reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

no ja mieszkam na gornej..wiec kawal , ale mam rodzicow na bałutach więc ewentualnie tez moze być. Na spacery to glownie w okolicy ronda lotnikow, ale czasem pojade na baluty albo po galeri smigam wozkiem, na spacer nie ma problemu dojade prawie wszedzie:)

dziewczyy mam do oddania pampersy na basen do 12 kg prawie cala paczka na mojego kolcka za małe i ja na basen chodzićnarazie nie moge. Wiec jak jest jakas mamusia co by chciala to oddam za darmo, niech pisze
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie do Was: czy wasze dzieci tez sa tak chorobliwie nieśmiałe jak moje? Alemka ma prawie 3 lata, pięknie mówi i śpiewa, ale niestety nie mogę się tym pochwalić przed znajomymi, bo wystarczy, że podejdzie choćby jedna nowa osoba, a ona nie wypowie ani słowa. Nie chce nawet powiedzieć jak ma na imię..:-(
Trochę to się już robi irytujące dla mnie, inne dzieciaki w jej wieku które znam nie są aż tak wstydliwe... a jak jest u was?

Pozdrawiam, Ewa
...czas zamknięty w kadrze

A to zdjęcie gwiazdy mojej:-)

baby.jpg
 
Prawdziwa gwiazda z tej twojej Małej! Sliczna dziewczynka! Jest kim się pochwalić. Ja się na dzieciach nie znam, ale z tego co wiem niektóre dzieci już takie są. Nie sądze żeby wypychanie na siłe coś pomogło, ale zawsze trzeba próbować....
 
reklama
Do góry