reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

kurcze do 11 kwietnia to masz jeszcze sporo czasu naprawdę.
Ja dopiero teraz zaczynam się inaczej czuć a termin @ mam środa-piątek co też może oznaczać że moje odczucia to zwiastun @ rzecz jasna.
No ja myślę że musisz spokojnie czekać i tyle:-)
 
reklama
witam cieplutko wszystkie forumowiczki :). Ja sobie jutro pójdę na bhcg bo mnie męczy to, że właściwie nie mam objawów... niby bolą mnie piersi ale tylko troszkę, niby mam mdłości ale nie codziennie, czasem brzunio zaboli ale też bez szału i tak dla mojego i fasolkowego spokoju się jutro wybiorę na badanie. Zastanwiam się tylko czy zrobic jutro i już czy powtórzyć za dwa dni np. ...? bo robiłam 20 marca pierwszą betę ... same wiecie, że niepewnośc i niewiedza to chyba najgorsze uczucia w ciąży :-)
 
4madlen dokladnie..,z tej mojej niewiedzy zejde na zawal :-(
juz bym chciala czuc ruchy dziecka,wtedy bylabym spokojniejsza..ale do tego jeszcze tak dalekoooooo..
 
potrójna_mama nie jesteś sama,ja również cierpliwie czekam i dopiero poniedziałek/wtorek robię test,aczkolwiek termin @ mam na środę,więc nie wiem czy jest sens. Ale zobaczymy.W każdym razie mam szczerą i głęboką nadzieję,że zostanę z wami do grudnia.:-) Niby spokojna jestem,ale jednak...khmmm.... wolałabym już wiedzieć,a tu jeszcze tyyyyle czekania,czyli całe 2 dni.:-D
Mój P. poszedł właśnie do polskiego sklepu po pierożki,wiadomo,że nie to samo co domowe,ale wyjątkowo dobre.Plus pyszny Tymbark brzoskwinka-pomarańcz.Muaaa.:-D
 
:) widze że grudnóweczki to jeszcze wszystkie nie testowane :) ruszajcie na hcg na co czekać cieszcie się tymi wynikami a nie obawiajcie sie czy @ przyjdzie czy też nie ,objawy są albo ich nie ma a czasem same je sobie wmawiamy ja nie mam prawie żadnych więc hcg i usg sa jakby wyznacznikiem że wszystko przebiega prawidłowo i nie narzekajcie na brak objawów bo przyjdą tygodnie makabrycznego poczucia i będziecie chciały cofnąć czas :)
 
hej dziewczynkii..no i u mnie chyba to nie bedzie grudzień:( w piatek zrobilam test ..hmm na początku nic a po chwili byla kreseczka ale słabo widoczna bardzo słabo ..no i po godzinie rozkrecilo mi sie to"plamienie" ale ani brzuch nie boli tylko "skąpa" miesiączka..nie wiem czy jest sens robic jeszcze jeden test;/ na @ to za wczesnie o 5-6 dni.nie wiem co myslec.... wiec dziewczynki ja wam zycze szczesliwego rozwiązania:* bede tu czasem do was zaglądała:) buuuziaki:*
 
percia ja z corka tez mialam na poczatku plamienia..myslalam,ze @ sie zbliza,a kilka dni pozniej okazalo sie,ze to zupelnie cos innego i test pokazal II kreski ;-)
karotka,potrojna mama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II krechy !!!
 
reklama
Dziękuje za powitanie. Trzymam kciuki za wszystkie te z Was które jeszcze nie testowaly. Ja czuje sie oblednie zmęczona, i wciąż nie moge uwierzyć ze sie udało:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry