reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witam wszystkich:* zniknęłam bo.... 20.11.2012 o 15.17 przyszedł na swiat nasz Wojtuś:) dlugo sie nie odzywalam bo tydzien bylismy w szpitalu a potem klimatyzowalismy sie w domku:) bylo troche klopotow z maluszkiem na poczatku no bo miesiac wczesniej sie urodzil ale juz jest ok:) za to teraz ze mna do d***... w poniedzialek jade do szpitala.. we wtorek mam zabieg usuniecia woreczka zolciowego, okazalo sie ze mam kamice zolciowa;/ ja nie wiem jak ja zostawie syneczka w domu na te kilka dni;/ wiem ze mąż i moi rodzice sie nic cudownie zajmą ale chyba peknie mi serce;/ grrrr.... zdjecie szkraba wstawie w odpowiednim watku ale troche pozniej bo wlasnie synus wola jeść:D
 
reklama
Mummy3 gratuluję syneczka, więc prezencik mikołajkowy super:-) Czekam na relację.
naty Tobie też gratuluję:tak:
ja sobie leżę i czytam książkę "Pokojówki":-)
Na obiad dzisiaj placki ziemniaczane na słodko zrobię bo innego pomysłu brak.
 
Helou
Melduje sie i ja.

U nasz dzisiaj szaro buro i pada. Nie mam na nic ochoty, nic mi sie nie chce...
Alergia na brzuchu juz prawie nie swedzi i miej czerowna wiec chyba wapno dziala.

Nie mam dzisiaj weny na pisanie wiec sorry, ale Mummy3 pogratulowac trzeba !

Mummy3
jak cudownie !!!! Niech sie Henio zdrowo chowa !!! I wszystkie czekamy na relacje z twojego porodu, oczywiscie jak znajdziejsz chwile czasu, teraz cieszcie sie soba.

Edit:
natty dla ciebie rowniez gratulacje !!! i 3mam kciuki za operacje, bedzie dobrze
 
naty gratuluję syneczka :tak: Współczuję ci tej rozłąki z Wojtusiem (piękne imię :blink:). Ale twoje zdrowie jest też ważne dla niego. Będziesz odciągać pokarm żeby tatuś go karmił w domku, czy jak sobie radzicie? Masz pokarm? Dużo sił dla ciebie, tulam cieplutko :happy2:
 
mummy3- gratulacje ogromne dla Ciebie i meza! :-) cudny prezent od Mikolaja ;-) Czekamy na zdjecia Henia!

naty- Tobie tez serdecznie gratuluje! Wspolczuje rozstania z synkiem. Trzymam &&&& bys migiem doszla do siebie i wyszla do domku. :tak:
 
mikaa po cichu na to liczę :rofl:
naty kciuki za zabieg i szybkiego powrotu do domku z ogromem sił ;-)


ale mnie leń dopadł...
dobrze, że zaraz jak wstałam z wyra to pozmywałam - bynajmniej mogę się bez wyrzutów polenić :-p
 
dziewczyny a tak z innej beczki: czytała może któraś "pięćdziesiąt twarzy greya"?
ostatnio to bestseller w empiku i tak się zastanawiłam czy sobie nie kupić, bo już nie mam co czytać
 
reklama
Do góry