reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nie nadrobię bo jestem nieprzytomna, chciałam się zdrzemnąć ale synek nie daje wrrrrrrr.

Co do jego spania zawsze kłade go o stałej godzinie tj o 21 ... ale wczoraj polozyłam go o 20 , chciałam miec troche wiecej czasu dla siebie, ale nie sądziłam ze tak szybko wstanie hehheh, zazwyczaj jak klade go o 21 to wstaje miedzy 9 a 10 bo to spioch jest, ale dzisiaj przesadził.

Jak chciałam sie zdrzemnąć to mówił do mnie mama wstawaj, jasno jest. no i nie ma spania, ale R dzisiaj przyjezdza o 18 niech sie nim zajmie a ja ide wczesniej pać.

Dostałam tez sms-a od Clodi ale to pózniej w odpowiednim wątku napiszę, nie teraz.
 
reklama
Witajcie. Opisałam z grubsza swój poród w wątku "wspomnieniowym" :tak: Już po przeczytaniu zauważyłam,że parę momentów ominęłam nie chcący (np moment położenia mi mojego synka na piersi i łzy szczęścia). Ale już nie mam siły. Szwy ciągną mnie niemiłosiernie i muszę się choć na chwilę położyć,póki jeszcze mały śpi. W nocy niestety nie bardzo mi daje spać, bo się kręci strasznie (chyba jest za cicho). za to w dzień prawie "nie ma dziecka" :sorry2:
eni jak płynie to wody, jak kisielek podbarwiony z leksza to czop. W każdym razie chyba tobie następnej będziemy gratulować. Jak najmniej bólu ci życzę :tak:
 
hej:) Antoś śpi w wózeczku więc zaglądam zobaczyć co u Was :) kurcze mój Synek nie akceptuje łóżeczka ;/ w nocy śpi z nami tzn na mnie bo nie może zasnąć w łóżeczku a w dzień tylko wózek akceptuje... zmykam obudził się...
betiks w którym szpitalu rodziłas w wawie? ja na madalińskiego i jestem bardzo zadwoolona :)
 
betiks Przeczytałam relację! Uwielbiam czytać relacje porodowe :) Gratuluję jeszcze raz :)
eni_ Poważnie wody?? Jak będziesz w stanie to daj jakoś znać co i jak.

Ja dziś zaliczyłam jedne z ostatnich badań. Teraz czekam na wyniki, jutro jade na ktg. Zobaczymy co to będzie. Mnie od wczoraj coraz częściej skurcze jakieś takie dziwne biorą... Tak mi się brzuszek stawia i spina.... Obym do trzymała do terminu cesarki (którego jeszcze nie mam ostatecznie wyznaczonego) :p
 
Wrocilam, zaraz zdam relacje. Dzis mnie pali zgaga jak cholera :baffled: Corcia nam pobudke o 5 zrobila, potem troche pospala do 7, ale w miedzy czasie zaliczylam imieninowe przytulanki i calkiem fajnie dzien zaczelam hehe. Dostalam tez sniadanie, nie do lozka, ale przynajmniej sama nie musialam robic:-D
 
basia wow śniadanko podane super ;-)zgaga mnie też dobija.najlepszego imieninowego
4madlen całuski dla was:tak:
mikka macica się szykuje :-)
 
Ostatnia edycja:
Basia wszystkiego najlepszego :-)

U mnie dzisiaj jakiś leniwo-śpiący dzień, o 10:00 położyłam się na chwilę i obudziłam się z 1 h temu. Zrobiłam zupkę kalafiorową na obiad i tak sobie siedzę na BB. Niedługo idę po Małego do przedszkola a potem chyba trochę chałupę ogarnę póki mam szczątki siły na to, ale to będzie chyba moje ostatnie sprzątanie przed porodem, potem już M. zagonię do prac domowych.
 
reklama
Do góry