reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Goko wlasnie takim podejsciem kierujemy sie my. Ja mam 27 lat, a moj maz jest rok mlodszy ode mnie. Pierwsza ciaze starcilismy, potem bardzo chcielismy miec dziecko, wiec pierwsze dziecko bylo planowane, drugie bylo niespodzianka, a obecna ciaza chociaz szybko sie na nia zdecydowalismy to byla planowana. Mnie bola zlosliwe komentarze innych, kiedy ktos sie smieje jak mowimy, ze my jestesmy szczesliwi, bo tak chcielismy. Ale nie ma co sie przejmowac ludzkim gadaniem, bo MY jestesmy szczesliwi i to jest najwazniejsze tak jak napisalam w poprzednim poscie. My planujemy jeszcze dzieci w przyszlosci, posiadanie duzej i szczesliwej rodziny jest dla nas priorytetem.
 
mummy3 u nas było tak samo :tak: pierwsze planowane, drugie MEGA niespodzianka (różnica 13 miesięcy między chłopcami) i trzecie również planowane.... ale my raczej już na 3 poprzestaniemy ;-)
 
Ja bym chciała móc sobie pozwolić na dużą rodzinkę... zobaczymy, co będzie. Dla mnie trójka to optimum, ale w gruncie rzeczy to my nie mamy warunków nawet na jedno :baffled: Wiem, że nie tylko o pieniądze się to rozbija i że jakoś się da radę ale lekko nie jest...
 
goko a teraz czekacie na coreczke czy kolejnego synka? My mamy dwoch synkow i czekamy na trzeciego synusia, maz twierdzi, ze jak zdecydujemy sie na kolejna ciaze to strzeli core, no poczekamy zobaczymy hehe. Narazie szykuje mi sie meskie grono :)
 
U nas pierwsze planowane, drugie niespodzianka, bedzie roznicy ok 14 mcy miedzy dziecmi i chyba na dwojce poprzestaniemy. Maz upieral sie ze jak druga tez bedzie dziewczynka to on sie jeszcze o syna postara, ale udalo nam sie ze drugi bedzie synek:-D U mnie za to zlosliwe komentarze byly na poczatku zwiazku bo jak mialam 19 lat to poznalam meza a on mial wtedy 29. Mowili ze starucha sobie wzielam, jak skonczylam 22 lata bylismy juz po slubie. W piata rocznice slubu urodzila sie nasza corcia, a teraz czekamy na syneczka.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale mam teraz przezroczyste uplawy podbarwionie krwia, zmieniam podpaske co kilka godzin a tego jakby coraz wiecej, czy to moze byc jeszcze skutek porannego badania 11 godzin temu?? Kurcze nie mialam nic takiego w pierwszej ciazy I czuje sie jak nowicjuszka teraz. Myslicie ze to juz zwiastun ze wkrotce sie zacznie czy tak moge sobie jeszcze chodzic I chodzic?
 
Do góry