reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

:) miło Was się czyta :)

A ja właśnie na pudlu przeczytałam, że pałac Buckingham podał, że księżna Kate spodziewa się dziecka... Anglicy oszaleją z radości;-)
 
reklama
Czytam was mamuśki i juz chce miec porod za soba, zwlaszcza po dzisiejszym dniu, kiedy czuje sie okropnie i zamiast isc spac to nie wiem co ja jeszze robie w kuchni:szok:

Jutro mam wizyte w szpitalu, musze wczesnie wstac :crazy:

Uciekam, odezwe sie jutro....
 
Majja dziekuje :). Ja dzieki mojej rodzinie i temu co mam jestem szczesliwa, wiec potrafie sie cieszyc tez szczesciem innych. Ciesze sie, ze jestes teraz szczesliwa, ze wszystko tak pieknie sie potoczylo. Napisz jak synus, jak karmienie i najwazniejsze- jak Twoj maly ksiaze ma na imie :).

Juz nie moge sie doczekac jak bede miala swoj kolejny skarb po tej stronie brzuszka, narazie sie wypycha :).
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamuśki
Wielkie gratulacje rozpakowanym i szczęśliwym z tego powodu mamusiom.
Powodzenia życzę szykującym sie i szczęśliwym z tego powodu mamusiom :-D
Ja tylko na chwilę... bezsenność jak co noc.
U mnie termin się trzyma (22.12.12, potwierdzony kolejnym USG). Wszystko teoretycznie jest w porządku, w praktyce wszystko mnie boli, ciągnie, ledwo się poruszam, dzidzia uciska na wszystko co boli najbardziej, mam wrażenie że pcha się do wyjścia, czyli normalka.
Okazało się że dzidzia będzie duża (jak jej starszy brat) i ma dużą głowę. Muszę pojeździć po szpitalach i zapytać gdzie zrobią mi cesarkę.
Trzymajcie się kochane, miłej nocki i jeszcze milszego dnia.
 
Witajcie grudniówki.

Dzisiaj pobudka o 4:43 :wściekła/y: Alan oczywiście wyspany, no i kazał mamie wstać wrrrrrrrrrr.
A wczoraj położyłam go spać o godzine wcześniej z nadzieją że pośpi mi do 7-8 i pójdzie szybciej spać dzisiaj, a on sobie tak wstaje o 5 nad ranem, tego mądra moja główka nie przewidziała :no:.

Dzisiaj w nocy oczywiście budziłam się za każdym razem jak przewracałam się z boku na bok, w pierwszej ciąży nie bolało mnie w ogóle spojenie a teraz jak boli to z podwójną siłą :angry:
Do tego ząb mnie coś ćmi, szlag by to trafił.

Dzisiaj śnieg sypie i jest biało na zewnątrz, więc jak tylko przestanie sypać to wygodnie go z dziadkiem na podwórko niech się wybiega, będe tylko musiała pilnować żeby mi w ciągu dnia nie padł, bo wtedy nici ze spania będą i pójdzie w kimono około 24-01 w nocy a tego raczej nie chcę.
 
Lil musisz go kłaść o stałej porze. My Młodego kładziemy o 20.00 i wstaje o 6.30, a w ciągu dnia już nie ma spania. Jak miał 3 latka to spał w ciągu dnia po obiedzie od 13 do 14 i go budzxiłam... Tylko trzeba być konsekwentnym, a z tydzień - dwa i się przestawi:tak:


U mnie kolejna noc koszmarna... :szok::szok::szok:Dzisiaj tel. do lekarza, no nie mam się czym pochwalić, bo spuchnięta jestem bardziej:confused: Zobaczymy co powie:baffled::baffled::baffled: choć ciśnienie nadal poniżej 140, a ja wyglądam już jak ludzik Michellin:baffled::baffled::baffled:
 
Dzień doberek,:-) ja też pobudka wcześniej bo po 5-tej bo miałam koszmarki, brrr już i za nic zasnąć nie mogłam. Wstałam i zrobiłam pranko, wyszykowałlam rodzinkę do pracy i szkoły a teraz mnie muli. Chyba walnę sobie ciepłą kąpiel i może uda mi się zdrzemnąć troszkę:tak:
Lilith ja uwielbiam gdy za oknem jest biało, piekny widok ale tutaj w uk to mogę sobie pomarzyć o takiej zimie;-)
Ciril powiem Ci, że Anglię ogarnęło szaleństwo w związku z tą ciążą:-D
Idę sobie zrobić śniadanko.
 
