam reka po tylniej kieszeni poczulam ze cos tam jest jakby Klebek nitek wlozylam reke do kieszeni I wyciagnelam ja z zywym obrzydliwym wielkim pajakiem, dziewczyny ktore w uk mieszkaja powinny wiedziec I czym mowie obrzydlistwo. Jak ja sie darlam a Maz mial ubaw. Zrzucilam go z reki zucilam poduszke I zaczelam po nim skakac. Ja naprawde nie lubie tych stworzen
Nigdy nie wiecie co mozna dostac w prezencie przy zakupie
 
Joanna_Z - tez bym tak zareagowala bo nie cierpie pajakow a juz tym bardziej na mojej rece :) tylko skad on sie tam wziel? a duzy jest wybor ciuchow w mothercare? ( jak chcesz to odpisz na ciaza w uk, napisz please jakie spodnie kupilas ). tez sie tam wybieram - mam nadzieje ze nie kupie zadnych pajakow :)
 
O matko u mnie jak jest pakąk np w łazience (taki mały) to wrzeszczę na całe mieszkanie
i tak juz nie wejdę dopóki D. z nim porządku nie zrobi:sorry:

A gdzie się Lolcia podziała ?
 
hejka:) możecie oficjalnie nazywac mnie mgr (magazynierem) udalo mi sie dzis obronic io mbatko na 5 co wydawalo mi sieniemozliwe bo o ocenie na dyplomie deyduje srednia ze studiow calych, ocena z pracy i ocena z Obrony no i wychodzi na to zejednak musialam miec dobra srednia skoro 5 na dyplomie... Teraz chill out:)
nadrobilam Was alepozapominalam...
Joanna super ze sie odezwalas:)
Witam nowe mamuski !
 
4madlen super, moje gratulacje! :yes: A w jakiej dziedzinie? Bo nie załapałam...
Joanna współczuję. Ja też nie cierpię pająków, menio się zawsze ze mnie śmieje z mojej reakcji. Kiedyś jeszcze jak wynajmowaliśmy mały domek, to tam było tego od groma i raz mi wylazł z za szafy. Był wielkości dłoni (kobiecej) i tak mnie sparaliżowało,że nie mogłam nic zrobić przez chwilę. Potem pomyślałam, że może przycisnę go do ściany regałem, jak za niego z powrotem wlezie, ale nie dałam rady, bo obrzydzenie i przerażenie nie dało mi podejść do tego nieszczęsnego regału. Zrobiłam fotkę tel i wysłałam mms-a mojemu, żeby natychmiast przyjechał i uwolnił mnie od tego bydlęcia. Menio był w robocie i oczywiście miał ubaw po pachy. Ale niedługo przyjechał i przyznał, że "ładny" :oo:
Fiolka specyficzne to fakt. Teraz przynajmniej jest pożyteczny, bo wyłapuje muchy w domu, a ubaw mamy przy tym, bo takie skoki i figury robi, że paść można :-D
Ależ się napchałam. Menio przyniósł czereśnie, wielkie i słodkie, do tego wciągnęłam usmażony chlebek w jajku i z serem żółtym i do tego posmarowany majonezikiem, bez którego nie mogłabym już chyba żyć :-) Mniammm. Toczę się zaraz do wyrka wciągnąć sadełko :rofl2: Dobrej nocki brzucholki ;-)
 
Fiolka_130 - przeczytalam Twoj post o wizycie :) jednego tylko nie rozumiem - dlaczego gin Ci powiedzial ze 4kg to za duzo? ja przytylam 4kg na Twoim etapie i od tego czasu od dobrych 2tyg moja waga stanela w miejscu a jem normalnie jak przedtem. zaczelam sie nawet martwic ze moze za malo przytylam jak dotad bo niby powinnam przytyc pomiedzy 11-16 kg przez cala ciaze a juz w polowie..

Dziewczyny jak u was z waga?
 
Margot u mnie tragedia wagowa az sie boje, ale coz jesc sie chce I nie moge sie powstrzymac:(

Betiks czasem odnoszę wrażenie, ze faceci po prostu muszą udawać ze to ich nie rusza, ale te wielkie to jest masakra jakaś ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
4madlen serdeczne gratulacje Pani magister!!!

Joanna Z oj tam oj tam... domowe zwierzątko w gratisie dostałaś:rofl2:

Mi właśnie przywieźli 10 kg wiśni i zaraz się biorę za drylowanie... Wczoraj wsadziłam 15kg ogórków na kiszone...wyzło mi 10 słoików po 2 litry + jeden na małosolne...
Jutro wizyta u mojego gina, a w piątek pogrzeb:no:
 
Do góry