reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
kurcze bo sie chyba zaraz zaczne denerwować, ja nie wiem czy mam jakies problemy czy nie ;p a Ty jakieś badania specjalnie robiłaś?

Jak juz bedzie test pokazywal 2 kreseczki zrob sobie progesteron wtedy sie dowiesz czy masz jakis problem, wynik powinien byc wyzszy niz 13, ja robilam progesteron w 21dc, i byl bardzo niski. Progesteron przez 1 kilka tygodni sluzy do odzywiania zarodka. Duzo dziewczyn tez bierze dupka i luteine jak maja plamienia na poczatku.
 
Ja o kiedy mi wyszedł pozytywny test biore kwas foliowy ale nie biore witamin lekarz powiedział żeby poczekać aż bedzie widac zarodek i serduszko no to czekam :-)
 
KISS125 z jestesmy w tym samym tygodniu ciazy, mam pytanko czy ty mowisz ze to 5 czy 6 tydzien ciazy, bo ja mysle ze poczatek 6, a koniec 5. Czy mam racje?
 
witam,dzieci odstawione do szkoly,to moge troszke poklikac ;-)
oczywiscie caly czas zaciskam kciuki za II KRECHY,tym ktore czekaja na testowanie :tak: i pamietajcie,ze test czasami pkazuje II kreski kilka dni po terminie @
co do witamin,to kwas lykam juz jakis czas,do tego magnez..a witaminy to sobie dopiero zakupie,jakos w weekend ;-),w poprzednich ciazach zaczelam brac wszystko dopiero jak mi lekarz potwierdzil ciaze,a z dzidziulkami jest wsio dobrze ;-)
wczoraj bylam nerwowa,a pozniej zdolowana..chyba stres ustapi,jak mnie lekarz zobaczy..nawet jakies czarne mysli przeszly mi przez glowe :-(
wymioty ustaly,to teraz mam jakis dziwny smak w buzi...nawet nie umiem go nazwac..piersi nie bola..troche swedza..martwie sie,czy wszystko dobrze z moim okruszkiem :-(
pozdrawiam wszystkie..;-)
 
na pewno wszytko dobrze z fasolką ! :)))) nic sie nie martw ;)

ja zaraz lece uspic moja dzidzie ;D a potem... bede tu siedziec i wam zanudzac bo nie mam dzis co robic;d na obiad nalesniki wiec sie nie narobie ;d
pracy licencjackiej nie chce mi sie dzis pisac ;d jakas demotywująca ta pogoda jest ;d
 
witam,dzieci odstawione do szkoly,to moge troszke poklikac ;-)
oczywiscie caly czas zaciskam kciuki za II KRECHY,tym ktore czekaja na testowanie :tak: i pamietajcie,ze test czasami pkazuje II kreski kilka dni po terminie @
co do witamin,to kwas lykam juz jakis czas,do tego magnez..a witaminy to sobie dopiero zakupie,jakos w weekend ;-),w poprzednich ciazach zaczelam brac wszystko dopiero jak mi lekarz potwierdzil ciaze,a z dzidziulkami jest wsio dobrze ;-)
wczoraj bylam nerwowa,a pozniej zdolowana..chyba stres ustapi,jak mnie lekarz zobaczy..nawet jakies czarne mysli przeszly mi przez glowe :-(
wymioty ustaly,to teraz mam jakis dziwny smak w buzi...nawet nie umiem go nazwac..piersi nie bola..troche swedza..martwie sie,czy wszystko dobrze z moim okruszkiem :-(
pozdrawiam wszystkie..;-)
wszystko oki napewno mnie tez tylko piersi swedza co do tabletek biore kwas foliowy i witaminy femibion 1 i magnez
Krolewnazmarcepana-ale mi smaka zrobilas nalesnikami to ja wpadam dzis mi sie nic nie chce :-) ,a z czym beda ? ja lubie z serem :tak:
 
Hej :-D Moje dzieciaki dzisiaj odstawione na rekolekcje:-) a ja mam dzisiaj tzw. piątek biurowy więc siedzę w domu i robię raporty i analizy... ble... :baffled:
Trzymam za wszystkie oczekujące mocno kciuki :-) ja odliczam dni do moich płodnych :tak: mam nadzieję, że tym razem się uda i do Was dołączę :-) codziennie tu zaglądam więc jestem na bieżąco :-)

PS. W Poznaniu dzisiaj też fatalna pogoda... wiatr straszny i cholernie zimo... musiałam chłopakom dzisiaj czapki założyć :baffled:
 
Krolewna dalas mi pomysl z tymi nalesnikami..bo pomyslu u mnie dzisiaj brak,a ja nalesniki uwielbiam..i tak jak Kinga najlepiej z serem,a moje dzieci..dzem,albo nutella ;-),tylko ciekawe co maz powie na nalesniki..bo on to bardziej miesozerny..
jak dobrze,ze tu jestescie..bedziemy razem sie wspierac..bo dla mnie poczatki ciazy sa ciezkie..radosc przeplata sie ze stresem..,no ale przeciez MUSI BYC DOBRZE !!!!:tak::tak:
 
reklama
Krolewna dalas mi pomysl z tymi nalesnikami..bo pomyslu u mnie dzisiaj brak,a ja nalesniki uwielbiam..i tak jak Kinga najlepiej z serem,a moje dzieci..dzem,albo nutella ;-),tylko ciekawe co maz powie na nalesniki..bo on to bardziej miesozerny..
jak dobrze,ze tu jestescie..bedziemy razem sie wspierac..bo dla mnie poczatki ciazy sa ciezkie..radosc przeplata sie ze stresem..,no ale przeciez MUSI BYC DOBRZE !!!!:tak::tak:

BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!! NIE MA INNEJ OPCJI!!!!!!!!! TRZEBA CAŁY CZAS MYŚLEĆ POZYTYWNIE!!!!!!!!!!!!!! :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

ja dzisiaj na obiad jajko w sosie koperkowym i młode ziemniaczki :laugh2: też szybciutko :-) naleśniki były w poniedziałek bo moje chłopaki je uwielbiają :tak: ale u mnie tradycyjnie tylko z cukrem ;-)
 
Do góry