reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
marysia868 mam nadzieję, że lekarka nie zrobi mi takiej podłości i jednak da mi to zwolnienie. Będę się z nią kłócić. .....:angry: Ta zmiana lekarza zdecydowanie nie wyszła mi na dobre, ale jakbym tego nie zrobiła to też bym była nieszczęśliwa. W pracy na wszelki wypadek powiedziałam, że być może wrócę na ostatni miesiąc do pracy....
olza nawet cesarka ma swoje plusy... Przynajmniej dokładnie wiesz kiedy zobaczysz swoje maleństwo. Po drugie to zawsze mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się wydarzy przy porodzie.
Ja dzisiaj co chwilkę chodzę do toalety, a ponieważ brzuch robi mi się twardy to zastanawiam się czy Adaś się nie opuścił i nie będzie już chciał zobaczyć się ze mną :-DChyba muszę poszukać czym się objawia zbliżający poród.... ;-)
 
Hej. Czuję się z pewnością lepiej niż podczas brania luteiny, ale i tak nie jest dobrze tak jak być powinno. Mam jeszcze za dwa tygodnie u niej wizytę i niestety muszę iść, bo pobrała mi wymaz do badania, więc chciałabym znać wyniki.
olza zazdroszczę Ci, że już tak szybciutko będziesz miała maleństwo przy sobie. Chciałabym wiedzieć tak dokładnie kiedy zobaczę moją kruszynkę...
dymelek jak zaczniesz mieć regularne skurcze niezależne od zmiany pozycji ciała to wtedy na pewno zaczynasz rodzić ;)
 
Kinia, no po prostu w szoku jestem jak przeczytałam, co Ci ta franca powiedziała na wizycie ........
Ja mam torbę prawie spakowaną ale dopiero od wczoraj co jakiś czas brzuch mi twardnieje. Jutro idę na ktg, a wizyte u gina mam za tydzień, więc się okaze czy sa jakis szanse na poród przed terminem z OM :)
 
Witam. Dzisiaj byłam u okulisty i pani dr powiedziała, że ze względów okulistycznych to stwierdza brak przeciwwskazań do porodu sn z czego w sumie się cieszę z jednej strony :) Męczą mnie dzisiaj skurcze, ale niestety krzyżowe i nieregularne, choć bolesne. Już mam trochę tego dosyć...
 
Kinia1 biedna jesteś z tymi skurczami. Leż jak najwięcej, i to najlepiej na lewym boku ( mi to pomaga). To dziwne że luteina pogarszała twoja samopoczucie. Ja jak tylko ją odstawiłam to zaraz gorzej się poczułam.
Mnie dzisiaj okropnie boli biodro. Miałam iść do ortopedy, ale tak się zbieram że jeszcze nie byłam. Teraz jednak już muszę bo boli mnie tak że nawet po domu ciężko mi chodzić i jest coraz gorzej.
Kinia1 u okulisty byłaś bo wzrok ci się pogorszył, czy po prostu chciałaś się przebadać? Ja też mam się wybrać do okulisty i zastanawiam się czy to konieczne, bo tylko trochę gorzej zaczęłam widzieć (być możne od czytania czy siedzenia przy komputerze).

 
Kinia1 współczuję Ci tych skurczy, a co do lekarki to też jestem zdania, że powinnaś zmienić jak najszybciej na inną. Zero wyczucia u tej kobiety...:no: Też byłam ostatnio u okulisty i też nie mam przeciwwskazań do porodu sn - ale nie wiedziałam, czy mam się cieszyć czy nie...
kurczak1305 ja też gdzieś czytałam, że 2 tyg przed porodem można przejść na macierzyński
olza trzymam kciuki za pomyślny przebieg Twojej cesarki. Trzymaj się i daj znać, jak już będzie po wszystkim.
Ja już jestem zmęczona ciążą, chciałabym być już po porodzie i zacząć wracać do formy, a nie czuć się jak inwalidka... Maluch ciągle się kręci, a największą radochę ma koło 3-4 w nocy, jak mi się już oko przymknie. Martwię się, czy zdąży przekręcić się główką w dół, bo zostało mało czasu, a ten mały Wiercipięta wciąż fika i bryka. Mam już naszykowane rzeczy do szpitala, jednak muszę skombinować odpowiednio dużą torbę. Z niecierpliwością czekam na komplet pościeli do łóżeczka, a od wczoraj wózeczek stoi w domku i czeka na Dawidka :-)
 
Kamelija fajnie że już masz prawie wszystko dla dzieciątka. Ja miałam dzisiaj jechać i skompletować resztę rzeczy do szpitala, ale to moje biodro boli tak mocno, że chyba sobie odpuszczę. Nie mogę zdecydować się na pościel, czy ma być z haftem i poza tym gładka czy lepiej byłoby gdyby była we wzorki? A ty jaką zamówiłaś?
 
reklama
Hej :)
Kinia, współczuję złego samopoczucia :(
U mnie jeszcze nic nie zapowiada porodu. Czuję się dobrze, jedynie od kilku dni brzuch od czasu do czasu twardnieje, ale zupełnie bezboliesnie. Wczoraj byłam na ktg i też cisza i spokój, także z brzuszkiem nie zmierzam się jeszcze rozstawać :))
Dymelek, ja kupiłam pościel do łóżeczka z Amy - żyrafkę. Jest dość droga, ale jakościowo rewelacyjna :)
Kurde, nie wiem dlaczego lekarze robią problemy ze zwolnieniami ..... Podobno jak sie jest na l4 od początku, to bez problemu gin może wystawić zwolnienie do dnia terminu z OM. Jeśli poród nastąpi wcześniej, to l4 jest przerwane i zaczyna się macierzynski ...... Ja mam teraz wizytę 7ego i też sie okaże czy dostanę czy nie .....
 
Do góry