reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

No wlasnie biadolimy i biadolimy jak to nam zle, jak to juz chcemy sie rozpakowac, a pozniej bedziemy biadolic ze sie nie wysypiamy, ze sutki bola ze to ze tamto :-D zawsze cos sie znajdzie zeby ponarzekac
 
reklama
Tak Nathani ma nam teraz prawo byc zle:cool2: ide poodkurzam i poplacze na te moje nowe zniszczone firanki:sorry2::sorry2: no i mam ndzieje, ze nie tylko mnie jutro skreslicie:-p jak sie zdecydujesz na Milenke to moj maly bedzie mial bardzo podobnie na imie;-) dlatego czesto pisze ze to kolezanka z kolega;-)

Viv zazdroszcze tych kochanych spojrzen, jeszcze troszke i my tez:-) a Marysia to chyba jutro miesiac skonczy:cool2:
 
Cholera na pogode chyba mi internet nie chodzi tak jak powinien bo stron nie chce otwierać:wściekła/y: RoziSzu-pewnie ze moze sie zaczac tak poprostu bez zadnych objawów ja dostałam skurczy od tak ani tego dnia nic takiego nir robilam bo odsypiałam pare dni przed porodem byłam mega spiaca i zmeczona:sorry2: Bakusiowa to masujcie brzuszki:tak: Noukie przynajmniej tyle bo w miare sie wyspałam.Julita dzis od rana podsypia troszke i oczy po chwili jak 5zł i nie chce spać:dry:dzisiaj rano pierwszy raz wyciagała raczki do karuzelki która ma nad łózeczkiem,slicznie to wygladało widać jak z kazdym dniem robi sie coraz wieksza i bardziej swiadoma:-) Noukie u ciebie juz jutro poznasz swoje drugie szczescie bedzie napewno dzieciatko zdrowe:tak: Nathani-podziwiam walke z prasowaniem ja swoje wczoraj odbębniłam:happy2: A z tym narzekaniem to faktycznie takie polskie:-D
 
Noukie Teraz już jako takiej wizyty nie mam. Mam przyjść na ktg i podejść tylko z wynikiem...

Gratulacje dla rozpakowanych mamuś! Zazdroszczę ;)

A z tym narzekaniem to prawda! :)
 
Hoho, ale wy produkujecie. :D
O 9 byłam na forum, napisałam do was, a tu już 3 strony dalej. :)

Ja poprasowałam pościel i baldachim, ogarnęłam dokumenty. Goniłam mojego M żeby zrobił porządek w swojej szufladzie, ale walnął się na łóżko i śpi. :wściekła/y:

Teraz lecę myć naczynia i poodkurzać - muszę zdążyć przed ostrym dyżurem czyli mam 20 min. Będzie ekspres. :p

Zaraz do was zajrzę. Więc teraz możecie produkować. :D

Gratulacje dla rozpakowanych! :D
 
Anka nie mam GBS (na szczęście) a Ty masz? Jak nie mam i jak dzidzia zdecydowałaby się wyjśc po pierwszym wywołaniu to jest szansa że w Wigilię wyszlibyśmy do domu :tak:

Nathani to Twój Bobasek może będzie już styczniowy i w przedszkolu to już rok starszy od Naszych ;-)więc też nie źle

Lil trzymam kciuki za wizytę, będzie dobrze :-p

Mikaaa
i ja ściskam wirtualnie

Aurelka ja też oglądam Ostry Dyżur

Idę robić kawkę i lecę na serial a później wstawię bigosik ;-) :-p
 
Bakusiowa u mnie niestety teraz się GBS uaktywnił, w 22 tc miałam robiony wymaz i go nie było, a teraz cholerka wzrost bardzo obfity. A ze względu na moją jak to nazywają - przeszłość położniczą, mój lekarz chce chuchać na zimne i jak będzie się robić jakieś rozwarcie to od razu chce mnie dać na oddział, kroplówka z antybiotykiem plus na wywołanie, żeby z tym rozwarciem dziecka nie narażać za długo na styczność z bakteriami.
Też idę obiadek wstawić, bo mężuś koło 14tej jedzie do pracy. Kuchnię w połowie mam umytą, najgorszą w sumie część. Myje któraś z was chlorem? Słyszałam że to najlepszy środek, ale nigdy nie próbowałam. Zastanawiam się czy blatów i lodówki tak nie wymyć...
 
reklama
Do góry