reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

cześć mamuśki :-)

my też wszystko sami kupujemy, ale pewnie jak już mała się urodzi to będą ją rozpieszczać :tak::-D

majja
prześliczny jest :tak:


ja dziś też miałam fatalną noc - udało mi się zasnąć dopiero przed 4 (musiałam sobie okno otworzyć - chociaż mróz na dworze) a przed 9 już wstałam. zaraz muszę się wziąć za gulasz, chociaż tak mi się nie chce :no:

idę jeszcze poczytać inne wątki :-p
 
reklama
e tam ambitny;-)
Jak miał 2 latka chwilki dla siebie nie miałam, bo on sobie szalał do 24 - 1 w nocy. Częściej ja szybciej usypiałam niż on. Teraz jest dobranocka, kąpiel, czytanie do poduchy, gaszę światło i noc jest od spania. Wiem, wredna matka:blink::blink::blink: A taki okres jesienno - zimowy, kiedy wcześnie jest ciemno najlepszy jest do przyzwyczajenia dzieciora...
 
Ruda-Iza a jak duże dziecię przewidują? U nas tez mówili że Mała ma duza glówke i w ogóle dysproporcje głowka-brzuszek, urodziła się w takim terminie jak Ty teraz - 37+4 i główka absolutnie normalna (a wg usg obwód główki wskazywał 41+5, brzuszka 35+6 :szok:) a waga 3220g.

Ankka to smacznego obiadku ;-)

U nas dziś też pierwszy śnieg :tak:

dziś wizyta położnej, mnie jeszcze czeka prasowanie marysinych ciuszków, a głowa znów boli :dry:
 
Witam,

Widze ze dzisiaj wiekszosc z nas niewyspana...
Ja tez spalam fatalnie a w zasadzie pol nocy nie spalam, wiatr chulal za oknami a okna razem z nim, bo sa stare nieszczelne i przy wiekszym podmuchu sie trzesa. No nic, do tego bylejakiego spania juz zaczynam sie przyzwyczjac. Organizm trenuje przed pojawieniem sie Majki.

ide wziasc prysznic i skocze do sklepu

Jesli ktoras dzisiaj wizytuje to trzymam &&&&&&&&&&&.
Ja jutro o 10.30

do pozniej
 
Hej dziewczyny!!!

A u mnie jest śnieg!!! Nie dużo ale jest ;-) Noc miałam dobrą, położyłam się ok.22, o 3 obudził mnie sms od mężulka że już dojechał, ale bez problemu zasnęłam z powrotem i wstałam o 9.30 :-) Jak urodzę to już tak sobie nie pośpię więc korzystam ile mogę ;-) Będę zaraz sprzątać żeby się czymś zająć. Ja według wczorajszego usg jestem uwaga.... w tygodniu 39+6 :-)

Mummy3 dziękuję za wirtualne uściski, jeszcze trochę wytrzymam, a później go nigdzie nie puszczę :blink: Twojemu mężowi się nie dziwię, martwi się, już widzę swojego jak do mnie teraz dzwoni a ja nie odbieram, z paryża w kilka godzin by przyjechał :-D Fajnie że możecie liczyć na pomoc teściów, my możemy liczyć tylko na siebie ale i tak jesteśmy szczęśliwi.

Fiolka ja też będę teskniła za tym co czuję w brzuszku, ale zastąpi to radość z obecności dzidziulka po tej stronie :-)

Mikaaa ja nie lubię budyniu, ale ostatnio naszła mnie ochota i robiłam czekoladowy mmmm pychotka :-)

Basia_one nim się obejrzycie sama będzie śmigać ;-)

Wiolka wspaniała siostra z Nastki, najfajniejsze że zazdrosna nie jest o Julkę

Kasia_s też tak wczoraj mówiłam że zima przyszła, mrozek trzyma to nie chce wyjść, w brzuszku cieplutko ma, bystra dziewczyna jest, tylko żeby do wiosny nie czekała :-D może poczeka na tatusia

Bulkaasia będzie za trochę ponad 2 tygodnie, zresztą teraz to ja już nie chcę rodzić :sorry2: chcę poczekać aż mąż znów przyjedzie, ewentualnie jakbym miała mieć wywołanie to dam mu znać i przyjedzie wcześniej niż zamierzał ale i tak będę teraz w strachu żyła że się zacznie :-( same 12 w terminie super :-D

Majja mówiłam że instynkt przyjdzie wraz z porodem, duży chłopak, śliczny jest, niech się zdrowo chowa ;-)

Cirill ooo jaka zapobiegawcza, powodzenia ;-)

Miłego dnia :-p
 
reklama
Do góry