reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Madlen wiesz ja odkad ich nie biore to wymiotowalam tylko raz a mdlosi nie mialamwcale. Mysle ze dla mnie sa one chyba za silne. Biore sam folik. I jest mi o niebo lepiej. Spróbuj sama nie wziasc ich z 3 dni i sie przekonasz :-)
 
neska a moze poprostu mamy za duzo witamin i biorac jeszcze jakies, organizm reaguje i stad te mdlosci albo wymioty..na razie odstawie i zobacze jak bedzie ;-)
 
Idę dzisiaj do gina. Pierwsza wizyta. Siedzę jeszcze w pracy i cóż... mam straszną gonitwę myśli.... Jeszcze niecała godzina.

Co do cesarki... Pierwsze dziecko bardzo chciałam urodzić naturalnie, wielokrotnie zaznaczałam lekarzowi, że naturalnie. Wyszło inaczej. Ratowali i małego i mnie. Cesarka bardzo ciężka z komplikacjami.
Teraz wiem, że będę miała cesarkę (to już zostało mi powiedziane po poprzednim porodzie)... boję się, ale staram się żeby ten strach mnie nie paraliżował...
Małżonek zaczął szykować pokój dla starszego, bo dzidziuś będzie musiał być jakiś czas z nami...

Jedyne co mam do kupienia to nowy wózek, kojec na parter i bramkę na schody, żeby mi dziecię z poddasza na parter nie zleciało. No i nianię elektroniczną.
 
wwitajcie dziewczyny. wynik 472,3 mlU/ml. Dzwoniłam do lekarza kilka razy w koncu oddzwonił. Powiedział że to b. wczesna ciąża. i że musimy czekać do środy na drugi wynik. mówiłam o bólach podbrzusza ale powtórzył, że to wczesna ciąża i w środę mam dzwonić.
 
reklama
Do góry