Lil musisz go kłaść o stałej porze. My Młodego kładziemy o 20.00 i wstaje o 6.30, a w ciągu dnia już nie ma spania. Jak miał 3 latka to spał w ciągu dnia po obiedzie od 13 do 14 i go budzxiłam... Tylko trzeba być konsekwentnym, a z tydzień - dwa i się przestawi:tak:


Nie chcę się wymądrzać ale Ciril ma rację :happy2: U mnie było/jest podobnie ale dziecko do dzisiaj śpi lub leży w ciągu dnia ok.1h. Spać chodzi mniej więcej ok.20:30 ( o tej porze już leży w łóżku ) i nie ma zlituj ale słyszę codziennie że on nie jest zmęczony i nie chce spać. Wstaje różnie ale najwcześniej to o 7:30 zazwyczaj jest to po 8:00. W ciągu dnia śpi czy też leży 1-1,5h od ok.12:30-14:00. Potem jest pobudka i kolejna dawka energii:happy2: Jeśli w ciągu tygodnia jest w domu a nie w przedszkolu to staram się by miał taki sam rytm dnia jak w przedszkolu to samo tyczy są weekendów czyli ok.8:30 śniadanie ,10:00 jakiś owoc tudzież jogurt, o 12:00 obiad pierwsze danie potem spanie , po 14:00 drugie danie obiadowe :happy2:
Polecam przestawić dziecko bo jak już zaakceptuje to że ma być tak a nie inaczej jest o niebo łatwiej i przyjemniej dla mnie i dla niego.



U mnie noc wyjątkowo dobra spałam od 23:00 do 5:00 rano , potem przyszedł M z pracy , i zasnęłam ok.6:00 jeszcze na 1h.
Ptem byłam zaprowadzić Małego do przedszkola ( dzisiejsza pobódka to masakra , chyba z 40 minut z łóżka wstawał ), dzisiaj ma rytmikę więc czeka mnie słuchanie piosenki o choince i mikołaju do końca dnia :happy2: Potem zaniosłam do badania paciora , zaszłam do sklepu i własnie konsumuję śniadanko. Mam ostatnie podrygi zachciankowe i kupiłam sobie filety śledziowe w sosie śmietanowym ..mm...
 
Witam się i ja, znowu totalnie niewyspana... Sen przyszedł gdzieś po 2giej, o 4:30 mąż wrócił z pracy, obudziłam się, potem zaczął chrapać, jeszcze się na wznak ułożył, mówię, że ma się przewrócić na bok to hasło: zbieram siły :-D No to ja je zebrałam i przeniosłam się gdzie indziej, ale takie spanie to o kant d... roztrzaskać. Idę mu skończyć ciasto póki jest w kościele, a po południu mnie zabiera na obiad, więc dzidzia niech się dzisiaj nie rodzi :-p Może to mój ostatni taki porządny obiad przed dietą karmiącej hihi. Zresztą dzidzia też chyba niezbyt zadowolona z tych pobudek moich, ciągle mi bark i chyba łokieć wystawia, a to tak fajnie wygląda :-)
Za wizytujące trzymam dzisiaj kciuki, powodzenia
I miłego dnia dla reszty
 
reklama
dzień dobry. Wstałam po 5, nocka średnia, głowa łupała. Wyprawiłam towarzystwo i jeszcze się położyłam wstałam 9.30 :-) W nocy miałam skurcze i ciągnięcia ale ciesze się może pomału się coś rozwiera :-p
ciril plan ambitny podziwiam :tak:
cinamona oksy wzmaga skurcze oj wzmaga :-(z autopsji wiem
basia trzymam za wizyt e
ruda iza nasza te z ma dużą głowę , waga póki co nie taka duża
ankka miłego dnia z mężusiem
 
Do góry