reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Liwus, Clodi, Vivieen ja słyszałam jeszcze, że to krwawienie połogowe zależy od tego jak Cię "wyczyszczą" przy wyciągnięciu / urodzeniu łożyska. Jak dobrze, to ponoć mniej krwawi się.

Liwus mi też przy najmniejszym ruchu brzuch się napina i to nie na pare min. tylko na dużo dłużej. Mam tylko nadzieję, że jak macica tak intensywnie ćwiczy, że to jakoś przyśpieszy poród później ;)
 
reklama
Hej!!! Z tym krwawieniem to jest różnie. Zależy od kobiety i jej krzepliwości i też od tego jak Cię wyczyszczą...Nie ma reguł.

Moja kolejna koszmarna noc:-(
 
Dokładnie jak mówi Ciril. ja krwawiłam obficie po cc przez 6 tygodni a koleżanka 2 tyg i praiwe nic tam nie było. To też zależy wszystko od hormonów, wyczyszczenia. mam nadzieję, że teraz nie bedzie sie ze mnie tak "lało":tak:
Jeszcze jestem w piżamce, nie mam ochoty na nic a miałam taki ambitny plan,ehhh...
Dzisiaj moja rodzinka zażyczyła sobie na obiad kopytka z sosem pieczarkowym :-D
 
Witajcie dziewczynki,

U mnie cala noc wiatr chulal i przez to nie za dobrze spalam, do tego N nie ma wiec sama w takim duzym lozku :-(
Na Costa del sol zimno w nocy zawitalo. Jak wstalam o 9 to za zwenatrz bylo tylko 10 stopni, a to jak na tutejsze warunki naprawde zimno i do tego ten wiatr. No a w domu mam teraz 16 stopni wiec superowe warunki dla noworodka, nie ma co !!!
na szczescie sloneczko swieci wiec troche w domu sie cieplej robi.
Jestem juz po sniadanku i mam w planach odkurzyc chalupe, przynajmniej sie rozgrzeje jak bede w ruchu. Po poludniu ide po raz ostani na zajecia dla ciezarowek w basenie a po zajeciach chce podjechac do ikei i moze cos mi sie na oczy napatoczy.

Misia jestesmy dzisiaj wszystkie z toba. Jeszcze troche i wycalujesz Oliwke
 
Miłego dnia mamusie...

Ja dzisiaj fatalnie się czuję.... okropny ból brzucha i głowy... z ledwością wróciłam z zakupów a obiadu chyba dzisiaj nie dam rady zrobić... masakra jakaś...

Misia &&&&&&&&&&&&&& i modlitwa... jeszcze troszkę i będziesz tulić swoją księżniczkę

za wszystkie wizytujące również &&&&&&&&&&&&

a co do krwawienia po porodzie to tak jak piszą dziewczyny wydaje mi się, że bardziej to zależy od tego jak zostanie się oczyszczonym.... przy pierwszym synku byłam fatalnie pozszywana (poród sn, nacięcie krocza plus pęknięcie: 20 szwów w środku i 17 na zew. :-() i moim zdaniem źle oczyszczona i krwawiłam prawie miesiąc a po drugim porodzie zaledwie tydzień krwawienia i może kilka dni plamień....
 
Cześć dziewczyny

Co ja przeżyłam nad ranem to jakaś masakra. O 5:20 się obudziłam tak strasznie mnie brzuch bolał że kołdre aż gryzłam, i to było co 2,3 minuty taki skurcz :szok: jak ból miesiączkowy połączony ze skrętem kiszek, brzuch twardy jak kamień. Budze męża że chyba rodze, przytuliłam się do niego i leże i czekam, skurcze zaczęły byc rzadsze do 5 co 7 co 10 aż o 7 rano zaspałam i właśnie sie obudziłam, no i nic :eek:. Nie wiem co to miało być. Dzidzius puka mi teraz do brzucha i śmieje sie pewnie że mi kawał zrobił, a ja umierałam ze strachu robiło mi sie tak zimno że zębami szczękałam
 
Ostatnia edycja:
Clodi ja na twoim miejscu poszłabym na ip, zrobią ci ktg i zbadają, jezeli jeszcze nie rodzisz to puszczą cie do domu, a może też byc tak że masz juz jakies rozwarcie i to już czas, w koncu jestes juz na finiszu
 
lil no właśnie wczoraj byłam na ktg, lekarz mnie badał i mówił że raczej szybko nie urodze i w sobote mam się zgłosić i możliwe że cesarke zrobi, nie miałam rozwarcia żadnego a szyjka całkowicie długa :sorry:. Teraz jest cisza, jak się to powtórzy to pojade, mam 50 km do szpitala więc nie chce tak na darmo jechać
 
hej mamuśki :-)

ankka kciuki za wizytę :tak:
clodi to synek faktycznie mamusię nastraszył ;-)


ja już od ponad tygodnia źle sypiam, non stop się budzę - tak co ok godzinę i przewracam się z boku na bok, bo jak za długo na lewej stronie to lewe biodro boli albo brzuch, na prawej to samo :wściekła/y: a ostatnio to już mi tak brzuch ciąży podczas leżenia - a wcale jakiś duży nie jest.. ale na siusiu na szczęście w nocy nie chodzę.

dziewczyny pijące herbatę z liści malin czy one coś Wam dają?
 
reklama
Witam dziewczyny,

Misia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja już dzisiaj nie mam takiego dobrego humoru, ale jakoś się trzymam, brzuch mi się ciągle napina i cały czas latam do toalety, piję sobie herbatkę z liści malin, polubiłam ją nawet, jestem już zmęczona tym czekaniem, już niby niecałe 3 tygodnie do terminu ale mi się już tak dłuży, wam też?:eek:

Muszę dzisiaj wyparzyć smoczka i zapakuje do torby, może będzie potrzebny, nie wiem:baffled:

Jestem już zmęczona
 
Do góry