reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

hej hej. Dzisiaj dosyć późno do was zawitałam :) Szykuję się powoli do przedszkola po parę podpisów zaległych z praktyk, a później jadę do kuzynki, bo już się stęskniłam za dzieciakami - 4 tygodnie się z nimi nie widziałam. Od wczoraj bóle b.-h. mają charakter bóli krzyżowych co mnie trochę przeraża, ale mam nadzieję, że te porodowe będą tylko z brzucha.
dymelek u okulisty byłam, ponieważ mam dosyć sporą wadę wzroku, a w ciąży zawsze wzrok się pogarsza. Poza tym nawet przy braku wady wzroku dobrze jest skorzystać z porady okulisty ze względu na różną budowę oka. Czasami wzrok jest dobry, ale istnieje ryzyko odklejenia się siatkówki, lub jest nieprawidłowa budowa rogówki co może skutkować nawet utratą wzroku podczas wysiłku takiego jak poród. A ty kochana biegnij do ortopedy jak najszybciej!!
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa, od razu lepiej się robi na duszy :) Póki czuję że malutka szaleje to się nie martwię, w razie czego będę jechała na pogotowie i tyle. A lekarka odpowiedni komentarz ode mnie otrzyma.
kamelija nie przejmuj się ja również nie wiem czy mam się cieszyć czy nie z powodu porodu sn. Wiesz cc masz umówione i się nie męczysz przez kilka, kilkanaście godzin...
Aha dymelek jeżeli mogę coś wtrącić apropos pościeli; według mnie pościel dla maleństwa powinna być bez zbędnych haftów i wydziwnień tylko gładka najwyżej w jakieś kolorowe wzory i najlepiej bawełniana. Wiesz chodzi o to, że dziecko ma bardzo delikatną skórę i niektóre dodatki mogłyby przeszkadzać. Ja wiem, że to ładnie wygląda, ale ja tylko dodałam swoje zdanie - ale reszta należy do Ciebie. :)
 
reklama
dymelek ja zamówiłam bez haftów, bawełnianą w śliczne bocianki na zielonym tle:-D Paczka już jedzie, a ja taka niecierpliwa...
Dziś instalujemy w mieszkanku domofon, bo już 2 lata sobie zakładamy i jakoś założyć nie możemy. Dziś od samego rana uwijam się jak pszczółka (choć spałam tylko 4 godziny...). Ale obiadek ugotowany, naczynia "się myją", a jeszcze zaraz wstawię pranie. Chyba ta pogoda mnie jakoś nakręciła, bo mam tyle energii, ze aż sama się sobie dziwię.
Pozdrowionka dla Was:-)
 
Witam. Ale dzisiaj zimno, co? Ja zaraz się wybieram z mężem do Galerii połazić za butami dla niego. A może coś dla Maleńkiej wypatrzymy :) Miłej niedzieli
 
Ja już głosowałam dzisiaj. Dziewczynie strasznie się życie ułożyło, mam nadzieję, że jakoś sobie poradzi i że będzie mogła liczyć na pomoc życzliwych ludzi... Aż się serce kraja...
 
Ja tam nie czytałam tej historii, bo i tak ostatnio ciąglę płaczę. Oczywiście zagłosowałam od razu!!!! Mam nadzieje, że wszystkie uczestniczki formu to zrobią!!!

Byłam dzisiaj u ortopedy. Wydałam 100zł, a wizyta trwała może 5 min. Tylko się zdenerwowałam, bo lekarz powiedział że nic się nie da zrobić. Boli mnie tak bardzo, że czasami łzy mam w oczach jak chodzę. Podobno nie od biodra, tylko od kręgosłupa. Mały jest coraz cięższy i uciska na 5 krąg lędźwiowy. Będzie mi ciężko, bo już po domu zaczynam mieć problemy z poruszaniem. A podobo ciąża to taki piękny okres w życiu kobiety.....

Już się nie mogę doczekać kiedy mały będzie z nami cały i zdrowy.......
 
Dzien dobry, mam do sprzedania 2 zabawki firmy fisher price, widze ze na "łodzi" teraz same ciezarne sie udzielaja, moze macie jakis znajomych ktorzy chetnie kupia swoim pociechom cos nowego do zabawy, ze wzgledu na to ze skoczek nie jest lekki, nie chce bawic sie w allegro bo przesylka bedzie dosc droga, dltego szukam kupca w łodzi. A ze nasz syn ma milion piecset zabawek czas by troche ogarnac balaganw jego pokoju:tak:
1. skoczek fisher price- stan idealny, swieci gra, super zabawa jedym slowem:tak:

DSC_5338.jpgDSC_5335.jpg


2. Krzesełko uczydłko-stan prawie idealny (jest po angielsku), spiewa, mowi,swieci :-)


DSC_5340.jpgDSC_5341.jpg
 
dymelek współczuję Ci kochana tych objawów. Całe szczęście, że Tobie również dużo nie zostało. Leż, odpoczywaj i niech mąż Cię wyręcza.
 
reklama
Co tu tak cicho? Co u was słychać dziewczyny? Jak się czujecie? Ja jestem coraz bardziej ociężała i czekam już z niecierpliwością na nasze maleństwo. Już chciałabym, żeby zdecydowała się wyjść na zewnątrz.
 
Do góry