reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witam, wróciłam z pracy z migreną jakąś. Przespałlam się bo jestem teraz całkowicie sama, szefostwo poleciało do swojego kraju więc mam luzik. Mam straszną ochotę na fasolkę szparagową, która już zaraz będzie gotowa:tak:
Ja też miewam bóle a szczególnie jak leżę i chcę sie przekręcić to takie straszne kłucie mam w podbrzuszu.
Dzisiaj jestem rozdrażniona, pogoda do dupy, znowu w chałupie trzeba siedzieć, ehhh...Leje i leje...
Aniu cieszę się, że to nie kamienie i życzę aby szybko Cie wypuścili do domku:-)
Monte witam wśród grudnióweczek!
 
A u mnie babcia znowu w akcji, jejku już nie mogę wysłuchiwać jej teorii na temat ciąży, tego nie rób, tak nie pokazuj, masakra jakaś. Mówić mogłaby jedynie o chorobach, śmierci i tego typu historiach. Tak się cieszyłam na ten urlop, że w końcu odetchnę, a tu babka przesiaduje całymi dniami u mnie. Teraz powiedziałam jej, że muszę się położyć to sobie poszła do teściowej. Jutro chyba spakuję manele i pojadę do rodziców bo tam mam spokój:-)
 
clodi mi też strasznie słabo...zero energiii
misia współczuje tak to jest ze starymi ludźmi trzeba mieć do nich dużą cierpliwość
 
Ja jestem lekko wkurzona.
Dostałam wypłatę od pracodawcy 75,40zł więc wychodzi na to że resztę ma mi Zus dać?
A myslałam że mnie to ominie i firma będzie wypłacać :/
Teraz mogę sobie czekać i nie wiadomo nawet kiedy pieniądze przyjdą :baffled:
 
Fiolka no to cierpliwości. Ja dostałam z ZUSu dopiero w piątek, a L4 skończyłam 14 czerwca. A w pierwszej ciąży to musiałam do nich dzwonić się upomnieć, bo 3 miesiące zwlekali z wypłatą. Po tel od razu była kasa na koncie :confused2: Na dodatek teraz mi się tego jakoś mało wydaje, jeśli to ma być kasa za pół miesiąca, to nawet wolę nie myśleć, że macierzyńskiego nie będzie nawet tysiaka :eek:

Nie cieszę się z waszych dolegliwości, ale chociaż wiem, że nie jestem sama. Mi też ciągle jakoś słabo i coś tak kuje na samym dnie brzucha, jakby jakieś mięśnie podtrzymujące macicę
 
Misia-tak to jest z dziadkami mój dziadek mi powiedzial jak byłam w 4 miesiącu że teraz to on wierzy że jstem w ciąży bo widać miał pomysł na żarty byśmy rodzinie obwieścili że jestem w ciaży :eek: Fiolka to sie uzbroj w cierpliwość albo w strzelbe mój maż nadal czeka na przelew z zusu za maj:wściekła/y:a tym sku.....ną sie nie śpieszy za zwolnienie wyplacić gady paskudne
 
Czesc Dziewczyny,
jestem dzis taka wsciekla na wszytsko ze nie moge. Nie wiem co sie dzieje ale wszystko mnie strasznie denerwuje. Wy tez tak czasem macie? Staram sie oczywiscie uspokoic ze wzgledu na maluszka, ale takze na moja starsza core.....nie chce zeby na niej sie to odbijalo, ale czasem normalnie musze wysjc z pokoju. Szczegolnie jak mala cos wyleje albo zbroi, pozniej mam wyrzuty sumienia......Denerwuja mnie *******y bo nic sie takiego powaznego nie dzieje, ale normalnie wychodze z siebie!!! no i najbardziej cierpi moj M....
 
mummy witaj w klubie. Chociaż ja bym się chętnie z niego wypisała :crazy: Generalnie wszystko jest bee i nie wiadomo czemu. A najbardziej drażni mnie moja drażliwość :angry:
 
reklama
Ja niestety też tak mam nie cały czas ale wiem że jestem dożarta za przeproszeniem jak stara baba:zawstydzona/y: mam takie humorki fochy nie wiem skąd i jak sie zezłoszcze to po prostu automatycznie lzy mi sie do oczu cisną jak u dziecka a to jeszcze bardziej mnie wku......wia takie uroki ciąży:sorry:
 
Do góry