reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Hej,

dziewczyny dzięki za uspokoajające słowa co do leniuszkowania Alusi. Ona tak niecierpi leżeć na brzuchu, ze od paru dni zrobiła postep i przerwaca się z brzucha na plecy. Czyli wygląda to tak, ze jak tylko położe ja na brzuchu to siup i juz jest na plecah. Niekiedy z płaczem i żalem, jak śmiałam w ogóle położyć w znienawidzonej pozycji ... Tylko chce siedzieć i koniec. Jak ppołożoe ją na plecha i nie daje rady sie przekręcic na brzuch (wygina się ale nie przerzuca nogi) to po góra dwóch próbach są nerwy i płacz :-(
Jesli chodzi o ciuszki to ja kupuje przeważnie na allegro. czasami naprawdę udaje się wyhaczyc super, niezniszczone za grosze :)
Miatitka, witaj :-) MIło, że do nas dołączłaś, ech szkoda tylko ze nie mieszkasz w tej części Łodzi co ja, bo wciąz poszukuję kompana do spacerów :)
 
reklama
kasfree ja to zacgaczam o place zabaw. Moi chlopcy jakos specjalnie do spacerow nie sa sklonni bo to nogi ich bola albo co innego.Za to na placu zabaw moga biegac i 5 godzin i tam nawet zmeczenia nie ma.
Czasami bym chciala aby byli mali wsadzic ich w wozek i isc sie przejsc.
 
kasfree ja to zacgaczam o place zabaw. Moi chlopcy jakos specjalnie do spacerow nie sa sklonni bo to nogi ich bola albo co innego.Za to na placu zabaw moga biegac i 5 godzin i tam nawet zmeczenia nie ma.
Czasami bym chciala aby byli mali wsadzic ich w wozek i isc sie przejsc.

Ha, na placu zabaw też może byc fajnie. Jakąś mamuśkę można poznać, pogadać :)) Ja niestety mam szczęście to babc albo opiekunek-emerytek :sorry2:

Dzisiaj zmobilizowałam się ( a raczej mąż mnie zmobilizował) i poszłam na fitness. uuuu cięzko było ale jestem z siebie dumna i mam nastawienie na chodzenie 2x w tyg. Jutro pewnie się nie rusze ....:baffled:
Acha, muszę pochwalić moją Aluszkę - nareszcie ruszyła swoją dupinkę i zaczęła się turlać :)) Uffff :tak:
 
Cześć dziewczyny - jestem mamą prawie 3 letniej dziewczynki Amelki ( to już 3 lata:eek:).
Od jakiegoś czasu czytam to forum i ten wątek i postanowiłam dołączyć - zawsze to fajnie pogadać z innymi mamami. Jeżeli pozwolicie będę więc tu od czasu do czasu pisać.
Pozdrawiam serdecznie
Ewa
...czas zamknięty w kadrze
 
dziewczyny ja tez sie wzielam za siebie bo jak ostatnio weszlam na wage to zalamka była, waze wiecej niz jak w ciazy byłam:szok::zawstydzona/y:.
ale zaczelam intesywne spacery i nie wiem czy to dobrze bo bardzo mnie blizna i brzuch rozbolaly do tego wnoszenie 6kg wozka plus 11kg dziecka i znoszenie z 3 pietra... dzis troche odpoczelam i wozek wnosil maz wiec nie jest tak zle. Ale to tez mnie zalamuje przez glupia cesarke nie moge czasem funkcjonowac normalnie, a slyszalam ze po cesarce nieraz dlugo sie ciagna takie bole.

A tak poza tym witam nowe mamuski. I pytanko a moze ktoras z was na jakis areobik by chciała isc, bo samej to mi sie mojego cialka ruszyc nie chce:/
 
Hej, mogłybyscie chodzić na aerobik tam gdzie ja, ale pewnie daleko mieszkacie .... No własnie, z której częsci Łodzi jesteście ??? Ja zapisałam się na fitness (aerobik+ćwiczenia+rozciąganie) i tez miałam obiekcje jak to bedzie jak sama pójdę .. Ale okazało się super. Grupa liczy 6 osób (docelowo ma byc max.10), sa w niej fajne kobietki - mamuski które chcę wrócic do formy :)

No i oczywiście witam nowe łódzkie mamuski :)
 
reklama
Do góry